Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
MEXX Woman EDP, 20 ml
od 141 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Woman New Look od společnosti Mexx potěší každou moderní ženu, která chce oplývat optimismem a šarmem. Podpořte svůj styl díky této vůni s nádechem citrusů, květin a…
JOOP! Le Bain W EDP, 75 ml
od 383 Kč
5,11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Lancôme Idôle Peach 'N Roses W EDP, 25 ml
od 909 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Lancôme Idôle Peach 'N Roses přináší jedinečnou kombinaci sladkých a svěžích tónů, které evokují pocit teplého letního dne. Vůně je postavena na harmonii mezi šťavnatou broskví…
Yodeyma Lis W EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfém Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdný, dobrodružný, jemný parfém snažící se objevit nejženštější stránku každé…
Estée Lauder Pleasures W EDP, 50 ml
od 535 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Přímý vzor současného světa. Estée Lauder Pleasures je rozkošně jemně květinová vůně vytvořená z lilií, pivoněk, jasmínu a květů Karo-Karounde. Zobrazuje moderní ženu toužící zažít každodenní…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 40 ml
od 436 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Lacoste Original Pour Femme je kompozice, která spojuje svěžest a eleganci v jedinečném olfaktorickém zážitku. Vůně je určena pro ženy, které hledají lehkou, ale zároveň…
Chanel Chance W EDP, 50 ml
od 2 624 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Cacharel Amor Amor W EDT, 30 ml
od 333 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Estée Lauder Pleasures W EDP, 100 ml
od 793 Kč
7,93 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Přímý vzor současného světa. Perfektně zachycuje novodobý smysl pro světlo, průzračná vůně. Estee Lauder pleasures je rozkošně jemně květinový vytvořený z lilií, pivoněk, jasmínu a květů…
NUXE Prodigieux Floral W EDP 50 ml
od 721 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Příjemně květinová svěží vůně má i jemné tóny Huile Prodigieuse Florale. Obsahuje 89 % složek přírodního původu. Veganská formule, neobsahuje žádné složky živočišného původu. Svěží, jemná…
Nina Ricci Nina W EDT, 80 ml
od 1 106 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hlava citron Srdce pivoňka, zelené jablko, pralinka Základ jabloňové dřevo, pižmo, cedrové dřevo Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, …
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia W EDT, 100 ml
od 157 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elizabeth Arden představuje toaletní vodu Green Tea Citron Freesia, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je součástí kolekce Green Tea a je určena pro ženy, které preferují svěží a…
Lattafa Jouri W EDP 100 ml
od 521 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Lattafa Jouri představuje moderní a ženskou kompozici, která osloví ženy hledající výrazné a návykově sladké vůně. Její charakter je postaven na harmonii ovocných a květinových…
Giorgio Armani Sì Nude Bloom W EDP, 50 ml
od 1 797 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì Nude Bloom je jemná a elegantní vůně, která osloví ženy hledající decentní luxus a nenucený půvab. Její charakter spojuje květinovou hebkost s moderním, čistým…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, náplň 3x 20 ml
od 2 249 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 150 ml
od 3 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Versace Versense W EDT, 30 ml
od 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Busy B Parfum Light Becky Blossom W EDT 30 ml
od 555 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
BusyB Parfum Light Becky Blossom od českého výrobce Angry Beards je lehkou a svěží alternativou k silným parfémům. Její květinovo-ovocná vůně je ideální pro rychlé osvěžení během dne nebo pro…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 30 ml
od 855 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 100 ml
od 809 Kč
8,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Versace Dylan Blush Pink W EDP, 100 ml
od 1 780 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dylan Pink Blush představuje svěží a moderní interpretaci květinově ovocné vůně, která oslavuje ženskost a spontánnost. Její kompozice je navržena tak, aby vyvolávala pocit…
Chloé Chloé W EDP, 20 ml
od 686 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 100 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Jeanne Arthes Boum Rainbow W EDP 100 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato dámská parfémovaná voda je synonymem letního optimismu a radosti. Její aroma, plné života a svěžesti, přináší do každého dne sluneční záři a lehkost. Vyrobená ve francouzském Grasse, známém…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 100 ml
od 607 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 50 ml
od 996 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Asombroso The Sunny W EDP, 100 ml
od 1 885 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Asombroso The Sunny for Woman je parfémovaná voda pro ženy, která spojuje svěžest, eleganci a přirozenou ženskost. Vyniká svou ovocně-květinovou kompozicí s jemným kokosovo-vanilkovým akordem, …
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 30 ml
od 166 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 30 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
DKNY Be Delicious W EDP, 50 ml
od 615 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 100 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémy inspirované moderní ženskostí se objevují v mnoha podobách, ale Lacoste Original Pour Femme W EDP přináší svěží interpretaci, která propojuje lehkost, energii a přirozený šarm. Tato…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 50 ml
od 327 Kč
6,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
Versace Bright Crystal W P, 50 ml
od 1 799 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2024. Smyslná a ženská vůně symbolizuje ženu Versace, která si je jistá sama sebou a svým šarmem. Vůně odhaluje šťavnaté a jemné tóny, které potěší…
Yodeyma Acqua Woman EDP, 100 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientální a dřevité vonné tóny, dělají z tohoto hřejivého parfému jistou sázku na to, že nezůstanete bez povšimnutí. Luxusní dámská vůně Yodeyma Acqua Woman, která vám propůjčí krásně svěží, a…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 100 ml
od 3 149 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 50 ml
od 466 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste touch of pink je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Prada Paradoxe Sweet Chemistry W EDP, 50 ml
od 2 376 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Prada Paradoxe Sweet Chemistry přináší originální pojetí sladkosti, které osloví ženy hledající vyváženou a sofistikovanou vůni. Její květinově-ovocný charakter spojuje svěžest…
Kenzo L´Eau W EDT 50 ml
od 679 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně Kenzo L´Eau je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. …
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau W EDP, 90 ml
od 1 900 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich přirozenou krásu a dodá jim pocit svobody a svěžesti. Parfémová…
Yodeyma Kara W EDP 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Kara to jsou květinové a ovocné vonné tóny. Kara je povzbudivý parfém pro veselou a silnou ženu. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Hlava: cedr, …
Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche W EDP, 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Jako když osvěžující jarní déšť dopadá na něžné květy šeříku. Tak voní parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche, která v sobě skrývá esenci probouzející se jarní přírody. …
Cacharel Noa W EDT, 30 ml
od 380 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Složení a popisHlava Bílé květy, benzoin, cedrový mech Srdce Zelené tóny rostlin, koriandr, santalové dřevo, kořeny kosatce Základ Mléčné pižmo, kávový hrášek, pačuli Vůně lásky a naděje v jedné…
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 30 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 50 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum je květinově-dřevitě-pižmový parfém pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2022. Tento parfém je dílem parfuméra Rodriga Flores-Rouxe, který vytvořil…
Burberry My Burberry Blush W EDP, 90 ml
od 1 100 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Dámská parfémovaná voda Burberry My Burberry Blush je jako ranní londýnská zahrada, ve které se pozvolna za zpěvu ptáků probouzejí křehké květiny. Stejně jako ostatní vůně z kolekce My…
Lanvin Jeanne W EDP, 100 ml
od 569 Kč
5,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Chanson d´Eau Lemon W EDT, 100 ml
od 180 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato dámská toaletní voda vás zahalí do vůně plné citrusových tónů, která vám dodá energii a povzbudí vaše smysly. Vůně je vhodná pro každodenní…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
