Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 100 ml
od 538 Kč
5,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Davidoff Cool Water Woman EDT, 200 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Revlon Charlie White W EDT, 100 ml
od 103 Kč
1,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie White je květinově zelená vůně pro ženy. Po prvotním citrusovém pohlazení vůně Charlie White následuje květinové objetí růže, jasmínu a fialky s ovocným dotekem broskve a melounu. …
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 50 ml
od 344 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Calvin Klein Beauty W EDP, Tester 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Dámská vůně C.K. Beauty evokuje sílu ženskosti, rafinovanosti a sofistikovanosti. Nositelka parfému Beauty vyzařuje svou nádhernou aurou.
Gucci Flora Gorgeous Orchid W EDP, 50 ml
od 1 221 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Gucci Flora Gorgeous Orchid je parfémová voda, která nabízí květinovou vůni s gurmánskými tóny. Je navržena tak, aby oslovila ženy, které hledají vůni, jež je nejen příjemná, ale také…
Sabrina Carpenter Sweet Tooth W EDP, 30 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Sabrina Carpenter Sweet Tooth EDP 30 ml je dámská parfémovaná voda, která ztělesňuje sladkou a hravou esenci inspirovanou cukrovinkami. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které mají rády…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Versace Crystal Noir W EDP, 90 ml
od 1 060 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Chloé Chloé W EDP, 30 ml
od 824 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Gucci Bloom W EDP , 100 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Gucci Bloom je květinová vůně, která oslavuje autenticitu, vitalitu a ženskou rozmanitost. Je to doslova květinová zahrada plná různých druhů květin. Disponuje divokostí a barevností sobě…
Karl Lagerfeld Fleur de Pecher W EDP, 100 ml
od 418 Kč
4,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Podtrhněte svůj přirozený půvab. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld Fleur De Pêcher se vyznačuje smyslnou a velmi svěží vůní, jež nenechá klidným žádného muže, který s vámi bude v jedné…
Cacharel Noa W EDT, 100 ml
od 629 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Flakón parfému Cacharel Noa symbolizuje perlu, která evokuje otevřenost a věčnost života. Parfém Cacharel Noa je jako symbol šťastné planety, je jako zeměkoule plná šťastných lidí, kteří chtějí…
Clinique Happy Heart W EDP, 100 ml
od 377 Kč
3,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Romantická květinová vůně Happy Heart pokračuje ve stopách své předchůdkyně Happy, ale jde dál k podstatě ženskosti. Klade větší důraz na květinovou složku. S Happy Heart bude váš den nádherně…
Prêt à Porter Original W EDT, 100 ml
od 185 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pret á Porter dámská toaletní voda je svěží a lehká vůně plná citrusů. Zahalte se i vy do romantického závoje této nádherné a osvěžující vůně. Dovolte jí obohatit váš šatník o nový doplněk. …
Valentino Donna Born In Roma Green Stravaganza W EDP, 30 ml
od 1 167 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Valentino Donna Born In Roma Green Stravaganza je smyslná květinově-vanilková vonná esence, která ztělesňuje dynamickou energii Říma. Parfémová voda je oslavou moderní ženskosti, vznešenosti a…
Cacharel Amor Amor W EDT, 100 ml
od 652 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 200 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 689 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 30 ml
od 922 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Calvin Klein Beauty W EDP, 50 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hlava semínka Ambrette Srdce jasmín Základ cedrové dřevo Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její…
Ralph Lauren Ralph W EDT, 50 ml
od 610 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Svěží květinová vůně Ralph Lauren Ralph vás ihned nadchne svojí neobyčejnou lehkostí a vzdušností. Hravá, svobodomyslná křišťálová vůně roztančí vaši mysl a zaujme vaše okolí. Parfém Ralph je…
Asombroso By Osmany Laffita The Mania W EDP 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Asombroso By Osmany Laffita The Mania for Woman je parfémovaná voda, jež vznikla jako oslava 60. narozenin designéra Osmanyho Lafitty. Tato vůně přináší orientálně-kořeněnou kombinaci s…
Revlon Charlie Blue W EDT, 100 ml
od 92 Kč
0,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Revlon Charlie Blue Eau Fraiche je květinová vůně pro ženy, zavedena na trh v roce 1973. Nadčasová a elegantní Revlon Charlie Blue Eau Fraiche pro všechny věkové kategorie.
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze W EDP, 30 ml
od 1 487 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze přináší svěží a lákavou interpretaci klasické vůně Black Opium. Tento parfém spojuje intenzivní kávové a květinové tóny s…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 25 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 50 ml
od 2 479 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
AVON Célébre W EDT 50 ml
od 199 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Célébre 50 ml Lehká, průzračná vůně patřící do ovocně-květinové kategorie. Nejdříve ucítíte syté tóny vodního melounu a bramboříku jemně podbarvené vůní černého rybízu a…
KATY PERRY Purr W EDP, 100 ml
od 319 Kč
3,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
V roce 2010 se Katy Perry rozhodla proniknout do světa vůní uvedením tohoto svého prvního parfému. Ten je stejně jako Katy provokativní, žhavý a smyslný. Vůně je ukrytá v nápaditém hravém…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 100 ml
od 1 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 50 ml
od 1 564 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Lancôme Idôle Peach 'N Roses W EDP, 50 ml
od 1 445 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Ovocně-květinová parfémovaná voda přináší svěží a moderní interpretaci ženskosti, která spojuje šťavnaté ovoce s elegantními květinami. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 90 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml
od 255 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
AVON Perceive W EDP, 50 ml
od 173 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…
Thierry Mugler Alien W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 223 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition W EDP 100 ml
od 1 922 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition Parfémovaná voda pro ženy 100 ml Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje květinovou a ovocnou vůní. …
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml
od 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kenzo L'Eau par Kenzo je jiskřivá svěží vůně, která osvěží každý horký letní den, ale dokáže stejně tak dobře povzbudit i v období chladnějšího podzimu či zimy. L'Eau par Kenzo je velice lehká a…
Asombroso The Sunny W EDP, 50 ml
od 1 375 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Asombroso The Sunny W EDP je lehká a svěží vůně, která osloví ženy, jež hledají jemnou eleganci a přirozený šarm. Její charakter je optimistický, ženský a nenuceně smyslný, což…
Calvin Klein Beauty W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její nádherná aura. Vůni vytvořily tři hlavní ingredience:…
Gucci Bloom W EDP , 50 ml
od 1 101 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Gucci Bloom je květinová vůně, která oslavuje autenticitu, vitalitu a ženskou rozmanitost. Je to doslova květinová zahrada plná různých druhů květin. Disponuje divokostí a barevností sobě…
Versace Dylan Blush Pink W EDP, 50 ml
od 1 370 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Dylan Pink Blush představuje harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů, která oslavuje ženskost, spontánnost a sebevědomí. Její kompozice je navržena tak, aby přinášela…
Boucheron Quatre W EDP, 50 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Boucheron Quatre je květinově-ovocná dámská vůně, která vás překvapí svojí elegancí a vytříbeností. Tato vůně je inspirována krásou prstenu Quatre a zároveň je navržena jako pocta pravé…
Prada Paradoxe Sweet Chemistry W EDP, 30 ml
od 1 627 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Prada Paradoxe Sweet Chemistry přináší jedinečnou kombinaci ovocných a květinových tónů, které vytvářejí harmonickou a přitažlivou vůni. Její sladkost je vyvážená rafinovaností, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
