Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Icandy Beauty Lychee 59 W P 100 ml
890 Kč
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Lychee 59 představuje svěží a moderní vůni, která kombinuje ovocné, květinové a pižmové tóny. Její lehká intenzita zajišťuje příjemné nošení po celý den, aniž by byla příliš…
MEXX Fresh Splash For Her EDT, 30 ml
od 300 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 30 ml
Svěží MEXX Fresh Splash je perfektní pro udržení každodenní svěžesti. Díky technologii Time Release se vůně uvolňuje postupně, tudíž se můžete cítit svěží po celý náročný den. Je ideální pro…
Korres Cashmere Kumquat W EDT, 100 ml
1 350 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Korres Cashmere Kumquat je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Kombinace citrusových a květinových tónů vytváří harmonickou a…
Monotheme Venezia Pomegranate W EDT 100 ml
od 279 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Monotheme Venezia Pomegranate W EDT 100 ml Monotheme Venezia Pomegranate je toaletní voda pro ženy, která přináší osvěžující a radostnou vůni. Tato kompozice byla vytvořena renomovaným…
MEXX Summer Daydream W EDT 40 ml
od 293 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Letní parfémovaná voda Mexx Summer Daydream je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a energickou vůni na teplé dny. Její květinově-ovocná kompozice přináší lehký a ženský charakter, …
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring W EDT 75 ml
od 2 000 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- 75 ml
Jaro ve flakonu. Krátké, ale zcela výstižné vyjádření toho, co v sobě ukrývá dámská toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Spring. Stačí jediné navonění a okamžitě povzbudí vaše smysly…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 680 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, Tester 75 ml
1 041 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Chanel N°5 L'Eau Limited Edition W EDT 50 ml
3 528 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanel N°5 L'Eau Limited Edition je limitovaná edice toaletní vody od značky Chanel. Tato edice představuje nový pohled na ikonický parfém Chanel N°5, který je tentokrát prezentován v…
Michalsky Berlin Sunshine W EDP 25 ml
od 144 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Michalsky Berlin Sunshine přináší do světa dámských vůní harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, která evokuje pocit slunečného dne. V úvodu se rozvíjí pikantní…
Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42 W EDP, 50 ml
2 490 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42 přináší jedinečnou kombinaci vůní, která osloví každou moderní ženu. Tato vůně je inspirována sladkostmi a gurmánskými tóny, a je tak vhodnou…
Chloé Chloé W EDP, Tester 75 ml
1 290 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Versace Versense W EDT, 2x 30 ml
923 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 100 ml + tělový krém 100 ml
347 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml
302 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Kilian Good girl gone bad EDP , 100 ml
od 10 326 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Kilian Good girl gone bad EDP Parfémovaná voda Kilian Good Girl Gone Bad představuje jedinečnou vůni určenou výhradně pro ženy. Tento parfém zaujme svým promyšleným složením, …
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml + Fresh Blossom 30 ml
1 133 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, 80 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 10 ml
od 3 190 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera La Bomba je orientálně-květinová parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je dílem parfumérů Christophe Raynaud, Quentin Bisch a Louise…
Chloé Chloé W EDP, 50 ml + cestovní sprej 10 ml
1 853 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Victoria's Secret Bombshell Escape W EDP 100 ml
2 174 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Victoria's Secret Bombshell Escape je určena pro ženy, které hledají osvěžující a zároveň sofistikovanou vůni, jež odráží jejich svobodomyslnost a dobrodružného ducha. Tropická…
Lacoste Pour Femme Légére EDP, 50 ml
2 393 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Žena, která je plná sebevědomí a jejíž úsměv dokáže rozzářit i ty nejvšednější okamžiky nosí parfémovanou vodu Pour Femme Legere značky Lacoste. Tato vůně je až po okraj naplněna svěžími tóny a…
Burberry My Burberry Blush W EDP 30 ml
od 595 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Značka Burberry uvádí novou zářivou a intenzivně "ženskou" parfémovou vodu My Burberry Blush. Tato nová dámská vůně My Burberry Blush byla inspirovaná londýnskou zahradou v okamžiku prvního…
Lalique Amethyst Eclat W EDP, 100 ml
od 483 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Lalique Amethyst Éclat to je svěží, jiskřivá kombinace květin a ovoce. Tato sofistikovaná vůně Vás zahalí do harmonického, květinového závoje, který je výrazný, ale zároveň lehký a čistý. Parfém…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 50 ml
od 967 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Chanel Coco W EDT, 50 ml
od 2 282 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Coco - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Tato ženská vůně je vyváženou směsí koření a jantaru. Je to vůně plná smyslů inspirovaná východem. Svěží tóny turecké růže se jemně prolínají s něžným…
Nina Ricci Nina Rose Garden W EDT, 50 ml
od 755 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Nina Ricci Nina Rose Garden je jemným spojením květinových a ovocných tónů, které vytvářejí lahodnou a svěží vůni. Toaletní voda, která pochází z dílny francouzské značky Nina Ricci, je ideální…
Guerlain Jardins de Bagatelle W EDT, 75 ml
od 1 460 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Jardins de Bagatelle je zahradou, na které voní různé květiny, ze všeho nejvíc bílé. Ze začátku nastoupí harmonie jasmínu, tuberózy a pomerančového květu. Základ vůně Jardins de Bagatelle je…
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 75 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave EDP, 50 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Vůně, jež vás unese na vlně smyslnosti a ženskosti, to je parfemovaná voda pro ženy Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave. Květinově-akvatická vonná kompozice, která je vytvořena na míru všem…
Dolce & Gabbana Dolce Rose W EDT, 50 ml
od 660 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Dolce & Gabbana Dolce Rose, ovocno-květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2021. Je to živá a okouzlující vůně pro ženu, která je odvážná, optimistická a společenská. Dolce & Gabbana…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 50 ml
od 745 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 50 ml
od 379 Kč
7,58 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Incanto Charms je nový dámský parfém od Salvatore Ferragamo, který okouzlí všechny vaše smysly a zavede vás do čarokrásných krajin kypících barvami. Je to most do imaginárních vesmírů, …
Afnan Souvenir Floral Bouquet EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Afnan Souvenir Floral Bouquet je květinově laděná vůně, která přináší esenci rozkvetlé zahrady a osloví především ženy hledající jemnou a elegantní vůni. Její složení je…
French Avenue Sh'mallow Fluff W EDP 100 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda French Avenue Sh’mallow Fluff je hravá a sofistikovaná vůně, která osloví ženy hledající sladkou a zároveň elegantní kompozici. Její vůně se rozvíjí v několika vrstvách, které…
Miu Miu Fleur De Lait W EDP, 50 ml
od 1 730 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Miu Miu Fleur De Lait EDP je určena pro ženy, které hledají jemnou a ovocnou vůni s květinovými prvky. Tato parfémovaná voda nabízí kombinaci sladkých ovocných a květinových…
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 100 ml
od 2 138 Kč
21 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Wild Bluebell je luxusní květinově-zelená vůně pro ženy. Hlava obsahuje zvonek a aromatický hřebíček, v srdci ucítíte jasmín, konvalinku a šípkovou růži. Kompozici uzavírá pižmovo-ambrový…
Liu.Jo Lovely U W EDP, 30 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Liu.Jo Lovely U W EDP, 50 ml
od 239 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Diptyque Ofresia W EDT 100 ml
od 2 891 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Ofresia je květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky nikových (niche) parfémů Diptyque. Značka založená třemi přáteli, umělci z různých oborů, se opírá o nehynoucí kreativní vášeň. …
Lanvin Les Fleurs Sunny Magnolia W EDT, 90 ml
od 503 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda pro ženy od značky Lanvin Sunny Magnolia vás dostane svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Je lehká, svěží a zároveň…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 100 ml
od 294 Kč
2,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje lehkost a svěžest vůně. Zahalte se i vy do…
Banana Republic Wildbloom Rouge EDP 100 ml
od 396 Kč
3,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Wildbloom Rouge je lehká, ovocně-květinová vůně s pižmovým aroma, kterou americká módní značka Banana Republic uvedla na trh v roce 2013. Vůně v roztomilém flakonu s…
Alyssa Ashley White Musk W EDT, 100 ml
od 341 Kč
3,41 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Alyssa Ashley Musk je vůní nové generace. Alyssa Ashley Musk je výrazná, sexy a zároveň luxusní a něžná. V Alyssa Ashley Musk se misí klid a energie. Sicilský bergamot, pomeranč a jasmín se…
Baldessarini Bella Lilac Diamond W EDP 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinově-ovocná vůně Baldessarini Bella Lilac Diamond je navržena pro ženy, které hledají sofistikovanou a přitažlivou kompozici. Vůně spojuje svěžest šťavnatého ovoce s elegancí květin a…
Lanvin Blue Orchid W EDT, 90 ml
od 540 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vzácný kořen kosatce vás vede na nebeskou cestu. Příjemný a pudrový, posiluje delikátní požitek tónů kandovaného citrónu a mandarinky. Delikátní akord orchideje a jablka v okamžiku evokuje chuť…
COACH Dreams Sunset W EDP, 40 ml
od 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vzpomeňte si na ten západ slunce, který jste sledovali po náročném dni. Takové západy slunce zůstanou navždy v paměti, inspirují k novým úspěchům a dávají pocit, že jste ve správný čas a na…
Thierry Mugler Alien W EDT, 30 ml
od 936 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Orientálně dřevitá dámská vůně Thierry Mugler Alien pro ženy s pozitivní energií. Parfém Thierry Mugler Alien v sobě ukrývá svěží květinová, dřevitá, sluneční vůně plná čarovné magie.
Elizabeth Arden Pretty EDP, 100 ml
od 153 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfém Elizabeth Arden Pretty vás obklopí a donutí se usmívat. Dokonalá tečka, neviditelný doplněk, se kterým se budete vždy cítit krásná. Pretty je energická květinová vůně s výjimečným šarmem.
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
