Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W EDT, 50 ml
od 452 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W je toaletní voda od francouzského výrobce Lanvin a je součástí kolekce Les Fleurs, která byla uvedena na trh v roce 2023. Sweet Jasmine je svěží květinově…
Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat W EDT 100 ml
od 1 551 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- 100 ml
Procházka po riviéře podél azurového moře a z dáli vůně citrusů. Guerlain zde čerpá inspiraci pro parfém Eau de Fleurs de Cedrat. Vůně parfému Eau de Fleurs de Cedrat je krásná, svěží a jemná. …
Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella W EDT 100 ml
od 2 897 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Francouzské
- 100 ml
Christian Dior vytvořil vůni Diorella v roce 1972 jako klasickou citrusovou vůni pro ženy. V průběhu let se stala symbolem, který dotváří osobnost ženy - dámy, v dnešním pohledu vedoucí či…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, 30 ml
od 563 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Guerlain La Petite Robe Noire je dámská vůně z roku 2012, která se nechala inspirovat módním oblečením žen. Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem…
Alexandre.J Morning Muscs W EDP 100 ml
od 1 261 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Alexandre.J Morning Muscs je okouzlující lehký, energický a osvěžující parfém pro ženy. Připomene vám svěží, chladné ráno a zahájí den jemnou, povznášející vůní. Ráno udává tón po zbytek dne, …
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 50 ml
od 579 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
AVON Eve Privé W EDP 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest parfémové vody AVON Eve Privé je inspirována jiskřivými tóny červených jablek v kombinaci s delikátní, ale působivou vůní okvětních lístků jasmínu a dotekem adaptabilního bílého mošusu, …
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDT, 100 ml
od 438 Kč
4,38 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Paloma Picasso Paloma - parfémová voda. Paloma Picaso je cypřišově květinová vůně a je zároveň velmi elegantní. Flakon svým tvarem připomíná náramek z palmového dřeva.
Britney Spears Believe W EDP, 100 ml
od 350 Kč
3,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Britney Spears Believe je jemná, květinová vůně pro ženy a dívky. Něžné bosé víly tančí v lese a vy se bojíte dýchat, aby se nerozplynuly. Vůně Britney Spears Believe je právě taková - jemná a…
s.Oliver Here & Now W EDT 30 ml
od 367 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská vůně s.Oliver Here & Now W EDT 30 ml představuje svěží a harmonickou kompozici, která osloví ženy hledající jemnou a zároveň výraznou vůni. Jedná se o toaletní vodu, která se vyznačuje…
Jil Sander Sport Water W EDT, 50 ml
od 479 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sport Water Woman je sportovní květinová vůně s vodními tóny, která skvěle doplňuje prosluněné jarní a letní dny a vyvolá ve vás vzpomínky na prázdniny, na osvěžující slaný vánek a…
Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle W EDP, 50 ml
od 533 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle, která vám svými květinovými tóny…
Chloé Chloé W EDP, 75 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 5 ml
od 1 889 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Christian Dior Escale a Portofino W EDT, 125 ml
od 2 554 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 125 ml
Dior Escale a Portofino EDT 125ml je opravdu italská, dámská toaletní voda. Tato vůně je určena především ženám, které mají rády slunce a exotiku. Hodí se všem ženám, které velmi často cestují…
Maison Alhambra Exclusif Rose W EDP 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Exclusif Rose od značky Maison Alhambra je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Nabízí osvěžující a zároveň smyslný zážitek, který je vhodný pro různé…
Esprit Provence Thé Vert W EDT, 45 ml
169 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Thé Vert od Esprit Provence přináší svěží a harmonickou vůni, která osvěží a povzbudí. Její aromatická a citrusová kompozice vychází z přírodních ingrediencí, které vytvářejí…
Neness Bamboo W EDP 33 ml
109 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová vůně uzavřená v klasickém flakónu má objem 33 ml. Lehká květinová vůně s dřevitými tóny je určená pro moderní, elegantní, sebejistou ženu, která je vzorem pro své okolí. Vůně je velmi…
Bebe Sheer W EDP 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Bebe Sheer se stala mladší sestrou původní vůně Bebe. Oproti ní je lehčí, jemnější, více romantická a nabízí smyslnější příběh. Na trh byla uvedena v roce 2010 a za…
Chloé Chloé W EDP, 75 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 959 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
s.Oliver Pure Sense W EDT, 30 ml
od 355 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Pure Sense je vhodná pro každodenní použití. Vůně se otevírá v svěžích tónech ananasu, citronu a bergamotu. Květinové tóny růže a magnólie skvěle doplňují bambusové listy v srdci vůně. Dřevité…
Tiffany & Co. Rose Gold W EDP, 30 ml
od 949 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Nejen krásné rose gold šperky jsou symbolem vytříbeném stylu. Parfémovaná voda pro ženy Tiffany Rose Gold, která se rozvoní na kůži, podtrhne osobitost své nositelky stejně dokonale. Očím…
Bourjois Mon Bourjois La Fantastique W EDP 50 ml
od 253 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Vůně, která přináší okamžitý pocit štěstí. To je parfémovaná voda pro ženy Bourjois Mon Bourjois La Fantastique, jejíž svěží vonná kompozice plná květinových tónů vám rozzáří každý den. Je jako…
Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Etat Libre d’Orange Putain Des Palaces je parfémová voda, která je určena pro ženy, které si potrpí na odvahu, smyslnost, rozpustilost a romantiku. Vyznačuje se květinovými a ovocnými tóny, …
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies W EDT, 50 ml
od 225 Kč
4,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Diamonds And Rubies od značky Elizabeth Taylor je sladká, teplejší, květinově-orientální vůně pro ženy. Úvod vůně je složený z květin a ovoce - nalezneme v něm šeřík, dřevo mandloně, broskev, …
Yodeyma Prime W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Složení vůně Yodeyma Prime vás oslní hned v úvodu, kdy se projeví svěží akordy bergamotu se sladkými podtóny. Krásná čistá květinová vůně s prvky chypre je určená pro ženy, které se chtějí cítit…
Burberry Brit Sheer W EDT, Tester 100 ml
od 885 Kč
8,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Burberry Brit Sheer je hodnocen jako citlivá, elegantní, ženská, květinová a naprosto dokonalá vůně vhodná pro moderní ženu. Dámská vůně Burberry Brit Sheer je něžným parfémem, který se vás…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 50 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
El Nabil Baby Musc U roll-on parfémový olej 5 ml
228 Kč
- Olejový parfém
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Baby Musc je svěže jemná vůně, jejíž úvod rozehraje křehká krása pomerančových květů s nádechem běloskvoucího jasmínu a pudrového kosatce. Elegantní, všeobjímající bílé pižmo zahalí celou…
Kenzo Flower by Kenzo Eau Legere W EDT 30 ml
od 614 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Květinová, balzamiková, pudrová, růžová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - mandarinka, černý rybíz, květ černého rybízu Srdce - růže, fialka, hedione, …
Betty Barclay Pure Flower W EDT 20 ml
od 248 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Betty Barclay Pure Flower je toaletní voda ve spreji, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena ženám a nabízí sladce květinovou přítomnost, která je ideální pro teplé a horké…
Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose W EDT, 50 ml
od 1 011 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfém Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose : Vůně, která má barvy letní pohody, mísí v sobě ovoce a květiny. Na trh byla uvedena v roce 2013. Parfém Giorgio Armani Emporio Armani…
AVON Perceive W EDP, 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…
Elizabeth Arden Green Tea Lotus W EDT, 100 ml
od 198 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Green Tea Lotus je svěží, květinově-ovocná vůně laděná do vodních květin s osvěžujícími a povzbuzujícími účinky zeleného čaje. Svojí vůní vás zavede do exotické zahrady. Přináší potěšení těla…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 100 ml
od 1 324 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Yodeyma Gianna W EDP, 50 ml
od 369 Kč
7,38 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém. Hlava - květ papáji Srdce - narcis Základ - pižmo
Yodeyma L'eau Berlue W EDP 15 ml
od 156 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Yodeyma L'Eau De Berlue vyjadřuje vůni, která si klade za cíl oslovit mladší generaci. Vůně byla vyvinuta jako lehká a svěží. Svěžest, originalita, svoboda, lehkomyslnost, vášeň – to vše se…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 10 ml
od 384 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 30 ml
od 746 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Chanel Chance W EDT 60 ml
od 2 614 Kč
44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké…
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche W EDT, 100 ml
od 1 606 Kč
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche - Eau Fraîche pro ženy Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche je osvěžující voda určená pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni. S objemem 100 ml je…
Yves Saint Laurent Libre W EDT 30 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Ikonická struktura vůně Libre představuje napětí mezi ušlechtilým pomerančovým květem z Maroka a francouzskou levandulí z udržitelných zdrojů, získaných speciálně pro značku Yves Saint Laurent. …
Lanvin Eclat D´Arpege W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Ať už jste prožila lásku na první pohled, nebo ne, její záři v sobě zachycuje něžně lila parfémovaná voda pro ženy Lanvin Éclat d’Arpège. Každý den vám navodí slastné pocity díky jemným opojným…
GANT Bloom Bay W EDP, 100 ml
od 1 439 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda GANT Bloom Bay W EDP přináší svěží a jemnou vůni, která v sobě spojuje citrusové, kořenité, květinové a ovocné tóny. Tato kompozice je inspirována atmosférou amerického…
Ulric de Varens Indra W EDP 100 ml
od 127 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Indra představuje harmonické spojení jemných květinových tónů a hřejivých, smyslných akordů, které vytvářejí elegantní a sofistikovanou vonnou kompozici. V úvodu se rozvíjí…
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W EDT, 90 ml
od 591 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine W je toaletní voda od francouzského výrobce Lanvin a je součástí kolekce Les Fleurs, která byla uvedena na trh v roce 2023. Sweet Jasmine je svěží květinově…
Betty Barclay Wild Flower W EDT 20 ml
od 332 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 20 ml
Buďte svobodná jako divoká květina! Vůně Betty Barclay Wild Flower je věnována silným a sebevědomým ženám, které mají odvahu prorazit novou cestu a rozpoznat v sobě sílu. Jako divoká květina…
COTY Vanilla Musk W EDC 50 ml
od 248 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Coty Vanilla Musk je jemná a hřejivá kolínská voda, která oslovuje svou nadčasovou ženskostí prostřednictvím sladkých, hebkých a uklidňujících tónů. Uvedena na trh v roce 1994, tato vůně si…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic W EDT, 40 ml
od 1 324 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Aqua Allegoria Mandarine Basilic představuje svěží a lehkou vůni, která oslavuje krásu přírody a spojuje ovocné a aromatické tóny. Její kompozice je založena na šťavnaté…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
