Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, Tester 50 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, Tester 90 ml
2 573 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
S.T. Dupont Intense W EDP, 100 ml
668 Kč
6,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda S. T. Dupont Intense je inspirovaná smyslností a záhadností noci. Představte si večírek v Paříži. Krásné dámy v oslnivých šatech, elegantní muži a nebe plné hvězd nad Champs…
Revlon Charlie Silver W EDT, 50 ml
108 Kč
2,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Popis Hlava: meruňka, magnólie Srdce: hroznový květ, broskev, limetka Základ: hruška, konvalinka Dámská Charlie Silver je květinově ovocná vůně pro ženy. Šťavnatá meruňka zabalená do okvětních…
Thierry Mugler Angel W EDP, 25 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
1 953 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Chloé Nomade W EDP, 75 ml + EDP 5 ml + tělové mléko 100 ml
1 782 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 90 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 50 ml
2 946 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Dárková sada
Výrobce: Gucci Gucci Guilty Pour Femme Eau de Parfum je důmyslná a atraktivní parfémovaná voda, která si vás získá svou kombinací jemných květinových a pudrových not s nádechem citrusových…
Narciso Rodriguez For Her EDT, Tester 100 ml
2 035 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Burberry Body Tender W EDT, 60 ml
941 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Zahalte se do vůně dámské toaletní vody Burberry Body Tender, která je stejně delikátní jako pohlazení jemné látky trenčkotu Burberry na odhalené kůži. Burberry Body Tender je více svěží a…
Boucheron Boucheron W EDT 100 ml
955 Kč
9,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Boucheron je bohatá květinově-orientální vůně pro ženy. Luxusní parfém od značky Boucheron je spojením svěžího ovoce, svůdného koření, květin a dřevitých tónů v závěru. Naprosto…
Moschino Femme EDT, 25 ml
od 477 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 25 ml
Moschino Femme je velice zajímavá dlouhotrvající vůně, určená spíše k večernímu nošení. Moschino Femme se otevírá do tónů italského bergamotu, mandarinkové kůry a růžového dřeva. Dále se rozvíjí…
Narciso Rodriguez All Of Me W EDP, 50 ml
od 765 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Parfémová voda Narciso Rodriguez All Of Me je pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a mnohostrannost. Má dřevitou květinovou vůni, která je sebevědomá, ale zároveň zranitelná, …
Thierry Mugler Alien Goddess W EDP, 30 ml
od 892 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Božská květinovo orientálně dřevitá parfémová voda Thierry Mugler Alien Goddess je nová dámská vůně s posvátným příslibem ženskosti a naděje. V čase, kdy pátráme po jiskře naděje, nám sluneční…
Kenzo World W EDP, 30 ml
od 672 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo World parfémovaná voda pro ženy s obsahem 30 ml.
ELIE SAAB Le Parfum Lumiere W EDP, 30 ml
od 518 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda ELIE SAAB Le Parfum Lumiere je luxusní vůně určená pro ženy, která spojuje eleganci a zářivou ženskost. Vůně se řadí do kategorie květinově-dřevitých chypre parfémů, které…
Al Haramain L´Aventure Femme W EDP 100 ml
od 546 Kč
5,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
L´Aventure Femme z kolekce L´Aventure je květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně je vhodná na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. Tato smyslná vůně byla uvedena na trh 2017. Hlava -…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDT, 100 ml
od 694 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Signorina je sladká, květinově ovocná, jemně pikantní vůně od Salvatore Ferragamo. Signorina je oslavou elegantních dívek. Nová vůně Signorina v elegantním italském stylu Salvatore Ferragamo je…
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 50 ml
od 563 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží a vzrušující toaletní voda Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi je inspirovaná dynamickým nádechem Říma, italskými tradicemi a moderním designovým uměním. Vůně se otevírá akordem nardu, …
Gucci Bamboo W EDT, 75 ml
od 1 233 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Příběh vůně Gucci Bamboo nyní pokračuje s novinkou Gucci Bamboo Eau de Toilette. I tato nová vůně se nechává inspirovat ikonickým prvkem bambusu – jedním z nejslavnějších a nejelegantnějších…
Diesel Loverdose W EDP, 50 ml
od 712 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Diesel Loverdose Tattoo je orientální květinová vůně pro ženy. Přední tóny jsou svěží a intenzivní. Srdce parfému je květinové. Nalezneme tu nóty růže společně s jasmínem a květy pomeranče. V…
COACH Coach Dreams W EDP, 90 ml
od 979 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Coach Dreams je hravou vůní evokující bezstarostnost, hravost a nekonečnou radost ze života. Inspirována snílky jednadvacátého století a jejich dobrodružným duchem oslavuje pravá přátelství a…
Atkinsons Oud Save The Queen W EDP 100 ml
od 2 321 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Čaj Earl Grey a agarové dřevo v parfémované vodě Atkinsons Oud Save The Queen spojuje orientální kouzlo s anglickou decentností. Typická složka orientálních parfémů, agarové dřevo, nadlehčují…
ELIE SAAB Le Parfum In White W EDP, 30 ml
od 559 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 30 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Dámská vůně je inspirovaná něžnou bílou barvou, která evokuje nevinnost a čistotu. Je určena pro moderní ženu s puncem elegance. Úvodní jemná symfonie…
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 100 ml
od 1 592 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Květinová, zelená vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2001. Složení: hlava - gardénie, bergamot. Srdce - tuberoza, jasmín, černý pepř, zimolez. Základ - zázvor, cedr, pižmo.
Moschino Fresh Couture W EDT, 30 ml
od 493 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Moschino Fresh Couture toaletní voda pro ženy 30 ml.
Chanel Coco W EDT, 50 ml
od 2 300 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Coco - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Tato ženská vůně je vyváženou směsí koření a jantaru. Je to vůně plná smyslů inspirovaná východem. Svěží tóny turecké růže se jemně prolínají s něžným…
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition W P 100 ml
od 1 140 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition, Extrait De Parfum, 100 ml Azlan Oud Amber Edition je sofistikovaný čistý parfém určený výhradně pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2024. Díky své…
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 100 ml
od 750 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT Roma Fiori Bianchi od Laury Biagiotti je toaletní voda pro ženy, která přináší jemnou a elegantní vůni inspirovanou italskou metropolí Řím. Tato vůně je…
Kenzo World W EDP, 50 ml
od 980 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo World dámská parfémovaná voda 50 ml Umělečtí ředitelé značky KENZO Carol Lim a Humberto Leon vdechují svou vizi módy do své první dámské vůně - KENZO World. Tato hravá a dynamická…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 50 ml
od 1 223 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Žena, která chce Classique nosit, musí být elegantní, s vytříbeným vkusem a dávkou vznešeného sebevědomí. Classique je vůně plná kontrastů: romantická a smyslná, dráždivá a vyzývavá zároveň. …
Ariana Grande Mod Blush W EDP, 30 ml
od 624 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Vůně inspirovaná moderní dobou, svobodou sebevyjádření a současným důrazem na osobitost je parfémovaná voda Mod Blush. Luxusní ovocná vůně Mod Blush vytváří jedinečný smyslový zážitek, který…
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 30 ml
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa Forte W EDP, 125 ml
od 2 121 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vás okouzlí hned při prvním přivonění. Každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem toaletním stolku rozhodně zaslouží. Vůně se vyrábí ve Francii. Hlava – růžová…
Chopard Bigaradia W EDP, 100 ml
od 441 Kč
4,41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato vůně vás zahalí do vůně plné citrusových tónů a povzbudí vaše smysly. Vůně je ideální volba pro svobodomyslnou ženu. Hlava - hořký…
Elizabeth Arden Always Red W EDT, 100 ml
od 363 Kč
3,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Elegantní a orientální vůně Elizabeth Arden Always Red byla uvedena na trh v roce 2015. Parfém Always Red je určen všem ženám, které se chtějí cítit svůdně a elegantně každý den. Vytříbené…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 354 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP, 100 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP Laura Biagiotti představuje parfémovou vodu Forever Gold For Her, novou interpretaci oblíbené vůně Forever. Tento parfém nabízí smyslný a hřejivý…
Etat Libre d’Orange Yes I Do W EDP 100 ml
od 1 500 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Yes I Do je chyprově-květinová vůně pro ženy. Mezi její složky patří pomerančový květ, konvalinka, pačuli, jasmín, aldehydy, ambra, kakaový lusk, marshmallow a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v…
Juliette Has A Gun Lady Vengeance W EDP, 100 ml
od 1 342 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- 100 ml
Juliette Has a Gun Lady Vengeance je neobyčejně svůdná dámská vůně, která je jako stvořená pro vášnivé moderní ženy. Bohatá kompozice vůně nenechá žádného muže klidným. Umocněte svůj sex-appeal…
Elizabeth Arden Untold W EDP, 100 ml
od 474 Kč
4,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Ovocno-květinová vůně Elizabeth Arden Untold byla představena v roce 2013. Parfém Untold je určen pro moderní ženy, které se chtějí cítit krásně a přirozeně každý den. Okouzlující kompozice…
Paco Rabanne Calandre W EDT, 100 ml
od 1 031 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Paco Rabanne Calandre 100 ml - (TESTER) toaletní voda s rozprašovačem. Paco Rabanne Calandre - vůně pro ženy. Paco Rabanne Calandre - Calandre je klasická, květinová, aldehydová vůně od…
Al Haramain Belle Rouge W EDP 75 ml
od 291 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Al Haramain Belle Rouge poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Burberry Her London Dream EDP, 100 ml
od 1 640 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 100 ml
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Creed Aventus For Her EDP 30 ml
od 3 239 Kč
108 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Tato chyprově-ovocná vůně od značky Creed dostala název Aventus For Her. Vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny výjimečné ženy, které milují výjimečné vůně. Kombinuje v sobě ovoce, koření a…
Jo Malone Tuberose Angelica Intense W EDC, 100 ml
od 2 775 Kč
28 Kč/ml- Kolínská voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- 100 ml
Tuberose Angelica je intezivní květinová vůně pro ženy. Další z kolekce Cologne Intense. Otevírá se tóny anděliky, poté přechází do akordů aromatické tuberózy, aby kompozici zakončila kombinací…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 50 ml
od 745 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Rochas Tocade W EDT, 100 ml
od 642 Kč
6,42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tocade - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Mladistvá a živá vůně na teplém vanilkovém základě pro hravou a spontánní ženu. Svěží, mírně sladká, květinová dámská vůně s jemným orientálním…
Ministry Of Oud Maestro´s Symphony W EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Ministry Of Oud Maestro´s Symphony W EDP 100 ml představuje unikátní spojení tropického ovoce a oudu, doplněné o moderní orientální akcenty. Vůně je intenzivní a odvážná, vhodná…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
