Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 2 454 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Givenchy L'Interdit W EDP, 35 ml
od 1 035 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
L'Interdit je nejtroufalejší vůně od Givenchy pro všechny ženy, které se nebojí posouvat vlastní limity a porušovat pravidla. Tato sofistikovaná ultra ženská vůně probudí vaši odvahu. Klíčové…
Prada Paradoxe Radical Essence W P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 880 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Prada Paradoxe Radical Essence je dámský parfém od značky Prada, který přináší neotřelý zážitek v oblasti vůní. Tento parfém představuje smyslnou kombinaci květinových a gurmánských tónů, což ho…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 150 ml
od 464 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml je dámská parfémovaná voda, která patří do kategorie květinově-ovocných vůní. Tento parfém je dílem renomovaného parfuméra Oliviera Crespa a je vhodný pro…
Chloé Nomade W EDP, 20 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Chloé Le Parfum W P, plnitelný flakon 100 ml
od 1 765 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Parfém Chloé Le Parfum od značky Chloé je navržen pro ženy, které vyhledávají květinové a smyslné vůně, přičemž jeho objem balení činí 100 ml. Tento parfém je charakteristický svou květinovou…
Yves Saint Laurent Libre Intense W EDP, 50 ml
od 1 560 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nic nezdůrazní vaši svobodnou a dobyvatelskou duši lépe než parfémovaná voda pro ženy Yves Saint Laurent Libre Intense. Tato podmanivá vůně v sobě nezapře vysokou intenzitu, s níž se stane…
Thierry Mugler Alien W EDP, 90 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 50 ml
od 1 035 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Versace Dylan Purple W EDP, 30 ml
od 928 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Calvin Klein Obsession W EDP, 100 ml
od 442 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 303 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Yodeyma Boreal W EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Yodeyma Boreal představuje návykovou, zářivou a intenzivní vůni. Kombinuje aroma jasmínu, šafránu, cedrového dřeva a ambry. Vůně byla na trh uvedena v roce 2023. Hlava - jasmín Srdce -…
Hugo Boss XX Woman EDT, 100 ml
od 544 Kč
5,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Moderní tvář vůně Hugo XX úzce souvisí s její hlavní ingrediencí - ve vůních ne tak často používanou - čistou rýží Basmati. Díky ní je celkové vyznění Hugo XX ryze ženské a vyzrálejší. "Naším…
Guess Seductive Red W EDT, 75 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You W EDP, 50 ml
od 1 392 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You - neodolatelná, svůdná vůně plná radosti a něhy. Parfémovaná voda Emporio Armani Because It´s You v sobě ukrývá přirozenou krásu, eleganci a touhu. …
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 30 ml
od 1 214 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP 30 ml je lehká a svěží vůně, která se hodí pro každodenní nošení. Její jemná a sofistikovaná vonná kompozice je ideální pro ženy, které hledají…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 50 ml
od 548 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 100 ml
od 990 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Cacharel Eden W EDP, 50 ml
od 652 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Složení a popisHlava Květ grapefruitu, citron, italský bergamot Srdce Frésie, konvalinka, okvětní lístky růže, zimolez, kosatec, jasmín, květ broskve Základ Jantar, cedrové dřevo, santalové…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 50 ml
od 1 680 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Thierry Mugler Angel W EDT, 100 ml
od 1 147 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Otevřete brány fantazie a dotkněte se nebes s vůní toaletní vody pro ženy Thierry Mugler Angel. Nebeská vůně, která vás dokáže ve vteřině navrátit do dětství, byla na trh uvedena již v roce…
Valentino Donna Born in Roma Intense W EDP, 30 ml
od 1 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Born in Roma Intense je mimořádná pocta Římu a jeho západům slunce. Je to vůně, která odhalí vaši krásnou osobnost a oslaví noc ve věčném městě. Tato magnetická, podmanivá…
Thierry Mugler Angel W EDP, náplň 100 ml
od 1 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
La Rive Donna W EDP, 90 ml
od 138 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 90 ml
Larive Donna je parfemová voda, která je inspirovaná vůní Dolce Gabbana Light Blue. La Rive Donna je krásná, citrusová a ovocná vůně, která symbolizuje čistotu a pohyb. La Rive Donna vám zaručí…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 100 ml
od 1 805 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 50 ml
od 1 776 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP je orientální květinová vůně, která oslavuje moderní ženskost a sílu vzájemné podpory. Vůně je navržena pro ženy, které vyzařují sebevědomí, …
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nekonvenční dámská vůně s květem ostružiny zahaluje tělo do svůdných šatů. Legendární návrhář ji ušil z florientálních, ovocných a dřevitých nót. Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané…
Calvin Klein Eternity W EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
AVON Far Away W EDP, 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
AVON Far Away byla vytvořen pro romantické ženy, které stále sní a žijí v oblacích. Far Away obsahuje krásnou vůni jasmínu, fialky, frézie a květu ylang-ylang. Dále pak můžete ucítit jemnou vůni…
Valentino Donna Born in Roma Extradose P, 100 ml
od 2 711 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Valentino Donna Born in Roma Extradose je parfém, který přináší intenzivní zážitek inspirovaný noční atmosférou Říma. Je určen pro moderní a sebevědomé ženy, které hledají výraznou a…
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini W EDT, 60 ml
od 251 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
První parfém Gabriely Sabatiny vytvořen v roce 1989. Květinové tóny se svěžímy aldehydy vytvářejí vůní moderně klasickou. Žena, jež tuto vůni nosí, je v každém okamžiku jedinečná, přitažlivá a…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 50 ml
od 1 835 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 100 ml
od 456 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 30 ml
od 1 324 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 100 ml
od 1 880 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Giorgio Armani Sì Passione W EDP, 50 ml
od 1 512 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Sì Passione je květinově-ovocná vůně. Intenzivní a nekompromisní pro soběstačnou ženu, která se odváží říct ano. Výrazná parfémovaná voda Sì Passione přidává nový rozměr osobnosti…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 30 ml
od 389 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Cacharel Eden W EDP, 30 ml
od 397 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Cacharel Eden vás na svých křídlech smyslnosti zanese až do rajské zahrady. Ve vůni je velmi patrná květinově ovocná složka. Svěží tóny citronu a grapefruitu se spolu s italským…
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 50 ml
od 329 Kč
6,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Burberry Her W EDP, 100 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 30 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Hugo Boss The Scent W P 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Hugo Boss The Scent je určen ženám, které hledají vůni kombinující květinové a dřevité tóny. Tento parfém, který byl uveden na trh v roce 2022, zaujme elegantním a klasickým flakonem…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 50 ml
od 780 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
