Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Aviváž Lenor Fresh Air Effect 980 ml

Lenor Fresh Air Effect 980 ml, Fresh Wind

3

163 Kč

167 Kč/l
  • 0,98 l

Užijte si svěží vůni, jako by prádlo schlo na čerstvém vzduchu, i když se suší uvnitř. Koncentrované složení aviváže Lenor Fresh Air Effect přispívá k intenzivní, ale svěží vůni vypraného…

163 Kč

167 Kč/l

Mydla.cz

Zobrazit detail
Aviváž Silan Fresh Control 1,45 l

Silan Fresh Control 1,45 l, Cool Fresh

12

119 Kč

82 Kč/l
  • 1,45 l

Užijte si každý den naplno a zůstaňte svěží ve vašem oblečení ještě déle. Silan Fresh Control poskytuje dlouhotrvající vůni a pocit svěžesti po celý den, díky unikátní technologii neutralizující…

119 Kč

82 Kč/l

Minadrogerie.cz

Zobrazit detail
Aviváž Lenor Cherry Blossom & Sage Okouzlující třešeň aviváž 32PD

Lenor Cherry Blossom & Sage Okouzlující třešeň aviváž 32PD

3
  • Ekologická
  • 0,7 l
  • Typ vůně květinová
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • Počet praní 32

Bezpečnostní doporučení k Lenor: Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství…

od 69 Kč
od 99 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Silan Fresh Control Aviváž Fresh OceanSleva 11 %

Silan Fresh Control Aviváž Fresh Ocean

1
  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně svěží
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 1,1 l
  • Počet praní 50

Aviváž Silan Fresh Control Fresh Ocean - eliminuje zápach, na všechny textilie. Dokončete svou prací rutinu novinkou v…

od 80 Kč
od 73 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Winni´s hypoalergenní aviváž 31 dávek 775 ml

Winni´s hypoalergenní aviváž 31 dávek 775 ml

1
  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně květinová
  • 0,78 l
  • Počet praní 31
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální

.desc-img-right,.desc-img-left{display:block!important;width:50%!important;max-width:50%!important;height:auto!important;marg…

od 70 Kč
od 90 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž LENOR Vanilla Orchid& Golden Amber 700ml

LENOR Vanilla Orchid& Golden Amber 700ml

  • Ekologická
  • 0,7 l

Aviváž Lenor Vanilla Orchid & Golden Amber přináší dlouhotrvající svěží vůni pro svěží ložní prádlo po dobu až 1 týdne.…

89 Kč
127 Kč/l

Haniesfashion.cz

Zobrazit detail
Aviváž Silan Aromatherapy Fascinating Frangipani aviváž 770 ml

Silan Aromatherapy Fascinating Frangipani aviváž 770 ml

2
  • Ekologická
  • Typ vůně květinová
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 0,77 l
  • Počet praní 35

Aviváž Silan Fascinating Frangipani pro dlouhotrvající svěžest. Ponořte se do pocitu neodolatelného parfému, který díky…

od 61 Kč
od 79 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Wansou aviváž 1l=4l, Mystery emotion, 40PD, koncentrát

Wansou aviváž 1l=4l, Mystery emotion, 40PD, koncentrát

2
  • 1 l
  • Ekologická
  • Koncentrovaná
  • Počet praní 40

Wansou aviváž 1l=4l, Mystery emotion, 40PD, koncentrát. Wansou aviváž Mystery Emotion je koncentrovaný avivážní prostředek,…

od 42 Kč
od 42 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Essentia Nature Parfém na praní ROSE - 250 ml + dárek Keune VZORKA Kondicionér na neutralizáciu žltých tónov zdarma

Essentia Nature Parfém na praní ROSE - 250 ml + dárek Keune VZORKA Kondicionér na…

  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně květinová
  • Univerzální
  • Koncentrovaná
  • 0,25 l

Koncentrovaný olejový parfém na praní ROSE – Růže Růžovo-květinová vůně. Růže je od nepaměti symbolem lásky, a přesně takové…

404 Kč
1 616 Kč/l

Tenife.cz

Zobrazit detail
Aviváž Parfém do prádla Giovani limitovaná edice 500 ml

Parfém do prádla Giovani limitovaná edice 500 ml

  • Ekologická
  • 0,5 l

Parfém na praní EXCLUSIVE GOLD Objem: 500 ml Popis vůně LIMITOVANÁ EDICE luxusního parfémového oleje do praní značky…

od 759 Kč
od 1 518 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Silan Morning Sun aviváž, 64 dávek, 1408 ml

Silan Morning Sun aviváž, 64 dávek, 1408 ml

  • Ekologická
  • Typ vůně svěží
  • 1,41 l
  • Počet praní 64

Aviváž Silan Fresh Sky dodá vašemu oblečení hebkost a svěží vůni, která vydrží až 140 dní při uložení v šatníku. Ponořte se…

98 Kč
70 Kč/l

VELDRO.cz

Zobrazit detail
Aviváž souldrops Aviváž Sensitive Balsamdrop 1 l

souldrops Aviváž Sensitive Balsamdrop 1 l

  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně svěží
  • 1 l

Souldrops Aviváž Sensitive Balsamdrop je ideální volbou pro všechny, kteří hledají jemnou, ale účinnou péči o prádlo. Díky…

od 99 Kč
od 99 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž FeelEco Aviváž s vůní ovoce 1,5 l

FeelEco Aviváž s vůní ovoce 1,5 l

10
  • 1,5 l
  • Pro citlivou pokožku
  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Typ vůně ovocná
  • Počet praní 60

Vašemu prádlu dodá osvěžující vůni čerstvého ovoce. Neobsahuje alergeny, je šetrná k citlivé pokožce i přírodě. Aviváž je…

od 125 Kč
od 83 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Soaphoria Zakázané ovoce Prací parfém 0,15 l

Soaphoria Zakázané ovoce Prací parfém 0,15 l

3
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně ovocná
  • Koncentrovaná
  • 0,15 l

SOAPHORIA Prací parfém Zakázané ovoce 150 ml, Extravagantní ekologický parfém nové generace Dodá charakter nejen vašemu…

od 355 Kč
od 2 363 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Lenor aviváž sensitive 38pd 798ML

Lenor aviváž sensitive 38pd 798ML

  • 0,8 l
  • Počet praní 38
  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně květinová
  • Na jemné prádlo
  • Koncentrovaná

Specifikace Lenor Gentle Touch Popis produktu Lenor Gentle Touch Aviváž S Lenorem můžete své pokožce dopřát hebkost a…

od 69 Kč
od 86 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Prírodná aviváž s neutralizačným účinkom Officina Naturae 1L BIO ICEA

Prírodná aviváž s neutralizačným účinkom Officina Naturae 1L BIO ICEA

  • 1 l
  • Ekologická

Prírodná aviváž s neutralizačným účinkom Officina Naturae 1L Zažite dokonale mäkkú a sviežu bielizeň s prírodnou avivážou s…

od 167 Kč
od 167 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Nanolab Parfémovaná octová AVIVÁŽ Cool water 1,5LPokles ceny

Nanolab Parfémovaná octová AVIVÁŽ Cool water 1,5L

1
  • Počet praní 40
  • 1,5 l
  • Ekologická

Pravá přírodní octová aviváž Cool water 1,5L | 40 DÁVEK Vůně je neviditelným průvodcem našeho každodenního života. Může nás…

od 136 Kč
od 91 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž ECOVER aviváž vůně jabloň a mandle 1,43L, 47pd

ECOVER aviváž vůně jabloň a mandle 1,43L, 47pd

  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • 1,43 l
  • Počet praní 47
  • Koncentrovaná

ECOVER aviváž jabloň & mandle 1,43L (47 dávek) je koncentrovaná aviváž na bázi řepkového oleje — bez palmového oleje. Jemně…

od 129 Kč
od 90 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Vernel Fascinující džungle tekutá aviváž na 37 praní

Vernel Fascinující džungle tekutá aviváž na 37 praní

5
  • Koncentrovaná
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 0,81 l
  • Počet praní 37
  • Ekologická

VERNEL TEKUTÁ AVIVÁŽ KVĚTŮ DŽUNGLE VERNEL tekutá aviváž Květy džungle 814 ml – 37 výplachů intenzivní svěžesti Tekutá aviváž…

od 72 Kč
od 89 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž LENOR Fresh Air Fresh Wind 504 ml (36 praní)

LENOR Fresh Air Fresh Wind 504 ml (36 praní)

8
  • Typ vůně svěží
  • Na běžné prádlo
  • 0,5 l
  • Počet praní 36
  • Ekologická
  • Koncentrovaná

Aviváž - pro běžné praní, zachovává hebkost textilií, pro všechny typy prádla, na barevné, bílé a černé prádlo, zvládne 36…

od 69 Kč
od 138 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Frosch Květy ibišku hypoalergenní aviváž 900 ml květinováPokles ceny

Frosch Květy ibišku hypoalergenní aviváž 900 ml květinová

  • Hypoalergenní
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně květinová
  • Univerzální
  • 0,9 l
  • Ekologická
  • Barva prádla univerzální
  • Počet praní 36

Aviváž Frosch Květy ibišku – hypoalergenní (900 ml) Aviváž Frosch Květy ibišku dodá vaší prádlu příjemnou květinovou vůni a…

od 74 Kč
od 82 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž LENOR Fresh Air Fresh Wind aviváž 1,204 l

LENOR Fresh Air Fresh Wind aviváž 1,204 l

25
  • Typ vůně svěží
  • Na běžné prádlo
  • 1,2 l
  • Počet praní 86
  • Koncentrovaná
  • Ekologická
  • Barva prádla univerzální

Aviváž - pro běžné praní, zachovává hebkost textilií, pro všechny typy prádla, na barevné, bílé a černé prádlo, zvládne 86…

od 139 Kč
od 116 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Lenor Fresh Air Sensitive aviváž 1,204 l

Lenor Fresh Air Sensitive aviváž 1,204 l

10
  • Hypoalergenní
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně svěží
  • 1,2 l
  • Počet praní 86
  • Koncentrovaná
  • Ekologická
  • Na běžné prádlo

Aviváž - pro citlivou pokožku, pro běžné praní, zachovává hebkost textilií, pro alergiky, pro dětské prádlo, na barevné,…

od 139 Kč
od 116 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Aviváž BIO levandule (kanystr 5 l)

Aviváž BIO levandule (kanystr 5 l)

5
  • Bez parfemace
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 5 l

Aviváž se šetrným složením a jemnou vůní BIO levandulového esenciálního oleje, bez syntetických parfémů a barviv. Obsahuje…

od 719 Kč
od 144 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Máchadlo prádla s vůní BIO levandule 2026 (lahev 1 l)Pokles ceny

Máchadlo prádla s vůní BIO levandule 2026 (lahev 1 l)

1
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně květinová
  • Univerzální
  • 1 l

Proč používat máchadlo? Aby vaše prádlo bylo skutečně čisté, hebké a co nejpříjemnější pro pokožku. Máchadlo pomáhá zbavit…

od 119 Kč
od 119 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Jelen aviváž 2,7L Lesní vánek

Jelen aviváž 2,7L Lesní vánek

4
  • 2,7 l
  • Počet praní 108
  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně svěží
  • Na běžné prádlo

Jelen aviváž Lesní vánek 2,7 l pro svěží a hebké prádlo Dodejte svému prádlu svěží vůni lesa s aviváží Jelen Lesní vánek.…

od 133 Kč
od 49 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Parfémovaná octová aviváž Love Nanolab 1,5LPokles ceny

Parfémovaná octová aviváž Love Nanolab 1,5L

  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • 1,5 l

Vůně je neviditelným průvodcem našeho každodenního života. Může nás okamžitě přenést do dětství, vzpomenout na první rande…

od 136 Kč
od 91 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Parfémovaná octová aviváž Tropical Nanolab 1,5LPokles ceny

Parfémovaná octová aviváž Tropical Nanolab 1,5L

1
  • Ekologická
  • Typ vůně ovocná
  • 1,5 l

Vůně je neviditelným průvodcem našeho každodenního života. Může nás okamžitě přenést do dětství, vzpomenout na první rande…

od 136 Kč
od 91 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Frosch Mandlové mléko aviváž hypoalergenní, 900 mlPokles ceny

Frosch Mandlové mléko aviváž hypoalergenní, 900 ml

  • Hypoalergenní
  • Pro citlivou pokožku
  • Na jemné prádlo
  • Ekologická
  • 0,9 l
  • Počet praní 36

Aviváž Frosch Mandlové mléko – hypoalergenní (900 ml) Aviváž Frosch Mandlové mléko dodá vaší prádlu příjemnou vůni a…

od 74 Kč
od 82 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž METHOD Berry Bliss aviváž 990 mlPokles ceny

METHOD Berry Bliss aviváž 990 ml

1
  • Ekologická
  • Typ vůně ovocná
  • 0,99 l
  • Počet praní 33
  • Univerzální

METHOD aviváž Berry Bliss 990ml (33 dávek) je biologicky odbouratelná aviváž z rostlinné kationické složky. Jemně změkčuje…

od 152 Kč
od 154 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Silan aviváž Aromatherapy Marrakesh 2,772 l, 126 dávek

Silan aviváž Aromatherapy Marrakesh 2,772 l, 126 dávek

  • 2,77 l
  • Počet praní 126
  • Ekologická
  • Typ vůně květinová

Dopřejte vypranému prádlu hebkost a výraznou vůni s koncentrovanou aviváží Silan Aromatherapy Marrakesh. Tato varianta…

od 179 Kč
od 65 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Dedra L'AVIVAGE Ice Cream avivážní kondicionér

Dedra L'AVIVAGE Ice Cream avivážní kondicionér

4
  • Ekologická
  • Koncentrovaná

Avivážní kondicionér L’AVIVAGE 2in1 je DVOUSLOŽKOVÝ antistatický, změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do…

od 99 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž ECOS3 Ekologická aviváž na prádlo 750 ml

ECOS3 Ekologická aviváž na prádlo 750 ml

  • Hypoalergenní
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně svěží
  • Univerzální
  • Koncentrovaná
  • Počet praní 30
  • 0,75 l

Tato ekologická aviváž vám nejen poskytne požitek z jemného prádla, ale také je šetrná k životnímu prostředí. Po jejím…

od 119 Kč
od 159 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž L'AVIVAGE® MIRAGE NOIR

L'AVIVAGE® MIRAGE NOIR

  • Ekologická
  • Koncentrovaná

Aviváž změkčuje prádlo, usnadňuje žehlení a eliminuje elektrostatický náboj. Díky Aloe vera a Elastil® ME je prádlo hebké a…

od 129 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž METHOD Aviváž Tropical Coconut, 990 ml, 33PD

METHOD Aviváž Tropical Coconut, 990 ml, 33PD

  • Ekologická
  • Typ vůně ovocná
  • 0,99 l
  • Počet praní 33

METHOD aviváž Tropical Coconut 990ml (33 dávek) je biologicky odbouratelná aviváž z rostlinné kationické složky. Jemně…

od 150 Kč
od 152 Kč/l

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž Tekutá aviváž Wellboost

Tekutá aviváž Wellboost

  • Počet praní 50
  • Barva prádla univerzální
  • Univerzální
  • 2 l
  • Ekologická

TEKUTÁ AVIVÁŽ EKO Ekologická vůně pro praní 2 l Měkké oblečení ❇ Měkké prádlo s přirozenou vůní Velvet Breeze Eco Home 2 L…

503 Kč
252 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aviváž Attitude Aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy (1l)

Attitude Aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy (1l)

  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně ovocná
  • Barva prádla univerzální
  • Na dětské prádlo
  • Koncentrovaná
  • 1 l
  • Hypoalergenní
  • Počet praní 40

"Aviváž ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vaší rodiny i celou…

205 Kč
205 Kč/l

Rohlik.cz

Zobrazit detail
Aviváž Máchadlo prádla s vůní BIO levandule 2026 (lahev 2 l)

Máchadlo prádla s vůní BIO levandule 2026 (lahev 2 l)

  • Typ vůně květinová
  • 2 l
  • Ekologická

Proč používat máchadlo? Aby vaše prádlo bylo skutečně čisté, hebké a co nejpříjemnější pro pokožku. Máchadlo pomáhá zbavit…

od 226 Kč
od 113 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Aviváž ECOVER Aviváž náplň Jabloňový květ & Mandle 5 l

ECOVER Aviváž náplň Jabloňový květ & Mandle 5 l

1
  • Ekologická
  • Pro citlivou pokožku
  • Typ vůně květinová
  • Koncentrovaná
  • 5 l

ECOVER Aviváž náplň Jabloňový květ & Mandle 5 l Koncentrovaný avivážní prostředek pro všechny druhy tkanin s jemnou…

540 Kč
108 Kč/l

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie