Dětské aviváže
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lenor Sensitive Hypoallegenic 2,65 l
od 159 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž s objemem 2,65 litru je určena pro dlouhodobé použití, vystačí na 126 pracích dávek. Její hypoalergenní složení zajišťuje šetrnost k citlivé pokožce celé rodiny, minimalizuje riziko…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Emotions Harmonie
od 52 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně mix
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž s objemem 1 litr je určena pro 38 pracích cyklů, což zajišťuje dlouhou výdrž při běžném používání. Její svěží vůně zanechává prádlo příjemně provoněné a díky jedinečným vonným perličkám…
Silan Aviváž 1,408 l, Sensitive & Baby
od 72 Kč
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
- Počet praní 64
Aviváž s objemem 1,41 litru je určena pro všechny typy prádla a nabízí dostatečnou zásobu pro 64 praní. Její složení je koncipováno tak, aby bylo šetrné k citlivé pokožce, a je hypoalergenní, …
Jelen Jelínek Mimi aviváž 2,7 l mateřídouška
od 199 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Aviváž je obzvláště šetrná k dětské pokožce. Jelínek je klinicky testovaný SZÚ jako nedráždivý k pokožce, je tedy vhodný i na praní prádla pro miminka.
Attitude Eko aviváž pro děti 1 l, s vůní Sweet Lullaby
od 178 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Hypoalergenní aviváž pro děti od Attitude dokonale zjemní prádlo celé rodině, a ještě ho nádherně provoní svěžím nádechem zralých hrušek. Extra šetrné složení obsahuje 98,1 % přírodních…
Chicco Sensitive 750 ml, Sweet Talcum
od 71 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně sladká
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž Chicco Sensitive osvěžuje a zjemňuje všechny dětské věci. Díky jemnému složení je vaše miminko bez podráždění jeho citlivé pokožky. Je hypoalergenní, neobsahuje barviva a je…
Lovela Baby Aviváž 2 l
od 149 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně svěží
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 33
Aviváž Lovela Baby dodá vašemu prádlu důležitou jemnost i vůni a díky tomu usnadní žehlení. Neuškodí ani citlivé dětské pokožce. Využívat ji tedy můžete bez obav z podráždění. Veškeré vaše…
Attitude Eko aviváž pro děti 1 l, s vůní hruškové šťávy
od 178 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně ovocná
- Ekologická
- Koncentrovaná
Hypoalergenní aviváž pro děti od Attitude dokonale zjemní prádlo celé rodině, a ještě ho nádherně provoní svěžím nádechem zralých hrušek. Extra šetrné složení obsahuje 98,1 % přírodních…
Lenor Fresh Air 700 ml, Tropical Sunset
od 105 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně ovocná
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž s objemem 700 ml je určena pro běžné praní a zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni prádla. Její koncentrované složení umožňuje, že i malé množství postačí k provonění prádla na dlouhou…
Qalt Rakovník Batole aviváž 1,5 l Balsam
od 99 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Aviváž s objemem 1,5 litru je navržena pro jemnou péči o prádlo, které vyžaduje šetrné zacházení, zejména pro dětské oblečení a pro osoby s citlivou pokožkou. Její složení je hypoalergenní a…
Kuschelweich Aviváž 2 l, Sanft and Mild
od 99 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla bílé
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Výrobce: Kuschelweich Objem: 2 litry Počet dávek: 76 Kuschelweich aviváž Sanft & Mild Sensitive v balení o objemu 2 litry je vhodná pro každodenní praní. Každé balení obsahuje 76 dávek…
Qalt Rakovník Batole Fresh aviváž pro miminka 1 l
75 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž určená pro péči o prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je náchylná k podráždění a alergiím. Balení o objemu 1 litr je koncentrované, což zajišťuje až 35 praní, a tím i…
Coccolino Sensitive & Soft 975 ml
od 59 Kč
- Barva prádla bílé
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Aviváž s objemem 975 mililitrů je určena pro 39 pracích dávek, což zajišťuje dlouhodobé využití při běžném praní. Její složení je hypoalergenní, což zaručuje šetrnost k citlivé pokožce a…
Lenor Aviváž 930 ml, Sensitive
od 45 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně květinová
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 31
Aviváž Lenor pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení. Technologie Anti-Age3 pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, aby vypadalo déle krásné a svěží. …
Duel Aviváž 800 ml, Baby Care
od 69 Kč
86 Kč/l- 0,8 l
Duel Aviváž 800 ml Aviváž Duel o objemu 800 ml poskytuje prádlu dlouhotrvající měkkost díky technologii "Long lasting Effect". Je navržena tak, aby byla šetrná k prádlu a zanechávala jej…
Chicco Sensitive 750 ml, Tender Touch
od 71 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž Chicco Sensitive osvěžuje a zjemňuje všechny dětské věci. Díky jemnému složení je vaše miminko bez podráždění jeho citlivé pokožky. Je hypoalergenní, neobsahuje barviva a je…
Tierra Verde Máchadlo prádla pro citlivou pokožku 1 l
od 135 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla barevné
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Speciální prostředek na máchání barevného prádla zneutralizuje máchací lázeň a vyplachuje zbytky pracích prostředků z textilu na závěr pracího cyklu. Zajistí, aby v prádle nezůstávaly zbytky…
Kuschelweich Aviváž 750 ml, Premium Eleganz
od 47 Kč
63 Kč/l- Koncentrovaná
- Počet praní 28
- 0,75 l
Nechte se okouzlit sametovou vůní aviváže Kuschelweich Premium Eleganz. Tato prémiová aviváž obsahuje makadamový olej. Složení s patentovanou technologií Neofresh neutralizuje nepříjemný zápach…
Kuschelweich/ Aloe Vera, 1 l
54 Kč
- 1 l
Aviváž s vůní Aloe Vera, která zanechá prádlo příjemně hebké a měkké. Coccolino aviváže dodají vašemu oblečení dlouhotrvající svěžest, která se uvolňuje několik dní. A to díky speciálním…
Silan Aviváž 1,672 l, Sensitive & Baby
od 96 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž dodá prádlu krásnou vůni a značnou jemnost a zjednoduší žehlení. Zažijte jemný vánek svěžesti a pocit, že vaše prádlo usušil vítr a slunce pod jasně modrou oblohou. Díky aviváži Silan vám…
Jelen Jelínek Mimi kondicionér s výtažky z ovsa 2,7 l
od 199 Kč
74 Kč/l- Na dětské prádlo
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Pro citlivou pokožku
- 2,7 l
Avivážní prostředek na dětské prádlo, klinicky testovaný SZÚ jako nedráždivý k pokožce a tedy mimořádně vhodný na praní prádla miminek.
Ecorai Octová aviváž 1,5 l, Green Magic
od 119 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Octová aviváž je přírodní prostředek, který pomáhá změkčit prádlo a účinně odstraňuje zbytky pracího prášku. Její složení zajišťuje šetrnost k životnímu prostředí a zároveň zanechává textilie…
Ecogenic Baby aviváž dětská 1 l
od 112 Kč
- Na dětské prádlo
- Ekologická
- Hypoalergenní
- 1 l
Ecogenic Baby aviváž dětská je hypoalergenní a bezbarvá tekutina. Prádlo vašich dětí bude jemnější a měkčí než kdy dříve.
Lenor Aviváž 1,23 l, Sensitive
99 Kč
80 Kč/l- 1,23 l
Aviváž Lenor přináší dlouhotrvající svěžest pro svěží ložní prádlo po dobu až 1 týdne. Užijte si nebeskou hebkost a jemnou vůni určenou pro citlivou pokožku a certifikovanou Evropským střediskem…
Lenor Aviváž 2x 925 ml, Sensitive Cotton Fresh
185 Kč
100 Kč/l- 1,85 l
Aviváž Lenor přináší dlouhotrvající vůni pro svěží ložní prádlo po dobu až 1 týdne. Na hebkosti Lenoru se z 85 % podílejí přísady rostlinného původu. Lahev je vyrobena ze 100% recyklovaných…
Coccolino Sensitive 2 l
157 Kč
79 Kč/l- 2 l
Bílé Coccolino Sensitive má hypoalergenní složení a je tak určeno pro osoby s citlivou pokožkou. Coccolino aviváže dodají vašemu oblečení dlouhotrvající svěžest, která se uvolňuje několik dní, a…

6x CHICCO Aviváž koncentrovaná Baby Sensitive Květinové objetí 750 ml (6x30 praní)
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Typ vůně květinová
- Na dětské prádlo
- Koncentrovaná
- 0,75 l
- Počet praní 30
Dopřejte dětskému oblečení hebkost a jemnou květinovou vůni s aviváží Chicco Sensitive Delicate Flowers. Koncentrované…
v 5 obchodech

Tekutá aviváž Silan Sensitive and Baby 1100 ml
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Typ vůně svěží
- Na dětské prádlo
- 1,1 l
- Počet praní 50
Vítejte v našem e-shopu na Allegro. Náš tým udělá vše pro to, abyste byli s nákupem naprosto spokojeni. Všechny výrobky jsou…
Allegro.cz

Attitude Aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy (1l)
- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
- Typ vůně ovocná
- Barva prádla univerzální
- Na dětské prádlo
- Koncentrovaná
- 1 l
- Hypoalergenní
- Počet praní 40
"Aviváž ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vaší rodiny i celou…
Rohlik.cz

Kuschelweich Oriental Zauber von Marrakesch Aviváž 1l LIMITOVANÁ EDICE
- 1 l
- Počet praní 40
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Typ vůně orientální
- Na dětské prádlo
- Koncentrovaná
Kuschelweich Oriental Zauber von Marrakesch – vůně a hebkost s kouzlem Marrákeše Kuschelweich Oriental Zauber von Marrakesch…
v 8 obchodech

Lenor Fresh Air Sensitive aviváž 1,204 l
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Typ vůně svěží
- 1,2 l
- Počet praní 86
- Koncentrovaná
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
Aviváž - pro citlivou pokožku, pro běžné praní, zachovává hebkost textilií, pro alergiky, pro dětské prádlo, na barevné,…
v 7 obchodech

Kuschelweich aviváž 1L - 40 WL Luxury Moments Leidenschaft - červená
- Typ vůně květinová
- Koncentrovaná
- 1 l
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Na dětské prádlo
Kuschelweich aviváž 1L - 40 WL Luxury Moments Leidenschaft - červená Kuschelweich aviváž o objemu 1 litr představuje silně…
v 5 obchodech