Eko aviváže
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Silan Aromatherapy 2,775 l, Magic Magnolia
od 159 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Počet praní 126
Silan Aromatherapy dodá vašemu prádlu ještě intenzivnější vůni až na neuvěřitelných 10 týdnů. Díky esenciálním olejům nabízí tato aviváž dlouhotrvající vůni, která ještě umocňuje účinek, jež má…
Silan Aviváž 2,86 l, Sensitive & Baby
od 136 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Aviváž dodá prádlu krásnou vůni a značnou jemnost a zjednoduší žehlení. Je vhodná i pro citlivější pokožku, vyhnete se tedy podráždění. Dá se použít i na dětské oblečení. Vystačí na 114 pracích…
Lenor Aviváž 2x 1,239 l Spring Awakening
od 140 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Hypoalergenní
Lenor Aviváž Spring Awakening 2x 1,239 l Aviváž Lenor Spring Awakening je určena pro běžné praní a je vhodná pro všechny typy prádla - barevné, bílé i černé. S touto aviváží změkčíte prádlo, …
Kuschelweich Aviváž 1 l, Frische-Traum
od 47 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Kuschelweich Aviváž 1 l Kuschelweich Aviváž je koncentrovaný prostředek o objemu 1 litr, který je vhodný pro péči o prádlo a bytový textil. Tento výrobek vám umožní zajistit, že vaše oblečení…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Sommerwind
od 52 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Koncentrovaná
- Počet praní 38
- 1 l
Německá aviváž Kuschelweich nedráždí citlivou pokožku a je vhodná i pro praní dětského oblečení. Prádlo ošetřené aviváží Kuschelweich vám připomene hebkost plyšového medvídka. Ne nadarmo je…
Silan Aviváž 2,86 l, Fresh Sky
od 138 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Počet praní 130
Aviváž poskytuje neuvěřitelnou jemnost a dlouhotrvající vůni prádla, která vydrží až po dobu 100 dní. Vychutnejte si zážitek z vůně svěžího oblečení během jeho nošení. Jedinečné parfémované…
Softlan 3D Ultra 1 l, Windfrisch
od 45 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Svěží vůně aviváže 3D Ultra zaujme všechny členy rodiny a ovane vás při každém otevření skříně. Aviváž Softlan 3D Ultra ošetřuje tkaniny všeho druhu a vystačí vám až na 45 pracích cyklů. Má…
Lenor Professional aviváž 4 l, Sea Breeze
od 259 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Lenor Professional Sea Breeze je aviváž, která je určena pro profesionální použití, což znamená, že je navržena tak, aby splnila potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Její hlavní předností…
FeelEco Aviváž 1,5 l, s vůní bavlny
od 125 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Avivážní prostředek s objemem 1,5 litru je určen pro změkčení a provonění prádla při praní. Vystačí na 60 praní, což zajišťuje dlouhodobé využití. Prostředek obsahuje jemnou vůni přírodní…
FeelEco Aviváž 1,5 l, relax
od 125 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Avivážní prostředek s obsahem 1,5 litru je určen pro změkčení textilií, odstranění statické elektřiny a usnadnění žehlení. Produkt je charakteristický svou příjemnou relaxační vůní, která byla…
Lenor Aviváž 2x 987 ml, Gold Orchid & Vanilla
od 140 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Počet praní 94
Lenor Gold Orchid & Vanilla Aviváž Lenor Gold Orchid & Vanilla aviváž nabízí jemnou péči o vaše prádlo, zpříjemní vám praní a zároveň prodlouží svěžest vašeho oblečení. Tento produkt přichází v…
Lenor Fresh Air 700 ml, Fresh Wind
od 109 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž s objemem 700 ml je určena pro univerzální použití na všechny typy prádla, včetně barevného, bílého a černého. Je koncentrovaná, což zajišťuje, že jedna láhev vystačí na 50 praní. …
Kuschelweich Aviváž 1 l, Wilde Vanille
od 46 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Koncentrovaná
- Počet praní 38
- 1 l
Německá aviváž Kuschelweich nedráždí citlivou pokožku a je vhodná i pro praní dětského oblečení. Prádlo ošetřené aviváží Kuschelweich vám připomene hebkost plyšového medvídka. Ne nadarmo je…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Pink Kiss
od 49 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Koncentrovaná
- Počet praní 38
- 1 l
Německá aviváž Kuschelweich nedráždí citlivou pokožku a je vhodná i pro praní dětského oblečení. Prádlo ošetřené aviváží Kuschelweich vám připomene hebkost plyšového medvídka. Ne nadarmo je…
Sonett Aviváž 1 l
od 115 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Počet praní 25
- 1 l
Unikátní aviváž značky Sonett pomáhá z prádla vymáchat zbytky pracího prostředku. Oživuje barvy, uhlazuje vlákna a celkově zjemňuje látku. Vhodná na barevné prádlo, vlnu i hedvábí. Použitá…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Emotions Harmonie
od 52 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně mix
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž s objemem 1 litr je určena pro 38 pracích cyklů, což zajišťuje dlouhou výdrž při běžném používání. Její svěží vůně zanechává prádlo příjemně provoněné a díky jedinečným vonným perličkám…
AlmaWIN BIO aviváž 750 ml, Verbena
od 149 Kč
199 Kč/l- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 30
- 0,75 l
Aviváž má příjemnou vůni a je zcela bez syntetických vonných látek a konzervantů. Dodá prádlu nádherně svěží vůni a jeho jemnost vás bude hladit po celý den. Je vyrobena pouze z přírodních…
Silan Aviváž 1,408 l, Sensitive & Baby
od 72 Kč
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
- Počet praní 64
Aviváž s objemem 1,41 litru je určena pro všechny typy prádla a nabízí dostatečnou zásobu pro 64 praní. Její složení je koncipováno tak, aby bylo šetrné k citlivé pokožce, a je hypoalergenní, …
FeelEco Aviváž 5 l, s vůní ovoce
od 349 Kč
- Univerzální
- Typ vůně ovocná
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Neobsahuje barviva a parfémy jsou vybírány tak, aby byly bezalergenní. Antistatický efekt - odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a Vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze…
Lenor Aviváž 2x 987 ml, Lotus Water & Diamond Figs
od 140 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Počet praní 94
Název produktu: Lenor Aviváž 2 x 987 ml Lotus Water/Diamond Figs Výrobce: Lenor Aviváž Lenor Lotus Water & Diamond Figs je dostupná v praktickém balení obsahujícím dvě lahve, každá o objemu 987…
Lenor Aviváž 1,239 l, Spring Awakening
od 79 Kč
64 Kč/l- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Počet praní 59
- 1,24 l
Lenor Aviváž Spring Awakening, objem 1239 ml Aviváž Lenor Spring Awakening je určena pro každodenní použití při praní. Její svěží vůně inspirovaná jarní přírodou kombinuje čisté cypřišové…
AlmaWIN Aviváž 750 ml, pomerančový květ
od 39 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž je vyrobena z čistě přírodních surovin, a proto je vhodná i pro citlivou pokožku. Základ aviváže tvoří rostlinné tenzidy, které přirozenou cestou prádlo zjemní, pomohou dokonale vymýt…
FeelEco Aviváž 5 l, s vůní bavlny
od 385 Kč
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Koncentrovaný avivážní prostředek s přírodní vůní bavlny bez obsahu alergenů určený pro všechny druhy tkanin. Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a Vaše prádlo je po vyprání…
Lenor Aviváž 1,239 l, Sensitive
od 84 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Aviváž s objemem 1,24 litru je určena pro ty, kteří hledají jemnou péči o prádlo bez zbytečných dráždivých látek. Vystačí na 59 praní, což zajišťuje dlouhodobé využití při běžném praní. Její…
Tierra Verde Aviváž 1 l, BIO levandulová silice
od 114 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
Aviváž s jemnou vůní levandule je určena pro zjemnění a provonění prádla, přičemž zachovává šetrnost k pokožce i životnímu prostředí. Obsahuje 97 procent přírodních surovin, díky čemuž se v…
Silan Aromatherapy 1,1 l, Relaxing Maldives
od 89 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Silan Aromatherapy Relaxing Maldives je koncentrovaný avivážní prostředek na textilie, který nabízí objem 1,1 litru, což vystačí na přibližně 50 praní. Tento produkt obsahuje vzácné esenciální…
Silan Aromatherapy 1,45 l, Magic Magnolia
od 80 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Silan Aromatherapy je koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Užijte si dlouhotrvající vůni inspirovanou přírodou, která probudí vaše smysly a vydrží až 140 dní. Unikátní parfémové kapsle…
Jelen Aviváž 2,7 l, luční kvítí
od 140 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
Jelen Aviváž Luční kvítí je praktický a ekologický produkt, který ocení každá domácnost. S kapacitou 2,7 litru je tato aviváž schopná poskytnout až 108 pracích dávek, což ji činí ekonomickou…
Jelen Aviváž 2,7 l, šeříková
od 133 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
Jemně voňavý prostředek pro prádlo měkčí a příjemnější na dotek. Obsahuje vonné esence a povrchově aktivní látky rostlinného původu, které společně pečují o prádlo a usnadňují žehlení. Balení…
Jelen Jelínek Mimi aviváž 2,7 l mateřídouška
od 199 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Aviváž je obzvláště šetrná k dětské pokožce. Jelínek je klinicky testovaný SZÚ jako nedráždivý k pokožce, je tedy vhodný i na praní prádla pro miminka.
Silan Aviváž 1,408 l, Spring Lavender
od 79 Kč
56 Kč/l- Na běžné prádlo
- Barva prádla barevné
- Typ vůně květinová
- Počet praní 64
- 1,41 l
Aviváž Silan zajistí dlouhotrvající svěžest vašeho oblečení. Zahalte se do svěží vůně, která díky své technologii vydrží po dobu 24 hodin až 7 dní. Dopřejte svému oblečení dlouhotrvající…
Ecover Aviváž 750 ml, květy jabloně a mandle
od 68 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Rostlinné a biologicky odbouratelné složky této aviváže přenášejí na vaše prádlo příjemnou vůni, zatímco zanechávají tkaniny jemné na dotek. Produkt byl testován nezávislými dermatology na…
Silan Fresh Control aviváž 2,772 l Cool Fresh
od 138 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Silan Fresh Control aviváž Cool Fresh je koncentrovaný avivážní prostředek, který zajišťuje dlouhotrvající svěžest vašeho prádla. Objem balení je 2,772 litrů, což vystačí na 126 praní. Tento…
Lenor Aviváž 1,491 l, Spring Awakening
od 99 Kč
- Na běžné prádlo
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Počet praní 71
Aviváž s objemem 1491 ml je určena pro běžné praní a zajišťuje dlouhotrvající svěžest prádla až po dobu 7 dní díky aktivní ochraně proti zápachu. Vhodná je pro všechny typy textilií, včetně…
Lenor Perfume Therapy duopack 2x 987 ml Amethyst & Flower Bouquet
od 140 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
Aviváž s květinovou vůní je určena pro běžné praní a zajišťuje dlouhodobou svěžest a hebkost prádla. Její složení obsahuje až 85 procent složek přispívajících k hebkosti na rostlinném základě, …
Lenor Fresh Air 700 ml, Pink Blossom
od 100 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž Lenor Fresh Air Effect Pink Blossom je určena ke zvýšení jemnosti a svěžesti vašeho prádla. Tento produkt je dostupný v objemu 700 ml, což vystačí na 50 praní. Speciálně vyvinutá formule…
Lenor Professional aviváž 4 l, Freshness Protection
od 259 Kč
65 Kč/l- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
- 4 l
Aviváž s objemem 4 litry je určena pro dlouhodobé použití a zajištění svěžího a hebkého prádla. Je vhodná pro všechny typy tkanin a pomáhá chránit vlákna před opotřebením, čímž prodlužuje…
Silan Aromatherapy 770 ml, Magic Magnolia
od 64 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž Silan Aromatherapy Magic Magnolia o objemu 770 ml je určena pro dlouhotrvající svěžest vašeho prádla. Díky unikátní technologii vydrží vůně této aviváže po dobu až 7 dní. Produkt obsahuje…
Lenor Professional aviváž 4 l, Summer Breeze
od 268 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
**Lenor Professional aviváž 4 l** Aviváž Lenor Professional Summer Breeze je navržena pro zachování dlouhotrvající hebkosti a svěžesti vašich textilií. Je vhodná jak pro domácí, tak i…
AlmaWIN Aviváž 750 ml, levandule
od 99 Kč
132 Kč/l- Ekologická
- Koncentrovaná
- Počet praní 30
- 0,75 l
Aviváž je vyrobena z čistě přírodních surovin, a proto je vhodná i pro citlivou pokožku. Základ aviváže tvoří rostlinné tenzidy, které přirozenou cestou prádlo zjemní, pomohou dokonale vymýt…
Attitude Eko aviváž pro děti 1 l, s vůní Sweet Lullaby
od 178 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Hypoalergenní aviváž pro děti od Attitude dokonale zjemní prádlo celé rodině, a ještě ho nádherně provoní svěžím nádechem zralých hrušek. Extra šetrné složení obsahuje 98,1 % přírodních…
Lenor Aviváž 1,239 l, Gold Orchid & Vanilla
od 89 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Výrobce: Lenor Aviváž Lenor Orchid & Vanilla je určena pro všechny typy prádla a nabízí hřejivou květinovou vůni, která vám pomůže cítit se uvolněně. Kombinace vůně orchideje a vanilky vytváří…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Sanft and Mild
od 51 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Pro citlivou pokožku
Německá aviváž Kuschelweich nedráždí citlivou pokožku a je vhodná i pro praní dětského oblečení. Prádlo ošetřené aviváží Kuschelweich vám připomene hebkost plyšového medvídka. Ne nadarmo je…
Silan Aviváž 880 ml Fresh Sky
od 55 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž Silan Fresh Sky je určena pro všechny typy prádla, kterému dodává dlouhotrvající svěžest a příjemnou měkkost. Balení o objemu 880 ml vystačí na přibližně 40 praní, což zajišťuje…
Ecover Aviváž 750 ml, gardénie a vanilka
od 75 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně mix
- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
Rostlinné a biologicky odbouratelné složky této aviváže přenášejí na vaše prádlo příjemnou vůni, zatímco zanechávají tkaniny jemné na dotek. Produkt byl testován nezávislými dermatology na…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Geheimnis
od 64 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž určená pro zvýšení komfortu při nošení a údržbě textilií nabízí koncentrované složení, které zajišťuje až 40 praní z jednoho litru. Její hlavní předností je schopnost zanechat prádlo…
Miele UltraSoft aviváž 1,5 l Aqua
od 287 Kč
191 Kč/l- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Počet praní 50
- 1,5 l
Aviváž Miele UltraSoft pro hebce měkké prádlo je se svěží vůní Aqua. Aviváž usnadňuje žehlení a snižuje pomačkání prádla. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu.
Method Aviváž 990 ml Peony Blush
od 152 Kč
154 Kč/l- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Počet praní 33
- 0,99 l
Metoda Aviváž Peony Blush je určena pro dosažení měkkého a voňavého prádla bez statického náboje. Díky přírodním změkčujícím složkám je oblečení příjemné na dotek. Tato ekologická aviváž má vůni…
