Eko aviváže
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Dedra L'Avivage 750 ml, Imperial Violet
od 129 Kč
172 Kč/l- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Pro citlivou pokožku
- 0,75 l
Avivážní kondicionér s objemem 0,75 litru je určen pro změkčení a parfemaci prádla při praní. Vyznačuje se dvousložkovým složením, které zajišťuje antistatické a změkčovací účinky. První složka…
Amarella Tekutá žehlička ve spreji 500 ml, Fragrance Free
175 Kč
350 Kč/l- Univerzální
- Ekologická
- Bez parfemace
- Pro citlivou pokožku
- 0,5 l
Tekutá žehlička ve spreji je praktický pomocník pro rychlé vyhlazení a osvěžení oblečení bez nutnosti použití klasické žehličky. Pomáhá omezit viditelné pomačkání, osvěžuje textilie mezi praními…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Blütenfrische
od 49 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž s objemem 1 litr je určena pro závěrečné ošetření prádla při praní, kdy zajišťuje zjemnění tkanin a příjemnou vůni. Díky koncentrované formuli vystačí na 38 praní, což zaručuje ekonomické…
Dedra L'Avivage 750 ml, Namasté
od 99 Kč
132 Kč/l- Ekologická
- Koncentrovaná
- 0,75 l
Avivážní kondicionér Dedra je dvousložkový antistatický změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní. Prádlo voní intenzivně, …
Tierra Verde Máchadlo prádla s BIO levandulovou silicí, 1 l
od 128 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Máchadlo rozpouští zbytky pracích prostředků v prádle a usnadní tak jejich řádné vypláchnutí. Prádlo jemně provoní po levanduli, zanechá ho měkčí, barvy jasnější a obnovuje savost textilních…
Dedra L'Avivage 750 ml, Infinity
99 Kč
132 Kč/l- Ekologická
- Koncentrovaná
- 0,75 l
Avivážní kondicionér Dedra je dvousložkový antistatický změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní. Prádlo voní intenzivně, …
Tierra Verde Máchadlo prádla pro citlivou pokožku 1 l
od 135 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla barevné
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Speciální prostředek na máchání barevného prádla zneutralizuje máchací lázeň a vyplachuje zbytky pracích prostředků z textilu na závěr pracího cyklu. Zajistí, aby v prádle nezůstávaly zbytky…
Lenor Fresh Air 1,064 l, Sensitive
od 139 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Název: Lenor Fresh Air Effect 1064 ml Výrobce: Lenor Aviváž Lenor Fresh Air Effect o objemu 1064 ml poskytuje svěží a jemnou vůni s krémovými tóny. Je navržena tak, aby prádlo vonělo, jako…
Kuschelweich Aviváž 750 ml, Premium Glamour
od 47 Kč
63 Kč/l- Koncentrovaná
- Počet praní 28
- 0,75 l
Nechte se okouzlit sametovou vůní aviváže Kuschelweich. Tato prémiová aviváž obsahuje makadamový olej. Složení s patentovanou technologií Neofresh neutralizuje nepříjemný zápach a poskytuje…
Attitude Eko aviváž 1 l, s vůní citronové kůry
od 198 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně citrusová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Hypoalergenní aviváž dodá vašemu prádlu příjemnou vůni citronové kůry. Prádlo bude svěží a jemné na dotek. Má čisté a ekologické složení bez agresivních chemikálií, které je šetrné k citlivé…
Silan Aromatherapy 1,364 l, Magic Magnolia
od 95 Kč
94 Kč/l- Typ vůně květinová
- Ekologická
- 1,01 l
Silan Aromatherapy aviváž Magic Magnolia je určena pro péči o textilie. Obsahuje vzácné esenciální oleje, které dodávají oblečení příjemnou vůni, která může vydržet od 24 hodin až po 7 dní. …
Silan Aviváž 1,672 l Fresh Sky
od 69 Kč
- 1 l
Klasika vás nikdy nezklame! A to platí i pro aviváže Silan. Všechny varianty klasické řady Silan dodají prádlu dlouhotrvající vůni díky kombinaci svěžích květinových vůní. Vybrat si můžete z…
Dedra Eco žehlička ve spreji 100 ml, White Cotton
59 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Dedra Eco žehlička ve spreji je praktickým pomocníkem pro ty, kteří často cestují a nemají vždy možnost vyžehlit prádlo klasickou cestou. Díky kompaktnímu balení o objemu 100 ml je ideální pro…
Lenor Professional 5 l, Spring Awakening
od 259 Kč
52 Kč/l- Univerzální
- Typ vůně svěží
- Koncentrovaná
- Počet praní 200
- 5 l
Koncentrovaná aviváž doporučená pro profesionální použití je od značky Lenor. Pomáhá prodloužit životnost prádla. Dlouhotrvající svěžest je samozřejmostí. Obsahuje vysoce účinné mikrokapsle s…
Ecozone Happiness aviváž 1 l
od 94 Kč
- 1 l
Ecozone Happiness je aviváž z řady Ecozone se svěží tropickou vůní. Navíc neobsahuje lůj, a skládá se z ryze přírodních ingredience a rostlinných extraktů.
Ecozone Purity Fab Con aviváž 1 l
od 159 Kč
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Pro citlivou pokožku
- 1 l
Purity Fab Con od Ecozone je neparfémovaná aviváž z řady Ecozone. Navíc neobsahuje lůj, a skládá se z ryze přírodních ingredience a rostlinných extraktů, které pomáhají udržovat vlákna hebká a…
Dedra Gold sada 6x 750 ml
774 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Avivážní kondicionér s univerzálním použitím je vhodný pro všechny typy prádla, včetně těch, které vyžadují jemnou péči. S objemem 4,5 litru, rozděleným do šesti lahví po 750 ml, nabízí…
Ecover Zero 1 l
od 149 Kč
- Bez parfemace
- 1 l
Aviváž bez parfemace Ecover Zero je ideální pro všechny, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí používat její parfemovanou verzi. Aviváž prádlo změkčuje, usnadňuje jeho žehlení a snižuje…
Tierra Verde Máchadlo prádla s BIO levandulovou silicí, 5 l
699 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Máchadlo rozpouští zbytky pracích prostředků v prádle a usnadní tak jejich řádné vypláchnutí. Prádlo jemně provoní po levanduli, zanechá ho měkčí, barvy jasnější a obnovuje savost textilních…
Lenor Fresh Air 1,064 l, Tropical Sunset
od 149 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně ovocná
- Ekologická
- Koncentrovaná
Lenor Fresh Air Effect 1,064 l je aviváž určená pro běžné praní, která pomáhá zachovat hebkost všech druhů textilií. Tato aviváž je vhodná pro barevné, bílé i černé prádlo. Díky koncentrovanému…
Lenor Aviváž 1,6 l, Spring Awakening
225 Kč
141 Kč/l- Počet praní 64
- 1,6 l
Aviváž pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení. Technologie Anti-Age3 pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, aby vypadalo déle krásné a svěží. …
Frosch Aviváž 1 l, mandlové mléko
od 91 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
Aviváž Frosch Sensitiv Mandlové mléko 1 l Aviváž Frosch Sensitiv s vůní mandlového mléka je navržena tak, aby poskytovala přírodní péči o vaše prádlo. Tento produkt je hypoalergenní a…
Lenor Professional 5 l, Sommerbrise
362 Kč
72 Kč/l- Koncentrovaná
- Počet praní 200
- 5 l
Koncentrovaná aviváž doporučená pro profesionální použití je od značky Lenor. Pomáhá prodloužit životnost prádla. Dlouhotrvající svěžest je samozřejmostí. Obsahuje vysoce účinné mikrokapsle s…
Ecover Sensitive Fabric Softener 1,5 l, Gardenia & Vanilla
89 Kč
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 47
Aviváž značky Ecover je z 92 % přírodního původu. Obsahuje změkčovací činidla získaná z řepkového oleje a sójových bobů pro zvýšení měkkosti bez ohrožení udržitelnosti.
Frosch Aviváž 750 ml, aloe vera
od 83 Kč
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 31
Hypoalergenní aviváž Frosch poskytuje dokonalou péči a svěžest vašemu prádlu. Přírodní receptura obsahuje pouze decentní parfemaci a neobsahuje dráždivé složky, barviva a konzervanty, čímž je…
Felce Azzurra Koncentrovaná aviváž 600 ml, Muschio Bianco
94 Kč
157 Kč/l- 0,6 l
Složení koncentrované aviváže Felce Azzurra dává vašemu prádlu neodolatelnou jemnost a nezaměnitelnou vůni, která vydrží 10x déle ve srovnání s běžnou aviváží. Má antistatické účinky, zabraňuje…
Frosch Aviváž 750 ml, levandule
97 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
Hypoalergenní aviváž Frosch poskytuje dokonalou péči a svěžest vašemu prádlu. Přírodní receptura obsahuje pouze decentní parfemaci a neobsahuje dráždivé složky, barviva a konzervanty, čímž je…
Lenor Vacation Vibes Duopack 2x 987 ml Capri
184 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
Lenor Capri aviváž přináší do vašeho praní svěží a mořskou vůni inspirovanou italským ostrovem Capri. Díky technologii parfémových olejů zajistí až třikrát delší trvanlivost svěžesti prádla ve…
Real Green Clean aviváž 1 l
od 65 Kč
- Univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Počet praní 28
- 1 l
Avivážní prostředek s příjemnou vůní pro svěží a měkké prádlo. Pečlivě vybrané suroviny včetně parfémů a konzervačních prostředků nezatěžují životní prostředí, výrobky jsou lehce biologicky…
Dedra L'Avivage 750 ml, Magnolia Wood
od 129 Kč
172 Kč/l- Ekologická
- Koncentrovaná
- 0,75 l
Avivážní kondicionér Dedra je dvousložkový antistatický změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní. Prádlo voní intenzivně, …
Bio-D Aviváž s vůní jalovce a mořské řasy 1 l
od 171 Kč
- 1 l
Koncentrovaná a bezfosfátová aviváž s vůní jalovce a mořské řasy. Jemně parfemovaná esenciálními oleji. Krásně voní, zjemňuje prádlo a redukuje statický náboj. Vyrobeno ze šetrných a ekologicky…
Bio-D Aviváž bez vůně 1 l
od 142 Kč
- 1 l
Univerzální koncentrovaná aviváž určená pro použití v pračce, pro jemné materiály i pro praní v ruce. Chrání vlákna prádla, zanechává ho po vyprání jemné, usnadňuje žehlení. Vhodná zejména pro…
Frosch Aviváž 750 ml, květ bavlny
od 87 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
Hypoalergenní aviváž Frosch poskytuje dokonalou péči a svěžest vašemu prádlu. Přírodní receptura obsahuje pouze decentní parfemaci a neobsahuje dráždivé složky, barviva a konzervanty, čímž je…
FeelEco Aviváž 1 l, s vůní ovoce
od 99 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně ovocná
- Ekologická
- Koncentrovaná
Koncentrovaný avivážní prostředek s jemnou vůní bez obsahu alergenů je určený pro běžné prádlo. Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně…
Bio-D Aviváž s vůní levandule 1 l
od 134 Kč
- 1 l
Koncentrovaná a bezfosfátová aviváž s vůní levandule. Jemně parfemovaná esenciálními oleji. Krásně voní, zjemňuje prádlo a redukuje statický náboj. Vyrobeno ze šetrných a ekologicky…
Ecorai Octová aviváž 1,5 l, Green Miracle
od 119 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Octová aviváž je přírodní prostředek, který pomáhá změkčit prádlo a účinně odstraňuje zbytky pracího prášku. Její složení zaručuje bezpečnost pro životní prostředí a zároveň zajišťuje…
Ecorai Octová aviváž 1,5 l, Green Magic
od 119 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Octová aviváž je přírodní prostředek, který pomáhá změkčit prádlo a účinně odstraňuje zbytky pracího prášku. Její složení zajišťuje šetrnost k životnímu prostředí a zároveň zanechává textilie…
Lenor Fresh Air 1,064 l, Fresh Wind
od 139 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž Lenor Fresh Air Wind 1,06 l je určena pro všechny, kteří hledají způsob, jak dodat svému prádlu svěží vůni, jako by schlo na čerstvém vzduchu, i když se suší uvnitř. Tento produkt je…
Lenor Aviváž 850 ml, Spring Awakening
od 89 Kč
105 Kč/l- Typ vůně svěží
- Počet praní 34
- 0,85 l
Používání aviváže Lenor Spring Awakening pomůže bojovat proti třem známkám stárnutí oblečení. Tato aviváž byla vyvinuta tak, aby od prvního dne používání o tkaniny pečovala, obohacovala je a…
Organic People Eko aviváž 1 l Organic Citron & Sicilian Orange
od 164 Kč
- Počet praní 25
- 1 l
Aviváž usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje. Prádlo krásně provoní a zanechá ho jemné na dotek. Obsahuje plně biologicky odbouratelné složení. Součástí složení je olej ze sicilských…
Gut & Günstig Speciální osvěžovač textilií ve spreji 750 ml Aprilfrisch
od 75 Kč
100 Kč/l- 0,75 l
Výborný prostředek na osvěžení vůně všech bytových textilů, kabátů, bund, bot, čalounění a peřin. Tento osvěžovač textilu má jemnou a příjemnou vůni, která není nikterak pronikavá. Osvěžovač má…
Tierra Verde Máchadlo prádla s BIO levandulovou silicí, 2 l
299 Kč
150 Kč/l- Univerzální
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- 2 l
Máchadlo rozpouští zbytky pracích prostředků v prádle a usnadní tak jejich řádné vypláchnutí. Prádlo jemně provoní po levanduli, zanechá ho měkčí, barvy jasnější a obnovuje savost textilních…
Jelen Aviváž 2,7 l, lipová
166 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 108
Jemně voňavý prostředek pro prádlo měkčí a příjemnější na dotek. Obsahuje vonné esence a povrchově aktivní látky rostlinného původu, které společně pečují o prádlo a usnadňují žehlení. Balení…
Ecogenic Baby aviváž dětská 1 l
od 112 Kč
- Na dětské prádlo
- Ekologická
- Hypoalergenní
- 1 l
Ecogenic Baby aviváž dětská je hypoalergenní a bezbarvá tekutina. Prádlo vašich dětí bude jemnější a měkčí než kdy dříve.
Frosch Aviváž 750 ml, mandlové mléko
od 76 Kč
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
- Pro citlivou pokožku
Hypoalergenní aviváž Frosch poskytuje dokonalou péči a svěžest vašemu prádlu. Přírodní receptura obsahuje pouze decentní parfemaci a neobsahuje dráždivé složky, barviva a konzervanty, čímž je…
Frosch Aviváž 1 l, květ bavlny
108 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
Aviváž s květem bavlny je určena pro univerzální použití na různé druhy textilií, včetně bavlny, vlny, syntetického hedvábí, smíšených textilií a syntetických tkanin. Její objem činí 1,0 litr, …
Lenor Aviváž 1,491 l, Summer Breeze
99 Kč
66 Kč/l- Univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Počet praní 71
- 1,49 l
Aviváž s objemem 1,49 litru je určena pro běžné praní a zajišťuje zachování hebkosti textilií. Je vhodná pro všechny typy prádla, včetně barevného, bílého a černého. Vystačí na 71 praní a její…
Tierra Verde Máchadlo prádla s BIO levandulovou silicí, 110 ml
75 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Máchadlo prádla je určeno k neutralizaci máchací lázně a odstranění zbytků pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku. Je vhodné zejména pro osoby s citlivou pokožkou, ekzematiky, alergiky…
