Eko aviváže
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lenor Aviváž 1,239 l, Lotus Water & Diamond Figs
od 89 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Počet praní 59
Aviváž Lenor Lotus Water & Diamond Figs nabízí objem 1239 ml, což vystačí na přibližně 59 praní. Tento avivážní prostředek změkčuje textilie a poskytuje dlouhotrvající květinovou vůni, která…
AlmaWIN BIO aviváž 750 ml, Lipový květ
od 149 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Bez parfemace
- Pro citlivou pokožku
Aviváž má příjemnou vůni a je zcela bez syntetických vonných látek a konzervantů. Dodá prádlu nádherně svěží vůni a jeho jemnost vás bude hladit po celý den. Je vyrobena pouze z přírodních…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Emotions Frische
od 50 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Německá aviváž Kuschelweich nedráždí citlivou pokožku a je vhodná i pro praní dětského oblečení. Prádlo ošetřené aviváží Kuschelweich vám připomene hebkost plyšového medvídka. Ne nadarmo je…
Lenor Fresh Air 700 ml, Sensitive
od 109 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž o objemu 700 ml je určena pro univerzální použití na všechny druhy prádla, včetně barevného, bílého i černého. Je vhodná pro osoby s citlivou pokožkou a alergiky, neboť její složení bylo…
Nanolab Octová aviváž 1 l, levandule
od 94 Kč
- Na jemné prádlo
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Jedná se o 100% přírodní aviváž, která vaše prádlo nejen změkčí, ale také prodlouží jeho životnost a zanechává na něm příjemnou jemnou vůni. Bílý ocet je známý svými čistícími a…
Attitude Eko aviváž pro děti 1 l, s vůní hruškové šťávy
od 178 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně ovocná
- Ekologická
- Koncentrovaná
Hypoalergenní aviváž pro děti od Attitude dokonale zjemní prádlo celé rodině, a ještě ho nádherně provoní svěžím nádechem zralých hrušek. Extra šetrné složení obsahuje 98,1 % přírodních…
Lenor Aviváž 1,491 l, Sensitive
od 99 Kč
- Univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Aviváž Lenor Sensitive o objemu 1,491 litru je určena pro citlivou pokožku, což z ní činí ideální volbu pro celou rodinu, včetně malých dětí a osob s alergiemi. Výrobek poskytuje vašemu prádlu…
Silan Aromatherapy 2,772 l, Realxing Maledives
od 159 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Dopřejte si jemnou péči o prádlo s aviváží Silan Aromatherapy. Specificky navržená pro zajištění dlouhotrvající svěžesti, nabízí tato aviváž esenciální komfort, který oceníte každý den. Objem:…
Softlan Aviváž 650 ml, Tropische Frische
od 45 Kč
69 Kč/l- Barva prádla univerzální
- Počet praní 31
- 0,65 l
Na aviváže Softlan se používají květů, které jsou dále neprodejné, získávají tak nový život. Prádlo bude krásně měkké a díky přírodním výtažkům jasmínových květů po každém praní nádherně…
Lenor Fresh Air 700 ml, Tropical Sunset
od 105 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně ovocná
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž s objemem 700 ml je určena pro běžné praní a zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni prádla. Její koncentrované složení umožňuje, že i malé množství postačí k provonění prádla na dlouhou…
Jelen Aviváž 2,7 l, levandulová
od 133 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
Aviváž Jelen s vůní levandule je navržena tak, aby splňovala různé potřeby při praní. S objemem 2,7 litru je ideální volbou pro ty, kteří hledají dlouhodobé řešení. Tento objem vystačí až na 108…
Lovran Parfémovaná aviváž 1 l, Amla & Patchouli
od 65 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně orientální
- Ekologická
- Koncentrovaná
S objemem 1 litr, tato koncentrovaná aviváž Lovran Amla & Patchouli je navržena tak, aby vystačila až na 50 praní. Díky koncentrované formuli je potřeba menší množství přípravku při každém…
Nanolab Pravá octová aviváž 2 l, Levandule
od 189 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Název produktu: Nanolab Pravá octová aviváž Levandule 2L Výrobce: Nanolab Popis produktu: Nanolab Pravá octová aviváž Levandule je přírodní aviváž vyrobená z octa a dalších přírodních…
Frosch Aviváž EKO 900 ml, aloe vera
od 74 Kč
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 36
Aviváž Frosch EKO je určena pro ty, kteří hledají ekologickou a šetrnou péči o své prádlo. S objemem 900 mililitrů nabízí dostatečné množství pro 36 praní, což zajišťuje dlouhodobé využití. Její…
Lenor Aviváž 1,239 l, Cherry Blossom & Sage
od 119 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Lenor Aviváž Cherry Blossom & Sage 1,239 l nabízí univerzální řešení pro vaše prádlo. Tato aviváž je vhodná pro všechny typy textilií a její květinová vůně, která kombinuje tóny třešňového květu…
Attitude Eko aviváž 1 l, s vůní lučních květin
od 194 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
Aviváž Attitude obsahuje jen hypoalergenní složky. Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů. Nově obsahuje výtažky ze…
Nanolab Parfémovaná octová aviváž 1,5 l Red diamond
od 136 Kč
- Univerzální
- Typ vůně mix
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Octová aviváž s objemem 1,5 litru je určena pro ty, kteří hledají ekologickou a hypoalergenní variantu pro změkčení a provonění prádla. Je vhodná pro domácnosti, které dbají na šetrnost k…
Chante Clair Koncentrovaná aviváž 1 l, Sali Marini e Fior di Loto
od 71 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Počet praní 57
- 1 l
Tekutý avivážní koncentrovaný prostředek zajišťuje díky exkluzivnímu vzorci skutečně intenzivní a trvalou vůni na vašich oděvech. Dává prádlu jedinečnou hebkost, dlouhotrvající svěžest a čistou…
Softlan 3D Ultra 1 l, Frühlingsfrisch
od 45 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Svěží vůně aviváže 3D Ultra zaujme všechny členy rodiny a ovane vás při každém otevření skříně. Aviváž Softlan 3D Ultra ošetřuje tkaniny všeho druhu a vystačí vám až na 45 pracích cyklů. Má…
Lenor Aviváž 1,239 l, Ametyst & Floral Bouquet
od 119 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
Aviváž s objemem 1,24 litru je určena pro běžné praní a zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni a hebkost textilií. Je vhodná pro všechny typy prádla, včetně barevného, bílého i černého, a zvládne…
Nanolab Pravá octová aviváž 2 l, Růže
208 Kč
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 40
Nanolab Pravá Octová Aviváž Višeň 2L Nanolab představuje pravou octovou aviváž s lehkou vůní višně, dostupnou v balení o objemu 2 litry. Tato aviváž je 100% přírodní a vyrobena z pečlivě…
Jelen Aviváž 1,35 l, šeříková
od 88 Kč
65 Kč/l- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- 1,35 l
Ekologické složení aviváže značky Jelen obsahuje tenzid přírodního původu, který snadněji rozpouští nečistoty. Lze ji použít univerzálně na všechny druhy prádla. Objem aviváže je 1,35 l.
Lenor Unstoppables vonné perličky na praní 270 g, Fresh
od 129 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Počet praní 23
Aviváž v podobě vonných perliček je určena pro dlouhodobé provonění prádla svěží a osvěžující vůní. Balení obsahuje 270 gramů perliček, což odpovídá přibližně 23 dávkám na praní. Perličky jsou…
Lenor Professional Sensitive 4,75 l
od 319 Kč
67 Kč/l- Na jemné prádlo
- Typ vůně svěží
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- 4,75 l
Aviváž Lenor Professional Sensitive zajišťuje prádlu hebkost a jemnou dlouhotrvající vůni. Složení je dermatologicky testováno a schváleno Aliancí pro zdraví pokožky (Skin Health Alliance) a…
Kuschelweich Aviváž 2 l, Sanft and Mild
od 99 Kč
- Na dětské prádlo
- Barva prádla bílé
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Výrobce: Kuschelweich Objem: 2 litry Počet dávek: 76 Kuschelweich aviváž Sanft & Mild Sensitive v balení o objemu 2 litry je vhodná pro každodenní praní. Každé balení obsahuje 76 dávek…
Dedra L'Avivage 750 ml, Lila Fashion
od 99 Kč
132 Kč/l- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Koncentrovaná
- 0,75 l
Avivážní kondicionér Dedra je dvousložkový antistatický změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní. Prádlo voní intenzivně, …
Nanolab Octová aviváž testovací sada 5x 100 ml levandule/růže/tropical/lesní…
od 164 Kč
328 Kč/l- Univerzální
- Ekologická
- 0,5 l
100% přírodní aviváž, která vaše prádlo nejen změkčí, ale také prodlouží jeho životnost a zanechává na něm příjemnou jemnou vůni. Testovací sada obsahuje 5 aviváží po 100 ml.
Lenor Aiváž 987 ml Gold Orchid & Vanilla
od 85 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
**Procter & Gamble Lenor Gold Orchid & Vanilla 987 ml** Lenor Gold Orchid & Vanilla je aviváž navržená tak, aby vašemu prádlu poskytla příjemnou měkkost a usnadnila jeho žehlení. Toto balení s…
Lenor Fresh Air 1,204 l Pink Blossom
od 139 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Koncentrovaná
- Počet praní 86
Aviváž Lenor Fresh Air Pink Blossom o objemu 1,204 litru je vhodná k použití při běžném praní. Tento produkt zachovává hebkost textilií a je kompatibilní se všemi typy prádla - barevným, bílým i…
Twister Magic Space 1 l
od 45 Kč
- 1 l
Koncentrovaný avivážní prostředek slouží ke změkčení a provonění prádla. Obsažené speciální složky chrání vlákna tkanin a usnadňují žehlení. Parfémová kompozice je tak výrazná, že Vás zaplaví…
KAO KAI. Luxusní octová aviváž 1,5 l No. 1
od 169 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
KAO KAI přináší inovativní octovou aviváž nové generace. Tato aviváž je vytvořena z pečlivě vybraných surovin, z nichž hlavní roli hraje prvotřídní bílý ocet. Výsledný produkt je obohacen o…
Dedra L'Avivage 750 ml, Pulpidoo
od 99 Kč
132 Kč/l- Ekologická
- Koncentrovaná
- 0,75 l
Avivážní kondicionér Dedra je dvousložkový antistatický změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní. Prádlo voní intenzivně, …
Klar Aviváž na prádlo 750 ml bez parfemace
od 90 Kč
- Na jemné prádlo
- Ekologická
- Koncentrovaná
- Hypoalergenní
- Bez parfemace
Aviváž s objemem 750 ml je určena pro ty, kteří hledají jemnost prádla bez přidaných parfémů a chemických dráždivých látek. Její složení založené na čistě rostlinných účinných látkách zajišťuje…
Lenor Aviváž 930 ml, Sensitive
od 45 Kč
- Na dětské prádlo
- Typ vůně květinová
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- Počet praní 31
Aviváž Lenor pomáhá bojovat proti třem projevům stárnutí oblečení. Technologie Anti-Age3 pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, aby vypadalo déle krásné a svěží. …
Silan Fresh Control 770 ml, Cool Fresh
od 39 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Popis produktu: Silan Fresh Control Cool Fresh je aviváž o objemu 770 ml, která je určena pro použití v sušičkách prádla. Balení vystačí na 35 praní, což ji činí praktickým řešením pro…
Sonett Aviváž 10 l
od 1 228 Kč
123 Kč/l- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologická
- Bez parfemace
- 10 l
Unikátní aviváž značky Sonett pomáhá z prádla vymáchat zbytky pracího prostředku. Oživuje barvy, uhlazuje vlákna a celkově zjemňuje látku. Vhodná na barevné prádlo, vlnu i hedvábí. Použitá…
Miele Caps Aqua aviváž pro svěží vůni prádla 9 ks
od 198 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
Aviváž určená pro svěží vůni prádla je navržena tak, aby zajistila absolutní čistotu a příjemnou svěžest při každém praní. Její složení zajišťuje hebce měkké prádlo a zároveň zamezuje vzniku…
Nanolab Octová aviváž 1 l, lesní směs
od 87 Kč
- Na jemné prádlo
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Octová aviváž o objemu 1 litr je určena pro ty, kteří hledají přírodní a šetrné řešení pro změkčení a provonění prádla. Obsahuje lehkou vůni višně, která dodává prádlu svěží a přirozenou vůni…
Kuschelweich Aviváž 1 l, Emotions Wohlbefinden
od 49 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně mix
- Ekologická
- Koncentrovaná
Kuschelweich aviváž Emotions Wohlbefinden nabízí zákazníkům 1 litr koncentrovaného přípravku, který vystačí na 38 pracích dávek. Tato aviváž z limitované edice je určena pro všechny, kdo si…
FeelEco Aviváž 1 l, s vůní bavlny
od 79 Kč
- Na běžné prádlo
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Koncentrovaná
Koncentrovaný avivážní prostředek s jemnou vůní bez obsahu alergenů je určený pro běžné prádlo. Prostředek odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně…
Ecover Aviváž 5 l Květy jabloně a mandle
od 372 Kč
74 Kč/l- Ekologická
- Pro citlivou pokožku
- 5 l
Koncentrovaný avivážní prostředek pro všechny druhy tkanin s jemnou vůní. Snižuje statické napětí a po jeho použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Usnadňuje žehlení a látku přirozeně…
Dedra L'Avivage 750 ml, Red Velvet
od 129 Kč
172 Kč/l- Ekologická
- Koncentrovaná
- 0,75 l
Avivážní kondicionér Dedra je dvousložkový antistatický změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní. Prádlo voní intenzivně, …
Nanolab Octová aviváž 1 l, růže
od 96 Kč
- Univerzální
- Typ vůně květinová
- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
Název: Nanolab Octová aviváž 1 l Výrobce: Nanolab Nanolab Octová aviváž je 100% přírodní produkt, který vám pomůže dosáhnout měkkého a svěžího prádla. Tento 1litrový balíček je navržen tak, aby…
Chante Clair Koncentrovaná aviváž 1 l, Fiori di Arancio e Narciso
od 89 Kč
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Typ vůně květinová
- Počet praní 57
- 1 l
Tekutý avivážní koncentrovaný prostředek zajišťuje díky exkluzivnímu vzorci skutečně intenzivní a trvalou vůni na vašich oděvech. Dává prádlu jedinečnou hebkost, dlouhotrvající svěžest a čistou…
Alori Tekutá žehlička ve spreji 250 ml
od 269 Kč
1 076 Kč/l- Univerzální
- Typ vůně svěží
- Ekologická
- Bez parfemace
- 0,25 l
Alori Tekutá žehlička ve spreji (250 ml) nabízí praktické řešení pro rychlé a snadné úpravy vašeho oblečení. Stačí jen několik střiků, uhladit rukou nebo jemně natáhnout látku a nechat uschnout. …
CORMEN Tongo Sensitive 3 l
od 156 Kč
52 Kč/l- Ekologická
- Hypoalergenní
- Pro citlivou pokožku
- 3 l
Aviváž Tongo vyniká dobrými změkčujícími a antistatickými účinky. Takto ošetřené prádlo je hebké a voňavé. Snadno proniká do struktury tkanin a zanechává povrch prádla jemný a voňavý. Speciální…
Twister Alpine Freshness 1 l
od 45 Kč
- 1 l
Koncentrovaný avivážní prostředek slouží ke změkčení a provonění prádla. Obsažené speciální složky chrání vlákna tkanin a usnadňují žehlení. Parfémová kompozice přináší svěžest hor a čerstvého…
Dedra L'Avivage 750 ml, AG by Agata
od 159 Kč
212 Kč/l- Ekologická
- Koncentrovaná
- 0,75 l
Dedra L'Avivage 750 ml je dvousložkový avivážní kondicionér navržený pro použití při posledním máchání v pračce i pro ruční praní. Nabízí antistatické vlastnosti a vysoce účinný změkčovač, který…
