Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Stegu Powerelastik flexibilní disperzní lepidlo 5 kg
od 365 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Flexibilní disperzní lepidlo Stegu Powerelastik je předem namíchané elastické disperzní lepidlo, které je připraveno ihned k použití v tenké vrstvě 2 mm. Univerzální mrazuvzdorné lepidlo do…
UHU All Purpose Power Transparent 33 g
od 67 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 33 ml
Univerzální čiré lepidlo nové generace s vysokou pevností vyvinuté pro lepení všech slepitelných materiálů. Toto polyuretanové lepidlo je svými vlastnostmi a oblastmi použití převratnou změnou…
Den Braven Fixpren UNI 50 Plus, 3,6 kg
od 809 Kč
225 Kč/kg- 3,6 kg
Fixpren UNI 50 Plus je lepidlo určené pro lepení plstě, gumy, pryže, kůže, usní, plastu, dřeva, korku, betonu, keramických dlaždic. Dále pak k lepení střešních gumových hydroizolačních fólií na…
Dispercoll D2 5 kg
od 871 Kč
174 Kč/kg- Na dřevo
- 5 kg
Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepeníměkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…
Amtra 20-A42 25 ml
od 88 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Lepidlo na plasty Amtra je určené na opravy popraskaných nebo štěpených plastů a jiných materiálů. Opravuje popraskané nárazníky, kryty zpětných zrcátek a jiné prvky vyrobené z plastů. Vytváří…
Loctite Super Bond XXL 20 g
od 122 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
Tekuté vteřinové lepidlo je určeno pro rychlé a pevné spojování různých materiálů v interiéru i exteriéru. Jedná se o jednosložkový produkt na bázi ethyl-kyanoakrylátu, který zajišťuje rychlé…
UHU All Plastics 25196 33 ml
od 109 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
UHU All Plastics je univerzální lepidlo určené speciálně pro práci s plasty. Tato varianta je navržena zejména pro studené svařování slepitelných plastů a je vhodná pro širokou škálu aplikací v…
Boat007 GLUE007 35 ml
od 189 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na PVC
- V tubě
- 35 ml
Lepidlo je určeno pro opravy a spojování materiálů z PVC, zejména u produktů jako jsou čluny, bazény, trampolíny a paddleboardy. Jedná se o jednosložkové lepidlo, které vyniká vysokou účinností…
Cemix 2231 25 kg
od 364 Kč
15 Kč/kg- Voděodolné
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Cemix 2231 25 kg - Lepicí a stěrková hmota Cemix 2231 je lepicí a stěrková hmota určená pro eliminaci zvýšených nároků na tepelnou roztažnost. Tato hmota je vyztužena vlákny a je vhodná pro…
Pattex Fix Extreme Total 440 g
od 183 Kč
416 Kč/kg- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Pattex FIX Extreme Total je speciální flexibilní lepidlo pro savé i nesavé materiály pro lepení, vyplňování a utěsňování všech typů materiálů. Pattex FIX Extreme Total Vás nezklame v žádné…
Stoklasa Kreul lepidlo pro lepení štrasových kamínků 80 ml
od 203 Kč
2 535 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- V tubě
- 80 ml
- 0,08 kg
Lepidlo slouží pro lepení drobných dekorativních prvků, jako jsou štrasové kamínky, na různé povrchy. Umožňuje precizní aplikaci díky jemné trysce, což je výhodné při vytváření detailních ozdob…
Loctite 3430, 24 ml
od 313 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 24 ml
Lepidlo epoxidové 3430 Fast Epoxy Loctite je dvousložkové universální epoxidové lepidlo. Je určeno pro lepení velkého počtu materiálů buď mezi sebou nebo různými druhy. Vytvrzuje při nízké…
Heissner lepidlo na PVC fólie 600 g
od 829 Kč
1 091 Kč/kg- V plechovce
- 0,76 kg
Lepidlo na PVC fólie prostředek pro zvláště kvalitní spojení PVC fólií. Ideální pro zvětšení rybníčku nebo pro spojení potůčku· Dodávané v nerez plechovkách.
Metylan Special 1000-05 200 g
od 199 Kč
995 Kč/kg- Voděodolné
- Na tapety
- 0,2 kg
Produktu je určený na lepení těžkých papírových tapet, strukturovaných, textilních tapet a tapet z přírodních vláken. Je vhodný i pro alergiky. Má protiplísňovou složku. Nabízí velmi vysokou…
Liqui Moly Liquimate 2K Power 6179 25 ml
od 284 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Lepidlo Liquimate 2K Power je určené pro pevnostní a rychlé lepení různých materiálů. Na základě svých vlastností je vhodné jako univerzální lepidlo při výrobě karosérií a motorových vozidel, …
Bostik Superfix Turbo 435 g
od 189 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Bostik Superfix Turbo je jednosložkové konstrukční lepidlo se silnou počáteční lepicí silou na bázi MS polymeru. K elastickému lepení rozličných materiálů ve vnitřním i venkovním prostředí. …
X-treme Fix Outdoor Expedition lepidlo 500 g
od 169 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
X-treme Fix je kvalitní univerzální lepidlo na bázi polyuretanu. Přednosti lepidla spočívají v použitelnosti pro širokou škálu materiálů, v jeho snadné aplikaci a ve vynikajících parametrech…
Pattex Total Gel 8 g
od 64 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo určené pro rychlé a spolehlivé spojení širokého spektra materiálů je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Jedná se o tekuté lepidlo na bázi FLEXTEC polymeru, které neobsahuje…
RAKOLL GXL 3 5 kg
od 519 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Lepidlo RAKOLL GLX 3 rychle vytvrzuje, zvláště za působení vyšší teploty. Lepidlo vytváří elastické spáry s vysokou pevností. Lepidlo je vhodné na plošné lepení dekorací, dýhování a lepení ve…
Soudal T-Rex lepidlo bílé 1243005 25 ml
od 55 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 25 ml
Lepidlo je na bázi hybridních polymerů s výbornou přilnavostí k většině podkladů. Vytváří vysoce pevný a trvale pružný spoj s nosností až 35 kg/cm2. Je v praktickém balení 25 ml. Lepidlo je…
Soudal Soudabond Easy GG 2001170 750 ml
od 209 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tlaková láhev
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Snadno použitelné rychletuhnoucí a vysoce účinné polyuretanové lepidlo pro vertikální i horizontální lepení v interiéru i exteriéru. Vytváří nízkoexpanzní pěnovou hmotu, která dokonale vyplňuje…
Granulati Zandobbio Easihold pojivo na kameny, 800 ml
459 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Tekuté
- Exteriér
Toto lepidlo je určeno pro stabilizaci dekorativního kameniva, oblázků, granulí a dekorativní kůry na zahradních plochách, chodnících nebo okrasných záhonech. Po aplikaci vytváří ochrannou…
Titebond Cold Press for Veneer, 946 ml
od 310 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- Tekuté
- 946 ml
Disperzní lepidlo Titebond Cold Press for Veneer je vysoce kvalitní a úsporná alternativa ke kontaktním lepidlům, určená pro velkoplošné lepení dýh na ploché povrchy. Lepidlo je speciálně…
Thomsit Chemopren Ceresit CH50, 500 ml
od 178 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 500 ml
Název produktu: Thomsit Chemopren Ceresit CH50 Výrobce: Ceresit Popis produktu: Chemopren na podlahy Ceresit CH 50 je kontaktní rozpouštědlové lepidlo určené pro celoplošné lepení, podlepování…
UHU Allplast 30 g
od 67 Kč
2 233 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 33 ml
- 0,03 kg
UHU Allplast 30 g je výkonné univerzální lepidlo pro většinu plastů. Technologie studeného svařování pro perfektní spoj. Ideální k víceúčelovému použití v domácnosti, pro řemeslné práce, opravy…
Technicqll R-327 20 ml
od 41 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 20 ml
Technicqll lepidlo na tvrdé PVC R-327 je specializované lepidlo určené pro spojování moderních syntetických materiálů. Toto lepidlo je vhodné pro lepení prvků z PVC, ABS, polystyrenu a dalších…
Technicqll C-355 8 g
od 102 Kč
10 200 Kč/kg- Vteřinové
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- 0,01 kg
Toto lepidlo je určeno pro trvalé a neviditelné spojení skla, křišťálu a drahých kamenů s různými tvrdými i pružnými materiály. Vyznačuje se vysokou odolností vůči UV záření, vlhkosti, teplotě a…
Kronospan Rocko Univerzální vodotěsné lepidlo 290 ml
299 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Toto lepidlo je určeno pro univerzální použití ve stavebnictví, kde je vyžadována vysoká přilnavost a odolnost vůči vodě. Jedná se o jednosložkové flexibilní montážní lepidlo a tmel bez…
Thomsit K 188 E 5 kg
od 356 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Thomsit K 188 E je bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. …
Cemix 2230 Top 25 kg
od 290 Kč
12 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Lepící a stěrkovací tmel Cemix 2230 25 kg je určený pro lepení tepelně-izolačních desek a k vytváření základní výztužné vrstvy zateplovacích systémů. Samostatně je upotřebitelná pro vytváření…
Silitěs SuperFix Vinyl 25 g
od 85 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 25 ml
Lepidlo SuperFix Vinyl je určeno na měkké plast. Využívá se především pro vzájemné spojování měkčeného PVC (dětské hračky, míče, koženky), PUR, nebo pro spojování s přírodními a syntetickými…
Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 5 kg
od 494 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3 je vhodné na lepení…
Loctite Super Attak Gel, 3 g
od 82 Kč
- Vteřinové
- V tubě
- 0 kg
Loctite Super Attak Gel nekape a nestéká, flexibilní. Ideální je na svislé povrchy. Jednodušší manipulace s lepenými předměty.
Pattex Chemopren Univerzál 10 l
od 2 365 Kč
237 Kč/kg- Univerzální
- 10 kg
Chemoprén Univerzál je univerzální kontaktní lepidlo na různé materiály, savé i nesavé. Objem lepidla v nádobě je 10 l.
Petec 91010 lepidlo na závity 10 g
od 127 Kč
1 270 Kč/kg- Voděodolné
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,1 kg
Petec 91010 je tekutý přípravek určený pro zajištění a fixaci šroubů, matic a čepů se střední pevností. Tento produkt je vhodný pro jemné, střední i hrubé závitové spoje a je ideální pro použití…
Bison Glass 3 g
od 158 Kč
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- 2 ml
- 0 kg
Velmi pevné speciální transparentní lepidlo vytvrzující UV zářením na denním světle pro lepení skla a křišťálu. Po vytvrzení má vysokou odolnost vůči UV záření a teplotě od -50 °C do +130 °C. Je…
Ponal Express D2 550 g
od 176 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V kbelíku
- Interiér
Ponal Express je bílé disperzní lepidlo na bázi polyvinylacetátu (PVAc), které je vhodné pro rychlé a spolehlivé lepení dřeva a dřevěných materiálů. Tento produkt je ideální pro truhláře, …
Den Braven Debbex Grass Fix 51930GRA 290 ml
od 158 Kč
- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
Den Braven Grass Fix je průmyslové lepidlo určené speciálně pro lepení umělých trávníků. Lepidlo je založené na bázi MS polymerů, což zajišťuje jeho vysokou elasticitu a spolehlivost při…
Loctite Super Bond Control 3 g
od 130 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
Loctite Super Bond Control je jednosložkové vteřinové tekuté lepidlo určené pro domácí použití. Toto lepidlo je navrženo tak, aby vytvářelo silné vazby mezi širokou škálou běžných materiálů, …
Ceys Kontakt 30 ml
od 59 Kč
- 30 ml
Kontakt Ceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na…
Sika SikaCeram 253 Flex 25 kg
od 459 Kč
18 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 25 kg
SikaCeram 253 Flex je zlepšené flexibilní (deformovatelné) cementové lepidlo se snížením skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. Je určen pro lepení všech druhů keramických obkladů a dlažeb…
Technicqll Ohnivzdorné lepidlo do 1200 °C, 70 ml
od 98 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 70 ml
Ohnivzdorné lepidlo Technicqll je specializovaný produkt na silikátové bázi, který je určen pro náročné aplikace vyžadující vysokou tepelnou odolnost. Toto lepidlo je vhodné pro instalaci a…
Tuba C studený svár 44 g
od 323 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na PVC
- V tubě
- Interiér
Studený spoj typ C je pasta určená ke sváření PVC za studena, k vodotěsnému svařování podlahových krytiny z PVC za studena se spárou od 0,3 do 4 mm. Tuba velikosti 44 g stačí přibližně na 15-20…
Tesa 60022 500 ml
od 481 Kč
- Univerzální
- Ve spreji
- 500 ml
Lepidlo je vhodné pro těžké materiály s hrubými a nerovnými povrchy. Použitelné pro karton, plast, textilie, pěnu, izolační materiály, vinyl, kůži a gumu mezi sebou či ke kovu a dřevu. Sprej…
Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml
od 191 Kč
225 Kč/kg- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 850 ml
- 0,85 kg
Název: Ceresit CT 84 Express Graphite 850 ml Výrobce: Ceresit Ceresit CT 84 Express Graphite je nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo, které se zaměřuje na specifické potřeby při lepení…
Petec Plast Bond 98350 50 ml
od 535 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na PVC
- Tekuté
- 50 ml
Dvoukomponentní lepidlo Petec Plast Bond 98350 je vysoce vazké na bázi polyuretanu pro profesionální lepení plastů v praktickém dávkovači (zdvojená stříkačka). Je určeno zejména pro lepení…
Ceys 505063 3 g
od 89 Kč
- Vteřinové
- V tubě
- 0 kg
Superceys gel je kyanoakrylátové lepidlo vysoké pevnosti a velice jednoduchého použití. Je ideální pro rychlé drobné opravy. Po zaschnutí je transparentní. Jeho husté a viskózní složení je…
Den Braven 442071 250 ml
od 61 Kč
- Na dřevo
- 250 ml
Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.
