Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven Styro LT 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg

7

od 637 Kč

64 Kč/kg
  • Na polystyren
  • 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg slouží k provádění hydroizolace podzemních částí staveb proti vodě. Používá se také na XPS tepelné izolace, minerální vaty, vaty na bázi dřeva, betony nebo bitumenové…

od 637 Kč

od 64 Kč/kg

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

3

od 89 Kč

  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Lepidlo na parozábrany Den Braven je vhodné pro lepení obtížně spojitelných materiálů jako je polyetylen a polypropylen. Jeho uplatnění je především pro lepení parotěsných zábran podstřešních…

od 89 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CM 16 Pro Flexible 25 kg

Ceresit CM 16 Pro Flexible 25 kg

4

od 369 Kč

15 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Ceresit CM 16 Pro Flexible je cementové lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažby z keramiky, betonu a přírodního kamene nenáchylného na probarvení. Toto lepidlo je vhodné pro použití na…

od 369 Kč

od 15 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal PU 66A 250 g

Soudal PU 66A 250 g

19

od 134 Kč

536 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se…

od 134 Kč

od 536 Kč/kg

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml

Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml

13

od 244 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Kartuš
  • Exteriér

Polyuretanové lepidlo Ceresit CT 84 Express Plus 850 ml je určeno k lepení polystyrénových desek v kontaktních systémech zateplení budov. Toto lepidlo je vhodné pro použití při zateplovacích…

od 244 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g

Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g

3

od 126 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…

od 126 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 60040DBX 50 ml

Den Braven 60040DBX 50 ml

2

od 59 Kč

  • Voděodolné
  • Vícesložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven 60040DBX 50 ml je lepidlo speciálně vyvinuté pro lepení různých typů plastů, včetně ABS, PVC, PC a PMMA. Tento produkt je vhodný také pro lepení měkčeného i tvrzeného vinylu. Plastové…

od 59 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 250 g

17

od 55 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 55 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Vinyl 42501011 15 ml

Ceys Vinyl 42501011 15 ml

5

od 90 Kč

1 500 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 15 ml
  • 0,06 kg

Lepidlo Ceys Vinyl je určeno na měkčené plasty. Opravuje póry, trhliny, rýhy a otvory na vinylu, pružných a měkčených plastech nebo plastických tkaninách. Přípravek je také vhodný na lepení…

od 90 Kč

od 1 500 Kč/kg

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Cemix XXL Flex 8265 25 kg

Cemix XXL Flex 8265 25 kg

3

od 16 Kč

0,63 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Flexibilní lepidlo značky Cemix je určeno pro velkoformátovou keramiku a mozaiku. Jedná se o gelové flexibilní lepidlo s vysokou smáčivostí a nulovým skluzem. Obsahuje tras, který zabraňuje…

od 16 Kč

od 0,63 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 243

Loctite 243, 50 ml

40

od 710 Kč

  • Jednosložkové
  • Upevnění ložisek
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Loctite 243 je určen pro zajišťování a utěsňování závitových spojů, které mají být demontovatelné běžným ručním nářadím. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými…

od 710 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex 100%

Pattex 100%, 50 g

10

od 110 Kč

2 200 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml
  • 0,05 kg

Univerzální lepidlo Pattex 100% je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Svými profesionálními vlastnostmi – vysokou konečnou pevností, flexibilitou a vynikající odolností spoje – se řadí…

od 110 Kč

od 2 200 Kč/kg

v 43 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505181 30 ml

Ceys 505181 30 ml

12

od 104 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 30 ml

Plastikceys je svářecí lepidlo vhodné pro vytváření definitivních spojů u tvrdých plastů. Je rychlé, transparentní a odolné vodě. Díky svým tixotropním vlastnostem má vyplňující schopnosti. …

od 104 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

35

od 138 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 138 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo K2 Mega Tank B167 28 g

K2 Mega Tank B167 28 g

18

od 59 Kč

1 967 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0,03 kg
  • Maximální teplotní odolnost 121 °C

Kit na opravu palivové nádrže K2 Mega Tank B167 je dokonalý prostředek k rychlé opravě palivových nádrží a chladičů bez nutnosti demontáží a letování. Zaplňuje malé dírky, prasklinky a spáry. …

od 59 Kč

od 1 967 Kč/kg

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Griffon Aqua Max 415 g bílý

Griffon Aqua Max 415 g bílý

19

od 380 Kč

905 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,42 kg

Rychle tvrdnoucí lepící a těsnící tmel bez obsahu rozpouštědel s velmi vysokou elasticitou na bázi SM-Polymeru. Pro téměř všechny druhy povrchu a materiálu. Doporučuje se skladovat lepidlo v…

od 380 Kč

od 905 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Repair Epoxy Mini Universal 6 ml

Pattex Repair Epoxy Mini Universal 6 ml

15

od 48 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Pattex Repair Epoxy Mini Universal je lepdilo, které se rychle spojuje a vyplňuje většinu materiálů, jako je sklo, dřevo, porcelán, keramika, kov, lepenka či plasty. Lepený spoj odolává vodě, …

od 48 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50101RL 310 ml

Den Braven 50101RL 310 ml

3

od 72 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • Interiér

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 72 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Keraflex Extra S1 25 kg

Mapei Keraflex Extra S1 25 kg

4

od 495 Kč

20 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Deformovatelné, tenkovrstvé, tixotropní lepidlo výjimečných vlastností s prodlouženou dobou zavadnutí k lepení obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. Deformovatelné, tenkovrstvé, …

od 495 Kč

od 20 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 57103QS2 20 kg

Den Braven 57103QS2 20 kg

8

od 499 Kč

  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20000 ml

Vysoce deformovatelné cementové lepidlo od výrobce Den Braven se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vyhovující náročnějším podmínkám. Určené pro lepení obkladů a dlažby, lepení…

od 499 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tangit PVC-U

Tangit PVC-U, 125 g

40

od 123 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • Interiér
  • 125 ml

Tangit PVC-U 182753 je průmyslové lepidlo určené pro lepení termoplastových tlakových potrubních systémů z tvrzeného PVC, jako je potrubí pro pitnou vodu a plyn, a také pro netlakové potrubní…

od 123 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50904BD 1 kg

Den Braven 50904BD 1 kg

23

od 95 Kč

  • Na polystyren
  • 1 kg

Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…

od 95 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Por 50 ml

UHU Por 50 ml

39

od 82 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér
  • 50 ml

Kontaktní lepidlo na pěnový polystyren a na polystyren v kombinaci s jinými materiály. Kontaktní, čiré speciální lepidlo je určené k lepení tvrdých pěn jako je např. pěnový polystyren a dále pro…

od 82 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D3 s aplikátorem 500 g

6

od 115 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Interiér/exteriér

Disperzní lepidlo Dispercoll D3 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou). Vytváří elastické spoje…

od 115 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Distyk Saurus High Tack bílé 290 ml

Distyk Saurus High Tack bílé 290 ml

23

od 114 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Výkonné lepidlo pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty extrémní silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Nahrazuje hřebíky, …

od 114 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll GXL 4 5 kg

Rakoll GXL 4 5 kg

41

od 918 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll GXL 4 je PVAc lepidlo s vynikající voděodolností. Jednosložkový rychle vytvrzující krátký lisovací čas, dobré spojení u těžko lepitelných dřevin.

od 918 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Plus Endfest 300 24 ml

UHU Plus Endfest 300 24 ml

15

od 173 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Dvousložkové epoxidové lepidlo vysokopevnostní pro pevné lepení a opravy s pevností 300 kg/cm2. Dvousložkové epoxidové lepidlo UHU má vysokou tepelnou odolnost od -20°C do +100°C.

od 173 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Epoxy Metal 1714 24 ml

Bison Epoxy Metal 1714 24 ml

10

od 199 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Lepidlo Bison Epoxy Metal 24 ml je pevné, odolné a nepodléhá stárnutí. Vysokopevnostní epoxidové lepidlo Bison Epoxy Metal je určeno na dřevo, kov a keramiku. Nabízí kovové zbarvení, …

od 199 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Quartz Extra 25 kg

Den Braven Quartz Extra 25 kg

38

od 9 Kč

0,36 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky, k pokládání jemnostřepé keramiky…

od 9 Kč

od 0,36 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Normal lepidlo na papírové tapety 125 g

Metylan Normal lepidlo na papírové tapety 125 g

87

od 143 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • V tubě
  • Interiér

Vysoká lepící síla, možnost korekce tapety i navzdory vysoké počáteční přilnavosti, jednoduchá příprava, odolnost proti kolísání teploty, vápna a cementu. Stěny a stropy důkladně očistit. Tapety…

od 143 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Quartz Profi 25 kg

Den Braven Quartz Profi 25 kg

14

od 139 Kč

  • Na obklady a dlažby

Den Braven Quartz Profi 25 kg je tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k…

od 139 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Eporip SCR A+B 600 ml

Mapei Eporip SCR A+B 600 ml

2

od 563 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Dvousložková rychle tvrdnoucí silikáto-uretanová pryskyřice je od značky Mapei. Pryskyřice je určená k utěsnění trhlin a spár v potěrech a na drobné opravy. Doba tuhnutí je 45 minut a…

od 563 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Super Bond Power Gel

Loctite Super Bond Power Gel, 3x 1 g

1

od 83 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Toto vteřinové lepidlo je navrženo pro rychlé a spolehlivé lepení širokého spektra materiálů. Dodává se v praktické gelové formě, která zajišťuje, že lepidlo nestéká a nekape, což umožňuje…

od 83 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal super D3

Ponal super D3, 5 kg

25

od 770 Kč

154 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 770 Kč

od 154 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue Multi šedý 290 ml

Den Braven Mamut Glue Multi šedý 290 ml

5

od 138 Kč

  • Univerzální
  • Ve spreji
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Lepidlo je vhodné pro lepení a tmelení…

od 138 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A vodostálé 750 g

Soudal 67A vodostálé 750 g

21

od 180 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě

Soudal 67A vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a…

od 180 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Power Spray

Pattex Power Spray, 400 ml

3

od 309 Kč

  • Ve spreji
  • 400 ml

Lepidlo pro dekorační práce a lepení kdekoli v domácnosti. Stačí pouze jednoduše nastříkat a můžete lepit jako profesionál.

od 309 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo K2 Prolok High Type 270 6 ml

K2 Prolok High Type 270 6 ml

6

od 41 Kč

2 050 Kč/kg
  • Na kov
  • V tubě
  • 6 ml
  • 0,02 kg

K2 Prolok High Type zajišťuje spolehlivou pevnost závitových spojů před uvolňováním, korozí a po vytvrzení nepraská. Zajišťuje spoje i přo otřesech a vibracích. Nahrazuje pojistné podložky a…

od 41 Kč

od 2 050 Kč/kg

v 42 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

Pufas Euro 3000 Vlies 200 g

104

od 86 Kč

430 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • Interiér
  • 0,2 kg

Rychlá a jednoduchá příprava, dobrá lepivost a vydatnost! Vliesové tapety jsou později za sucha beze zbytku odstranitelné. Při lepení umožňuje manipulovat s tapetou.

od 86 Kč

od 430 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Super Atak 3 g

Loctite Super Atak 3 g

2

od 55 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0 kg

Loctite Super Attak Universal je univerzální tekuté sekundové lepidlo, které je vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a…

od 55 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

od 154 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Den Braven Power Kleber D4 Extra je jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu, které neobsahuje ředidla. Oproti standardnímu Power Kleberu se vyznačuje rychlejším schnutím. Další výhodou je, že…

od 154 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Epoxy Universal 24 ml

Bison Epoxy Universal 24 ml

12

od 160 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 24 ml

Je vhodné pro lepení kovů, dřeva, dřevotřísky, termosetů, tvrdého PVC, laminátů, keramiky, porcelánu, skla, betonu, kamene, mramoru, gumy, pěnového polystyrenu, některých umělých hmot (umakart, …

od 160 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 91 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 91 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

Druchema Dispercoll D2 s aplikátorem 500 g

3

od 114 Kč

228 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,5 kg

Disperzní lepidlo Dispercoll D2 500g s aplikátorem je jednosložkové lepidlo na dřevo s univerzálním použitím ve třídě odolnosti D2 (interiér). Vytváří elastické spoje s vysokou pevností. Lepidlo…

od 114 Kč

od 228 Kč/kg

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Professional D2D3 250 g

Ceys Professional D2D3 250 g

4

od 135 Kč

540 Kč/kg
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,25 kg

Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, …

od 135 Kč

od 540 Kč/kg

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Enamel Fix 20 ml

Bison Enamel Fix 20 ml

7

od 150 Kč

7 500 Kč/kg
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér
  • 20 ml
  • 0,02 kg

Univerzální přípravek Bison Enamel Fix o objemu 20 ml je ideální pro opravy smaltu. Přijde vhod při opravě vany, umyvadla, pračky či ledničky. Tento studený smalt vyniká svou vysokou tepelnou…

od 150 Kč

od 7 500 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie