Hlavní obsah stránky

Ulow Liquid Patch PVC transparentní 20 ml

Průmyslové lepidlo Ulow Liquid Patch PVC transparentní 20 ml

Tekutá záplata Liquid Patch dokáže opravit nafukovací čluny, brodící boty, prsačky, stany, nafukovací matrace, skákací hrady, velurové matrace, nafukovací hračky a skluzavky, nafukovací bazény a vířivky, plastové rybníky, plachty na nákladní auta, holinky a pláštěnky. Slouží rovněž k opravám výrobků z přírodní a syntetické kůže.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Tekutá záplata Liquid Patch dokáže opravit nafukovací čluny, brodící boty, prsačky, stany, nafukovací matrace, skákací hrady, velurové matrace, nafukovací hračky a skluzavky, nafukovací bazény a vířivky, plastové rybníky, plachty na nákladní auta, holinky a pláštěnky. Slouží rovněž k opravám výrobků z přírodní a syntetické kůže. Mezi výhody patří vysoká přilnavost, flexibilita, teplotní odolnost proti záření, odolnost proti vodě, odolnost proti UV záření, snadné použití a dlouhá trvanlivost. Liquid Patch je určen k obnově poškozené struktury povrchu.

Parametry

Druh lepidlana pvc
Objem20 ml
Balení lepidlav tubě

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné