Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Dvousložková lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Loctite 319, 5 g + 4 ml
od 307 Kč
- V tubě
Speciální sada Loctite 319 pro lepení držáku zpětného zrcátka z kovu na sklo. Vyrovnává různou tepelnou roztažnost a proto se také doporučuje pro lepení kovových páček a závěsů u otočných…
Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg
od 1 134 Kč
171 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 6,65 kg
**Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg** Mapei Mapeguard WP Adhesive je dvousložkové rychleschnoucí pružné cementové lepidlo určené k lepení a těsnění přesahů MAPEGUARD WP 200 a příslušných…
Loctite 3455 24 ml
od 490 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite 3455 je dvousložkový tekutý kov z epoxidové pryskyřice s vysokou koncentrací hliníku. Tento produkt patří mezi levná epoxidová lepidla, který nesmí chybět v žádném průmyslovém oboru nebo…
Epolex souprava laminovací 400 g
od 283 Kč
708 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
- 0,4 kg
Epolex používá se k opravám laminátových předmětů (lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů apod..) složení a charakteristika výrobku: roztok nenasycený polyesterových pryskyřic ve styrenu…
Mapei Ultrabond Eco PU 2K, 5 kg
od 359 Kč
72 Kč/kg- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Dvousložkové polyuretanové lepidlo Mapei Ultrabond Eco PU 2K je bez rozpouštědel s velmi nízkým obsahem těkavých organických látek. Určené je pro instalaci obkladů a dlažeb z keramiky a…
Ceys Epoxy 30ml
od 199 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Epoxiceys rychle tvrdnoucí 30 ml Epoxiceys rychle tvrdnoucí je dvousložkové epoxidové lepidlo vhodné na všechny druhy spojů vyžadujících velkou pevnost. Má vyplňovací schopnosti. Spojuje…
Soudal Araldite Plastic Steel, 57 g
od 161 Kč
2 683 Kč/kg- 0,06 kg
Dvousložková hmota „Plastický kov“ vytváří po vytvrzení materiál, který výborně přilne k podkladům jako železo, hliník, ocel (včetně nerezu), měď, dřevo, plasty (kromě PP a PE), porcelán, …
J-B Weld ClearWeld 50112 25 ml
od 319 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
**J-B Weld ClearWeld HAB50112 25 ml** ClearWeld je dvousložkové epoxidové lepidlo, které je určeno pro rychlé a pevné spojení různých materiálů. Tento produkt je vhodný pro lepení dlaždic, …
Epolex Polyester 109 + iniciátor 1 kg
od 350 Kč
- Dvousložkové
- 1 kg
Polyesterová pryskyřice 109 a iniciátor Epolex k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, bazénů, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových…
Amtra 20-A54 25 ml
od 87 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Lepidlo na plasty Amtra je systém rychlého tuhnutí určený na opravy popraskaných nebo štěpených plastů a jiných materiálů. Opravuje popraskané nárazníky, kryty zpětných zrcátek a jiné prvky…
Mapei Eporip Turbo A 500 g + B 8 g
od 304 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Mapei Eporip Turbo je dvousložková polyesterová pryskyřice určená pro rychlé utěsnění trhlin v podlahových potěrech a opravy drobných defektů. Tento produkt je složen ze dvou složek: složka A o…
UHU Plus Epoxy Schnellfest UHU5680 24 ml
od 184 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
UHU Plus Epoxy Schnellfest UHU5680 je dvousložkové epoxidové lepidlo. Zajišťuje rychlé, průzračné a pevné lepení a opravy s pevností 190 kg/cm2. Odolává vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, ředěným…
Illbruck OT120 300 g
od 215 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 300 ml
Univerzální chemická kotva je dvoukomponentní pryskyřice bez styrenu. Je určena pro kotvení závitových tyčí, svorníků a pouzder do betonu a dalších běžných stavebních materiálů. Je velmi vhodná…
Mannol 9918 2K-PUR 30 g
od 87 Kč
2 900 Kč/kg- Dvousložkové
- Na PVC
- V tubě
- 0,03 kg
Mannol 2K-PUR je dvousložkové lepidlo pro strukturální a kosmetické opravy plastových dílů, kovu, dřeva, kamene atd. Ke konečnému vytvrzení dochází během 2 až 3 hodin při pokojové teplotě. …
Loctite 3423, 50 ml
od 523 Kč
- Epoxidové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3423 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…
Satria Epoxy L285 pryskyřice + tužidlo, 100 g + 40 g
od 322 Kč
3 220 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,1 kg
Pelikan Epoxy L285 je dvousložková epoxidová pryskyřice určená pro laminování, která nabízí vysokou kvalitu a odolnost. Je vhodná pro lepení a opravy různých materiálů, včetně sklolaminátu, …
Pattex Ultra Plastic 2g + 4 ml aktivátor
od 149 Kč
- Vteřinové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0 kg
Speciální sekundové lepidlo pro lepení všech druhů plastů. Lepí PVC, PP, PE, nylon, vinyl, plexisklo, ABS a další plasty.
Teroson PU 9225 SF 50 ml
od 390 Kč
3 545 Kč/kg- Dvousložkové
- Na PVC
- Kartuš
- 50 ml
- 0,11 kg
Teroson PU 9225 SF je dvousložkové polyurethanové lepidlo, které vytvrzuje při pokojové teplotě. Používá se v autoopravárenství pro opravu nárazníků, ozdob a jiných součástí z plastu PP, EPDM, …
Bison Max Repair 8 g
od 73 Kč
7 300 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 8 ml
- 0,01 kg
Odolné lepidlo Bison Max Repair o hmotnosti 8 g je ideální do interiérů i exteriérů. Lepidlo vyniká velkou pevností a odolností vůči teplotám od -40 do 120 °C. Je určeno na spojování všech druhů…
Teroson UP 130 chemický kov 321 g
od 434 Kč
1 357 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,32 kg
Teroson UP 130 je chemický kov, který slouží jako univerzální pasta na opravy. Může se pochlubit velmi dobrou odolností vůči vodě, slané vodě, oleji, palivům, většině slabých kyselin a dalším…
K2 Mega Mirror 6 ml
od 40 Kč
- V tubě
- 6 ml
K2 Mega Mirror lepidlo na zpětná zrcátka. Na venkovní straně okna označte umístění starého zpětného zrcádka. Lepený povrch mechanicky očistěte od starého lepidla např. žiletkou. Stáhněte…
MA Professional 20-A43 25 ml
od 87 Kč
- Epoxidové
- V tubě
- 25 ml
Epoxidové lepidlo na kov MA Professional je rychle vytvrzená epoxidová/ocelová hmota pro opravu poškozených nebo zlomených předmětů z různých slitin, dřeva, keramiky, plastových výrobků a mnoha…
Bison Fast Fix Plastic 10 g
od 314 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Dvousložkové lepidlo je speciálně určeno na lepení plastů. Je vhodné na různé druhy oprav v domě i venku, a to i mezi nepřiléhajícími povrchy, neboť je vysoce vyplňující. Lepidlo je na bázi…
Loctite 3463, 50 g
od 250 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Loctite 3463 je všestranný, dvousložkový, snadno použitelný, ocelí plněný epoxidový tmel. Používá se jako tmel a když vytvrdne, má vysokou pevnost v tlaku a dobrou adhezi k většině povrchů. …
Technicqll Cia PP & PE set univerzální 8g + 8 ml
od 160 Kč
- Vteřinové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Toto lepidlo je určeno pro spojování obtížně kombinovatelných materiálů, jako jsou polypropylen, polyetylen a polytetrafluorethylen, a zároveň umožňuje lepení standardních materiálů. Dodává se v…
Sincolor MTB laminovací souprava 500 g
od 434 Kč
868 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- 0,5 kg
Laminovací souprava Sincolor MTB je určena k opravám laminátových předmětů, lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů apod. Souprava obsahuje polyesterovou pryskyřici MTB, iniciátor, skelnou…
Technicqll Hliníková epoxidová pasta 80 g
od 210 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V plechovce
Hliníková epoxidová pasta je dvousložkové lepidlo určené pro opravy a zpevnění kovových povrchů, zejména slitin hliníku, litiny, oceli a neželezných kovů. Obsahuje skleněná vlákna, která zvyšují…
Bison Super Glue All Plastic 3 ml + 2 g
od 114 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 3 ml
Průmyslové lepidlo je určeno pro trvalé a odolné lepení široké škály plastových materiálů, přičemž jeho složení umožňuje spojit i obtížně lepitelné plasty jako polyethylen a polypropylen. V…
AkFix 705, 65 g + aktivátor 200 ml
od 117 Kč
390 Kč/kg- Vteřinové
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- 0,3 kg
Akfix 705 je vysoce výkonná sada kyanoakrylátového lepidla a aktivátoru, která je navržena pro profesionální použití v obkladačství, kamenictví a při práci s náročnými materiály. Sada zajišťuje…
UHU All Purpose Power Transparent 33 g
od 67 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 33 ml
Univerzální čiré lepidlo nové generace s vysokou pevností vyvinuté pro lepení všech slepitelných materiálů. Toto polyuretanové lepidlo je svými vlastnostmi a oblastmi použití převratnou změnou…
Amtra 20-A42 25 ml
od 88 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Lepidlo na plasty Amtra je určené na opravy popraskaných nebo štěpených plastů a jiných materiálů. Opravuje popraskané nárazníky, kryty zpětných zrcátek a jiné prvky vyrobené z plastů. Vytváří…
Loctite 3430, 24 ml
od 313 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 24 ml
Lepidlo epoxidové 3430 Fast Epoxy Loctite je dvousložkové universální epoxidové lepidlo. Je určeno pro lepení velkého počtu materiálů buď mezi sebou nebo různými druhy. Vytvrzuje při nízké…
Loctite 3090 10 g
od 457 Kč
45 700 Kč/kg- Vteřinové
- Dvousložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,01 kg
Loctite 3090 je dvousložkové, rychle vytvrzující lepidlo schopné vyplňovat větší spáry s vynikajícími lepícími schopnostmi na celé řadě materiálů, jako jsou plasty, pryže a kovy. Loctite 3090 je…
Liqui Moly Liquimate 2K Power 6179 25 ml
od 284 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Lepidlo Liquimate 2K Power je určené pro pevnostní a rychlé lepení různých materiálů. Na základě svých vlastností je vhodné jako univerzální lepidlo při výrobě karosérií a motorových vozidel, …
X-treme Fix Outdoor Expedition lepidlo 500 g
od 169 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
X-treme Fix je kvalitní univerzální lepidlo na bázi polyuretanu. Přednosti lepidla spočívají v použitelnosti pro širokou škálu materiálů, v jeho snadné aplikaci a ve vynikajících parametrech…
Ceys Epoxi rychle tvrdnoucí stříkačka 24 ml
od 185 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 24 ml
Dvousložkové epoxidové lepidlo doporučené na všechny druhy spojů s velkou pevností. Praktická forma stříkačky umožní přesné míchání obou složek. Má vyplňovací schopnosti. Spojuje prakticky…
Petec 98195 195 ml
od 1 287 Kč
- Epoxidové
- Kartuš
- 195 ml
objem 195 ml Rozsah teploty do C 230 C Konkurenční objednací čísla: 98195 PETEC 98195 Lepidlo na karosérie PETEC Verbindungstechnik GmbH Petec 98195 je epoxidové lepidlo na karosérie. Objem…
Thomsit K 188 E 5 kg
od 356 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Thomsit K 188 E je bezrozpouštědlové, vysoce kvalitní, velmi pevně lepicí disperzní lepidlo pro lepení homogenních a heterogenních PVC krytin v pásech a dílcích, jakož i polyolefinových krytin. …
Liqui Moly 6183 Epoxidové lepidlo 25 ml
od 256 Kč
- Epoxidové
- Tekuté
- 25 ml
Epoxidové lepidlo Liqui Moly 6183 je za pokojové teploty rychle tvrdnoucí dvoukomponentní univerzální lepidlo, které v průběhu několika málo minut vytvoří tvrdý a pevný lepený spoj nebo povlak. …
Petec Plast Bond 98350 50 ml
od 535 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na PVC
- Tekuté
- 50 ml
Dvoukomponentní lepidlo Petec Plast Bond 98350 je vysoce vazké na bázi polyuretanu pro profesionální lepení plastů v praktickém dávkovači (zdvojená stříkačka). Je určeno zejména pro lepení…
Ceys 505063 3 g
od 89 Kč
- Vteřinové
- V tubě
- 0 kg
Superceys gel je kyanoakrylátové lepidlo vysoké pevnosti a velice jednoduchého použití. Je ideální pro rychlé drobné opravy. Po zaschnutí je transparentní. Jeho husté a viskózní složení je…
Alteco Epoxy Clear 20 g
od 127 Kč
6 350 Kč/kg- Vteřinové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,02 kg
Dvousložkové velmi pevné rychleschnoucí epoxidové lepidlo pro opravy a lepení. Je čiré a lepí spoje, které pasují velmi přesně na sebe. Má i při tenké vrstvě lepidla velmi vysokou pevnost. …
Petec Poxy 98425 24 ml
od 254 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
Dvoukomponentní epoxypryskyřičné lepidlo je určeno pro profesionální lepení řady materiálů. Dokonale lepí kovy, kámen, dřevo, sklo, keramiku a mnohé umělé hmoty/plasty univerzálně použitelné v…
Loctite Super Attak Ultra Plastik, 2 g
od 168 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 4 ml
Speciální sekundové lepidlo na všechny druhy plastů. Lepí PVC, PP, PE, nylon,vinyl, plexisklo, ABS a další plasty.
Bison Super Wood, 75 g
od 67 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Bison Super Wood je pevné a vodovzdorné lepidlo na dřevo. Jedná se o lepidlo na bázi PVAc, které je vhodné zejména pro aplikace vyžadující vysokou odolnost proti vlhkosti, například v…
Sika Sikadur 31 Plus AB 1,2 kg
od 495 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Sika Sikadur 31 Plus AB, 1,2 kg, je dvousložkové strukturální epoxidové lepidlo známé svou nízkou emisí těkavých organických látek a odolností proti vlhkosti. Toto lepidlo, vyráběné firmou Sika, …
Petec Power Stahl 97450 50 g
od 113 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
Popis produktu: Petec Power Stahl 97450 je speciální plastelína na epoxidové bázi určená převážně pro průmyslové opravy a lepení kovových dílů. Je vhodná pro opravy železných a litinových dílů, …
Kleiberit Klebit 303, 500 g
od 135 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V tubě
Kleiberit 303 je disperzní lepidlo s aplikátorem. Používá se k lepení oken a dveří, dřevěných materiálů, lamel, tvrdých a exotických dřevin, schodišť apod. Disponuje třídou odolnosti D3.
