Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná průmyslová lepidla v tekuté formě
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml
od 133 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 24 ml
Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…
Titebond III Ultimate D4, 473 ml
od 345 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 473 ml
Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na dřevo, kterým je možno nahradit používání polyuretanových lepidel, které jsou…
Patexx Chemoprén univerzál, 300 ml
od 128 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…
Den Braven 50702RL 20 g
od 78 Kč
3 900 Kč/kg- Vteřinové
- Voděodolné
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 0,02 kg
Sekundové lepidlo určené pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Umožňuje lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Lepení O kroužků…
Den Braven Woodfix D3, 500 g
od 103 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…
Titebond Original D2, 946 ml
od 285 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér
- 946 ml
Titebond Original je nejlepší disperzní lepidlo, které lze použít pro všechny vysocepevnostní spoje dřeva, laminátů, DTD desek, kůže, látky a porézních materiálů. Vynikající například pro…
Pattex Repair Epoxy Mini Universal 6 ml
od 48 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Pattex Repair Epoxy Mini Universal je lepdilo, které se rychle spojuje a vyplňuje většinu materiálů, jako je sklo, dřevo, porcelán, keramika, kov, lepenka či plasty. Lepený spoj odolává vodě, …
UHU Plus Endfest 300 24 ml
od 173 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Dvousložkové epoxidové lepidlo vysokopevnostní pro pevné lepení a opravy s pevností 300 kg/cm2. Dvousložkové epoxidové lepidlo UHU má vysokou tepelnou odolnost od -20°C do +100°C.
Mapei Eporip SCR A+B 600 ml
od 563 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Dvousložková rychle tvrdnoucí silikáto-uretanová pryskyřice je od značky Mapei. Pryskyřice je určená k utěsnění trhlin a spár v potěrech a na drobné opravy. Doba tuhnutí je 45 minut a…
Bison Enamel Fix 20 ml
od 150 Kč
7 500 Kč/kg- Univerzální
- Tekuté
- Interiér
- 20 ml
- 0,02 kg
Univerzální přípravek Bison Enamel Fix o objemu 20 ml je ideální pro opravy smaltu. Přijde vhod při opravě vany, umyvadla, pračky či ledničky. Tento studený smalt vyniká svou vysokou tepelnou…
Bison Epoxy Universal 24 ml
od 160 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 24 ml
Je vhodné pro lepení kovů, dřeva, dřevotřísky, termosetů, tvrdého PVC, laminátů, keramiky, porcelánu, skla, betonu, kamene, mramoru, gumy, pěnového polystyrenu, některých umělých hmot (umakart, …
Den Braven Woodfix D2 500 g
od 99 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.
Pattex Perfektes 2668401 bílý 50 g
od 135 Kč
2 700 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- 0,05 kg
Pattex Perfektes Bad je sanitární lak určený k opravám škrábanců a prasklin na sanitárních komponentech. Používá se na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a plasty kromě polyetylenu, …
Pattex Wood Express, 250 g
od 118 Kč
472 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Express je lepidlo k rychlému lepení dřeva, laminátů a dalších materiálů. Již po 5 minutách vytváří pevný spoj, neobsahuje rozpouštědla.
Technicqll Electronic Glue Silver R-082 2 g
od 236 Kč
- Na kov
- Tekuté
- 0 kg
Elektricky vodivé lepidlo můžete použít k propojení 2 přerušených elektrických vodičů. Poslouží také pro připojení elektronických nebo elektromechanických součástek, koncových kontaktů, …
Titebond II Premium D3, 237 ml
od 149 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Titebond II Premium je vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje přísnou americkou normu ANSI Typ 2. Lepí všechny venkovní dřevěné konstrukce včetně venkovního dřevěného nábytku. …
UHU Plus Endfest 300 Epoxy, 163 g
od 275 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- 24 ml
Toto dvousložkové lepidlo bez rozpouštědel na bázi epoxidové pryskyřice je určeno pro nejvyšší zatížení. Doba zpracování činí až 90 minut. Lepené spojení jsou odolné proti nárazu, stárnutí a…
Soudal 66A 750 g
od 273 Kč
364 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 0,75 kg
Soudal polyuretanové lepidlo na dřevo 66A se vyznačuje se krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, …
Den Braven Woodfix D3 5 kg
od 699 Kč
140 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 5 kg
Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…
Würth Klebfix 20 g
od 225 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 1000 ml
Würth vteřinové lepidlo 20 g je určeno pro lepení kovů, plastů a pryžových dílů mezi sebou i k dalším materiálům během několika sekund. Lepidlo má praktický speciální uzávěr, hroty se…
Bison PU MAX D4, 75 g
od 109 Kč
1 363 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 0,08 kg
Lepidlo na dřevo je vysoce kvalitní, neobyčejně pevné, odolné proti povětrnostním vlivům a vodovzdorné. Polyuretanové lepidlo na dřevo se používá v interiérech i ve venkovním prostředí. Lepí…
Ceys Montack Turbo 40203200046 290 ml
od 159 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Montážní lepidlo je určeno pro rychlé a trvalé upevnění různých materiálů v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se univerzálním použitím na porézní i neporézní povrchy, včetně jemných a vlhkých…
Pattex Repair Epoxy Universal, 12 ml
od 103 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 12 ml
Universální dvousložkové lepidlo lepící většinu materiálů. Určeno pro mimořádné podmínky: extra silné, odolává teplotám, vodě, oleji, běžným rozpouštědlům, zředěným kyselinám a louhům. Po…
Soudal 67A vodostálé 250 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…
Bison Poly Max Crystal Express 115 g
od 120 Kč
1 000 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 0,12 kg
Bison Poly Max Crystal Express je transparentní, rychleschnoucí, mimořádně kvalitní speciální montážní lepidlo pro spojování a připevňování hladkých, savých i nesavých materiálů v interiérech i…
3M 94 Primer pro zvýšení povrchové energie ampule
od 55 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- 0,66 ml
Tekutý primer určený pro zvýšení povrchové energie materiálů s nízkou povrchovou energií, jako jsou polypropylen, polyethylen, práškové barvy a komaxitové nátěry. Je vhodný pro aplikace, kde je…
Loxeal 2 topenářské tekuté těsnění 50 ml
od 272 Kč
- Voděodolné
- Na kov
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Topenářské tekuté těsnění Loxeal 2 je anaerobní viskózní lepidlo obohacené teflonem, vhodné pro těsnění kovových závitů z materiálů jako ocel, mosaz, pozink a měď. Pro méně aktivní materiály…
Loctite Super Attak gelové, 5 g
od 110 Kč
11 000 Kč/kg- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- 0,01 kg
Univerzální sekundové lepidlo ve formě gelu. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů, kartónu a korku. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Díky…
Griffon WDF-05, 250 ml
od 281 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 250 ml
Griffon WDF-05 je rychleschnoucí tixotropní lepidlo na lepení PVC potrubí, objímek a tvarovek s pevným a volným uložením (vyplňování mezer) v tlakových a drenážních systémech. Obzvláště je…
Bison Fast Fix Metal 10 g
od 312 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- Tekuté
Dvousložkové lepidlo Bison Fast Fix Metal je speciálně navržené na kovy. Gelová konzistence umožňuje použití v jakékoli poloze a směšovací nástavec zajistí správné namíchání obou složek a…
Loctite Super Bond XXL 20 g
od 122 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
Tekuté vteřinové lepidlo je určeno pro rychlé a pevné spojování různých materiálů v interiéru i exteriéru. Jedná se o jednosložkový produkt na bázi ethyl-kyanoakrylátu, který zajišťuje rychlé…
Titebond II Premium D3 3,78 l
od 976 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 3780 ml
Titebond II Premium D3 je vysokopevnostní voděodolné lepidlo. Ideální pro vnitřní a venkovní použití. Odolnost proti vodě D3. Silná počáteční lepivost a rychle tuhnoucí. Ideální pro…
Metylan Direct, 200 g
od 243 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na tapety
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Henkel Metylan Direct je ideální pro lepení tvarově stabilních tapet z netkaných textilií. Lze nanášet válečkováním přímo na stěnu. Má vysokou počáteční přilnavost s dobrou možností…
Mapei Eporip Turbo A 500 g + B 8 g
od 304 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Mapei Eporip Turbo je dvousložková polyesterová pryskyřice určená pro rychlé utěsnění trhlin v podlahových potěrech a opravy drobných defektů. Tento produkt je složen ze dvou složek: složka A o…
Bison Universal 25 ml
od 57 Kč
950 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 25 ml
- 0,06 kg
Lepidlo Bison Universal 25 ml je univerzální čiré roztokové lepidlo vhodné pro různé druhy materiálů. Díky čirému složení poskytuje neviditelný spoj, který je vodotěsný a pevný. Při použití…
Pattex Wood Standard, 250 g
od 95 Kč
380 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových…
Druchema Dispercoll D2 500 g
od 117 Kč
234 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 0,5 kg
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …
Kleiberit 507.0 PUR Leim 500 g
od 161 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Jednokomponentní lepidlo od výrobce Kleiberit na bázi polyuretanu je vytvrzováno vlhkostí. Toto lepidlo je určeno pro různé průmyslové aplikace, kde je vyžadována vysoká odolnost proti teplotě a…
Liquid Patch PVC zelené 20 ml
od 275 Kč
Tekutá záplata Liquid Patch Slouží k opravám všech výrobků z PVC materiálu. Lze jej použít například na nafukovací čluny, broďačky, nafukovací matrace, velurové matrace, nafukovací hračky, …
Loctite Super Bond Control 3 g
od 130 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
Loctite Super Bond Control je jednosložkové vteřinové tekuté lepidlo určené pro domácí použití. Toto lepidlo je navrženo tak, aby vytvářelo silné vazby mezi širokou škálou běžných materiálů, …
Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg
od 280 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Kleiberit Pur je vlhkostí vytvrzující jednokomponentní reaktivní lepidlo na bázi polyuretanu, které nabízí vysokou odolnost proti vodě a teplotě. Toto lepidlo splňuje normu kvality D4 dle DIN EN…
Zhanlida T-7000, 50 ml
od 54 Kč
- Univerzální
- Tekuté
- 50 ml
Zhanlida jsou založena na silikonové bázi a dosahují extrémně vysoké adheze k plastovým povrchům při dlouhodobě zaručené pružnosti spoje. Oproti konkurenčním silikonovým lepidlům se navíc…
Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g
od 134 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
Bison Fast Fix Plastic 10 g
od 314 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Dvousložkové lepidlo je speciálně určeno na lepení plastů. Je vhodné na různé druhy oprav v domě i venku, a to i mezi nepřiléhajícími povrchy, neboť je vysoce vyplňující. Lepidlo je na bázi…
Granulati Zandobbio Easihold pojivo na kameny, 800 ml
459 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Tekuté
- Exteriér
Toto lepidlo je určeno pro stabilizaci dekorativního kameniva, oblázků, granulí a dekorativní kůry na zahradních plochách, chodnících nebo okrasných záhonech. Po aplikaci vytváří ochrannou…
Titebond Cold Press for Veneer, 946 ml
od 310 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- Tekuté
- 946 ml
Disperzní lepidlo Titebond Cold Press for Veneer je vysoce kvalitní a úsporná alternativa ke kontaktním lepidlům, určená pro velkoplošné lepení dýh na ploché povrchy. Lepidlo je speciálně…
Ponal D4, 250 g
od 534 Kč
2 136 Kč/kg- Vteřinové
- Tekuté
- 0,25 kg
Slouží pro montážní a konstrukční lepení v interiéru i exteriéru.
Petec Plast Bond 98350 50 ml
od 535 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na PVC
- Tekuté
- 50 ml
Dvoukomponentní lepidlo Petec Plast Bond 98350 je vysoce vazké na bázi polyuretanu pro profesionální lepení plastů v praktickém dávkovači (zdvojená stříkačka). Je určeno zejména pro lepení…
