Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Nedioptrické a sférické kontaktní čočky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
ColourVUE Crazy Lens Whiteout - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
od 197 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Bílá
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
Gelone 1-Day 30 čoček
od 539 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Stenfilcon A
Gelone 1-Day jsou jednodenní kontaktní čočky vytvořené z měkkého silikon-hydrogelového materiálu, který přirozeně zajišťuje smáčivost. Tento materiál přináší dlouhodobý komfort a dovoluje očím…
Gelone Monthly 6 čoček
od 499 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- S UV filtrem
Gelone Monthly jsou měsíční dioptrické kontaktní čočky navržené pro pohodlné a spolehlivé nošení. Jsou vyrobeny z měkkého silikon-hydrogelového materiálu, který je přirozeně smáčivý. Tento…
TopVue Color Soft Grey - nedioptrické (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
TopVue Color barevné (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
Alcon FreshLook ColorBlends True Sapphire - nedioptrické (2 čočky)
od 499 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Turquoise nedioptrické 2 čočky
od 598 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
ColourVue One Day TruBlends Rainbow nedioptrické (10 čoček)
od 449 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů různých jednodenních barevných čoček. Maximální pohodlí čoček po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s…
Alcon FreshLook ColorBlends Brown nedioptrické 2 čočky
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Ravenous (2 čočky)
270 Kč
- Roční
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- S UV filtrem
ColourVue Crazy Lens Deadpool crazy čočky s průměrem 17 mm uložené v lahvičkách. Takto velké čočky velmi precizním způsobem zvětší svému uživateli duhovku oka efektivně a nepřehlédnutelným…
ColourVUE Crazy Lens Solar Blue - nedioptrické (2 čočky)
399 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Sky Blue - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
od 197 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Modrá
Jednodenní hydrogelové crazy čočky dokáží fantastickým způsobem změnit výraz jakýchkoliv očí při zachování maximálního komfortu a pohodlí. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům? Šokujte…
Alcon FreshLook ColorBlends Honey - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,5 mm
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Blue - nedioptrické (2 čočky)
od 630 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook One Day Color Blue - nedioptrické (10 čoček)
od 283 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Nelfilcon A
- Modrá
Barevné čočky FreshLook One Day jsou jednorázové denní barevné kontaktní čočky. Jednodenní nošení minimalizuje možnost usazení pylu a jiných depozit, je tedy velmi vhodné obzvláště pro alergiky. …
Alcon FreshLook ColorBlends Grey - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,5 mm
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Pure Hazel - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
ColourVue One Day TruBlends Rainbow 2 - nedioptrické (10 čoček)
449 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Hydrogel Terpolymer
Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů různých jednodenních barevných čoček. Maximální pohodlí čoček po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s…
ColourVUE Crazy Lens jednodenní Red Devil - nedioptrické (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Červená
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Orange Werewolf - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hydrogel Terpolymer
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Blackout - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens White Zombie - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Bílá
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Twilight - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Vícebarevná
Jednodenní hydrogelové crazy čočky dokáží fantastickým způsobem změnit výraz jakýchkoliv očí při zachování maximálního komfortu a pohodlí. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům? Šokujte…
ColourVUE BigEyes Party Green - nedioptrické (2 čočky)
314 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 15,0 mm
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE BigEyes Sexy Brown - nedioptrické (2 čočky)
359 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hnědá
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
MaxVue ColourVue Glamour Blue (2 čočky)
307 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
Devadesátidenní nedioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE Fusion Green Yellow - nedioptrické (2 čočky)
359 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Vícebarevná
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Maxvue Vision. Řada barevných čoček Fusion je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE Glamour Aqua - nedioptrické (2 čočky)
307 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Modrá
Devadesátidenní dioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE Glamour Grey - nedioptrické (2 čočky)
279 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
Devadesátidenní nedioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE Glamour Honey nedioptrické 2 čočky
279 Kč
140 Kč/ks- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
Devadesátidenní nedioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE Glamour Green - nedioptrické (2 čočky)
450 Kč
225 Kč/ks- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Zelená
- 2 ks
Devadesátidenní nedioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE BigEyes Cool Blue - nedioptrické (2 čočky)
378 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 15,0 mm
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE Crazy Lens White Zombie - nedioptrické (2 čočky)
od 399 Kč
- Roční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Spider - nedioptrické (2 čočky)
379 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE BigEyes Pretty Hazel - nedioptrické (2 čočky)
od 139 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hnědá
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE Crazy Lens Twilight - nedioptrické (2 čočky)
399 Kč
199 Kč/ks- Roční
- Sférický
- Nedioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
Alcon FreshLook One Day Color Pure Hazel nedioptrické (10 čoček)
284 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Vícebarevná
Barevné čočky FreshLook One Day jsou jednorázové denní barevné kontaktní čočky. Jednodenní nošení minimalizuje možnost usazení pylu a jiných depozit, je tedy velmi vhodné obzvláště pro alergiky. …

Bausch Lomb Lacelle Tri-kolor 2 čočky
- Modrá
- Nedioptrické
- Měsíční
- Sférický
Dioptrické kontaktní čočky Bausch+Lomb budou méně překážet při aktivních činnostech než klasické brýle. Sférické čočky…
v 2 obchodech