Tvar čočky hraje důležitou roli v dosažení co nejlepší možné kvality vidění. Asférické čočky mají obecně díky zploštělým okrajům lepší kvalitu obrazu a vedení světla.
Sférické kontaktní čočky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
ColourVUE Fusion Green Yellow - nedioptrické (2 čočky)
359 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Vícebarevná
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Maxvue Vision. Řada barevných čoček Fusion je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE Glamour Aqua - nedioptrické (2 čočky)
307 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Modrá
Devadesátidenní dioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE Glamour Grey - nedioptrické (2 čočky)
279 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
Devadesátidenní nedioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE Glamour Honey nedioptrické 2 čočky
279 Kč
140 Kč/ks- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
Devadesátidenní nedioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE Glamour Green - nedioptrické (2 čočky)
450 Kč
225 Kč/ks- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Zelená
- 2 ks
Devadesátidenní nedioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
ColourVUE BigEyes Cool Blue - nedioptrické (2 čočky)
378 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 15,0 mm
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE Crazy Lens White Zombie - nedioptrické (2 čočky)
399 Kč
- Roční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Spider - nedioptrické (2 čočky)
379 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Elegance Aqua (2 čočky)
53 Kč
27 Kč/ks- Čtvrtletní
- Sférický
- Dioptrické
- Modrá
- 2 ks
Tříměsíční hydrogelové barevné čočky série Elegance dodají uživateli zajímavou, až elegantní změnu původní barvy očí. Použité prokreslení na čočce zvýrazňuje a umocňuje barevnou strukturu…
CooperVision Proclear 1 day 180 čoček
od 997 Kč
5,54 Kč/ks- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 180 ks
Proclear 1 day jsou novinkou od firmy CooperVision. Výhodou těchto kontaktních čoček je nový hydrogelový materiál s vyšším obsahem vody a lepší snášenlivostí. K dalším přednostem patří asferická…
ColourVUE BigEyes Pretty Hazel - nedioptrické (2 čočky)
od 139 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hnědá
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE BigEyes Pretty Hazel - dioptrické (2 čočky)
359 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti MaxVUE Vision. Řada barevných čoček BigEyes je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou se…
ColourVUE Crazy Lens Twilight - nedioptrické (2 čočky)
399 Kč
199 Kč/ks- Roční
- Sférický
- Nedioptrické
- Vícebarevná
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ACUVUE 1 Day TruEye, 30 čoček
699 Kč
- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Narafilcon A
Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Nový materiál přináší uživatelům kontaktních čoček kromě komfortu také nebývale…
ColourVUE Glamour Aqua dioptrické 2 čočky
307 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
Devadesátidenní dioptrické krycí barevné kontaktní čočky ColourVue Glamour od Maxvue Vision s optickým efektem zvětšení duhovky zvýrazňují oči a mění jejich barvu - balení obsahuje 2 čočky.
Alcon FreshLook ColorBlends Turquoise dioptrické 2 čočky
569 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Tyrkysová
FreshLook ColorBlends dioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří pohodlné…
Miru 1 day Menicon (90 čoček)
576 Kč
6,40 Kč/ks- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 90 ks
Miru 1 day jednodenní kontaktní čočky nabízí vysoký komfort při nošení po celý den. Jejich název je odvozen od japonského slova miru – „vidět“. Čočky Miru 1 day poskytují vysokou retenci…
Alcon FreshLook One Day Color Pure Hazel nedioptrické (10 čoček)
284 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Vícebarevná
Barevné čočky FreshLook One Day jsou jednorázové denní barevné kontaktní čočky. Jednodenní nošení minimalizuje možnost usazení pylu a jiných depozit, je tedy velmi vhodné obzvláště pro alergiky. …
Pokles cenyAlcon Dailies AquaComfort Plus (90 čoček) Dioptrie - sph: -1,75, Průměr - DIA: 14,0,…
- Dioptrické
- Denní
- Průměr čoček 14,0 mm
- Sférický
Jednodenní kontaktní čočky DAILIES® AquaComfort Plus® poskytují nositelům komfort po celý den. Jsou určené pro korekci…
v 3 obchodech

Měsíční kontaktní čočky SofLens 59 (6 čoček) + Solunate Ⓢ Multi-Purpose 400 ml s…
- Dioptrické
- Měsíční
- Sférický
- Průměr čoček 14,2 mm
Měsíční kontaktní čočky SofLens 59 nabízíme ve zvýhodněném balíčku s roztokem Solunate Multi-Purpose 400 ml. Kontaktní čočky…
v 3 obchodech

Bausch + Lomb Biotrue ONEday (30 čoček) Dioptrie - sph: -2,75, Průměr - DIA: 14,2,…
- Dioptrické
- Denní
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
- Sférický
- 30 ks
Jednodenní kontaktní čočky Biotrue ONEday od Bausch & Lomb jsou vyrobené z převratného materiálu HyperGelu, který je…
v 3 obchodech

Bausch & Lomb ULTRA 1 čočka
- Dioptrické
- Měsíční
- Kontinuální kontaktní čočky
- Samfilcon A
- Sférický
Bausch + Lomb ULTRA™ jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené ze silikon – hydrogelového materiálu. Jsou to sférické čočky…
v 5 obchodech

Bausch Lomb Lacelle Tri-kolor 2 čočky
- Modrá
- Nedioptrické
- Měsíční
- Sférický
Dioptrické kontaktní čočky Bausch+Lomb budou méně překážet při aktivních činnostech než klasické brýle. Sférické čočky…
v 2 obchodech

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist (30 čoček) Dioptrie - sph: -1,00, Průměr - DIA:…
- Dioptrické
- Denní
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
- Sférický
- Etafilcon A
- 30 ks
Pokud hledáte kontaktní čočky, které zajistí vysoký komfort při celé řadě vašich každodenních aktivit, jsou pro vás 1 Day…
v 2 obchodech

Měsíční kontaktní čočky Biofinity (6 čoček) + Solunate Ⓢ Multi-Purpose 400 ml s…
- Dioptrické
- Měsíční
- Kontinuální kontaktní čočky
- Sférický
- Comfilcon A
Měsíční kontaktní čočky Biofinity nabízíme ve zvýhodněném balíčku s roztokem Solunate Multi-Purpose 400 ml. Biofinity jsou…
v 4 obchodech

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist (30 čoček) výhodné balení 4 krabiček Dioptrie -…
- Dioptrické
- Denní
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
- Sférický
- Etafilcon A
- 30 ks
Pokud hledáte kontaktní čočky, které zajistí vysoký komfort při celé řadě vašich každodenních aktivit, pak jsou pro vás 1…
v 2 obchodech

Alcon Dailies Total1 (30 čoček) Dioptrie - sph: -1,75, Průměr - DIA: 14,1, Zakřivení…
- Denní
- Sférický
- Delefilcon A
- Průměr čoček 14,1 mm
- Dioptrické
Silikonhydrogelový materiál umožňuje vysokou propustnost čočky pro kyslík, což je zásadní pro zdraví očí. Kontaktní čočky…
v 3 obchodech

Jednodenní kontaktní čočky Biotrue ONEday 90 kusů Bausch + Lomb Dioptrie: -6.00
- Dioptrické
- Denní
- S UV filtrem
- Sférický
- 90 ks
- Nesofilcon A
- Průměr čoček 14,2 mm
Kontaktní čočky Biotrue ONEday Biotrue ONEday jsou moderní kontaktní čočky pro aktivní život s vysokou propustností kyslíku…
v 2 obchodech

Jednodenní čočky Bausch&Lomb Biotrue 30 ks
- Denní
- S UV filtrem
- Sférický
- 30 ks
Kontaktní čočky Biotrue ONEday Biotrue ONEday jsou moderní kontaktní čočky pro aktivní život s vysokou propustností kyslíku…
Allegro.cz

Měsíční kontaktní čočky Pure Vision Bausch + Lomb, 6 kusů, BC 8.6, síla: -7.00
- Měsíční
- Kontinuální kontaktní čočky
- Sférický
- 6 ks
- Modrá
Kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené po nepřetržité nošení. Díky…
Allegro.cz

Alcon Dailies Total1 (30 čoček) Dioptrie - sph: -3,25, Průměr - DIA: 14,1, Zakřivení…
- Dioptrické
- Denní
- Průměr čoček 14,1 mm
- Sférický
- Černá
- 30 ks
Silikonhydrogelový materiál umožňuje vysokou propustnost čočky pro kyslík, což je zásadní pro zdraví očí. Kontaktní čočky…
v 3 obchodech

Bausch & Lomb Biotrue ONEday 180 čoček
- Dioptrické
- Denní
- S UV filtrem
- Nesofilcon A
- Sférický
- Průměr čoček 14,2 mm
- 90 ks
Kontaktní čočky Biotrue ONEday jsou vyrobeny z materiálu HyperGel nové generace, který je inspirován biologickým materiálem…
v 2 obchodech

Alcon Dailies Total1 (90 čoček) Dioptrie - sph: -1,25, Průměr - DIA: 14,1, Zakřivení…
- Dioptrické
- Denní
- Průměr čoček 14,1 mm
- Černá
- Sférický
- 90 ks
Silikonhydrogelový materiál umožňuje vysokou propustnost čočky pro kyslík, což je zásadní pro zdraví očí. Kontaktní čočky…
v 2 obchodech

Alcon Precision7 (27 čoček) Dioptrie - sph: -12,00, Průměr - DIA: 14,2, Zakřivení -…
- S UV filtrem
- Sférický
- Průměr čoček 14,2 mm
- Dioptrické
- Denní
PRECISION7™ Zažijte pocit nových čoček od pondělí do neděle Představujeme revoluci v pohodlí – PRECISION7™, první kontaktní…
v 9 obchodech