Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Nedioptrické kontaktní čočky s UV filtrem
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
ACUVUE Oasys Max 1-Day Multifocal, 30 čoček
od 807 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Senofilcon A
- Multifokalní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky Johnson & Johnson Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal jsou navrženy pro jednorázové denní použití, což zajišťuje maximální hygienu a pohodlí pro nositele. Tyto čočky jsou určeny…
TopVue Blue Blocker, 30 čoček
od 429 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Methafilcon A
- S UV filtrem
TopVue Blue Blocker jsou jednodenní kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu, které vyrábí značka TopVue. Tyto čočky nabízejí ochranu proti modrému světlu, což ocení zejména lidé…
ACUVUE Oasys Max 1-Day, 90 čoček
od 1 781 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Senofilcon A
- S UV filtrem
Kontaktní čočky Acuvue Oasys Max 1-Day jsou určeny pro denní použití a jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. Tento materiál je navržen tak, aby poskytoval vysoký komfort a výbornou…
CooperVision Live Daily Disposable, 30 čoček
od 243 Kč
8,10 Kč/ks- Denní
- Nedioptrické
- Somofilcon A
- S UV filtrem
- 30 ks
Jednodenní čočky pro aktivní životní styl plný cestování a zážitků, které báječně doplňují aktivní životní styl nejen mladých lidí. Balení obsahuje 30 čoček.
Gelone 1-Day 30 čoček
od 539 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Stenfilcon A
Gelone 1-Day jsou jednodenní kontaktní čočky vytvořené z měkkého silikon-hydrogelového materiálu, který přirozeně zajišťuje smáčivost. Tento materiál přináší dlouhodobý komfort a dovoluje očím…
TopVue Daily for Astigmatism 30 čoček
od 459 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Etafilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
TopVue Daily for Astigmatism 30 čoček Kontaktní čočky TopVue Daily for Astigmatism jsou určeny ke korekci astigmatismu a nabízejí uživatelům maximální komfort a ostrý zrak po celý den. Tyto…
Gelone 1-day for Astigmatism 30 čoček
od 629 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Stenfilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Charakteristika produktu: Jednodenní kontaktní čočky Gelone 1-day for Astigmatism jsou navrženy s ohledem na specifické potřeby všech, kteří mají astigmatismus. Tyto čočky jsou vyrobeny z…
Gelone Monthly 6 čoček
od 499 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- S UV filtrem
Gelone Monthly jsou měsíční dioptrické kontaktní čočky navržené pro pohodlné a spolehlivé nošení. Jsou vyrobeny z měkkého silikon-hydrogelového materiálu, který je přirozeně smáčivý. Tento…
Acuvue Oasys Max 1-Day for Astigmatism 30 čoček
od 792 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,3 mm
- Senofilcon A
- Torické kontaktní čočky
Kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu jsou navrženy tak, aby poskytovaly ostré a stabilní vidění po celý den. Jednodenní torické čočky zajišťují pohodlné nošení a minimalizují riziko…
Alcon Precision7 for Astigmatism 12 čoček
od 1 187 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu nabízejí jednoduchý režim výměny a vysoký komfort nošení po dobu sedmi dní. Jsou vyrobeny z inovativního silikon-hydrogelového materiálu…
TopVue Color Soft Grey - nedioptrické (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
TopVue Color barevné (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
Bausch + Lomb Ultra One Day Multifocal 30 čoček
od 691 Kč
- Denní
- Multifokalní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie umožňují ostré a plynulé vidění do všech vzdáleností, což zajišťuje pohodlné nošení během celého dne. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly komfort až…
ACUVUE Oasys Max 1-Day Multifocal for Astigmatism 30 čoček
od 976 Kč
- Denní
- Senofilcon A
- Torické kontaktní čočky
- Multifokalní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie a astigmatismu kombinují pokročilé technologie pro zajištění ostrého vidění a vysokého komfortu nošení. Jsou vyrobeny z moderního…
Alcon FreshLook ColorBlends True Sapphire - nedioptrické (2 čočky)
od 499 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Turquoise nedioptrické 2 čočky
od 598 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Brilliant Blue - nedioptrické (2 čočky)
od 630 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Phemfilcon A
- S UV filtrem
- Modrá
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Amethyst - nedioptrické (2 čočky)
od 629 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- S UV filtrem
- Fialová
FreshLook ColorBlends jsou sférické měkké barevné kontaktní čočky vyrobené společností Alcon s třívrstvým systémem nanesení barvy. Díky této technologii dosahují barevné čočky FreshLook…
ColourVue One Day TruBlends Rainbow nedioptrické (10 čoček)
od 449 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů různých jednodenních barevných čoček. Maximální pohodlí čoček po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s…
ColourVue Crazy Lens UV Glow Yellow nedioptrické (2 čočky)
od 499 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hilafilcon B
Kontaktní čočky svítící při UV osvětlení. Chcete zářit na party? Toto je ta pravá volba, jak na sebe na 100 % upoutáte maximum pozornosti! 2 roční crazy čočky uložené v lahvičkách. …
Alcon FreshLook ColorBlends Brown nedioptrické 2 čočky
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Ravenous (2 čočky)
270 Kč
- Roční
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- S UV filtrem
ColourVue Crazy Lens Deadpool crazy čočky s průměrem 17 mm uložené v lahvičkách. Takto velké čočky velmi precizním způsobem zvětší svému uživateli duhovku oka efektivně a nepřehlédnutelným…
Alcon FreshLook ColorBlends Honey - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,5 mm
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Blue - nedioptrické (2 čočky)
od 630 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Gemstone Green - nedioptrické (2 čočky)
od 630 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
- S UV filtrem
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Gelflex Crazy Lens Yellow Twilight nedioptrické jednodenní 2 čočky
od 197 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
- Žlutá
Gelflex Crazy Lens Yellow Twilight jsou nedioptrické jednodenní kontaktní čočky určené především pro estetické účely. Tyto čočky jsou ideálním doplňkem pro různé tematické večírky, kostýmy nebo…
Alcon FreshLook ColorBlends Grey - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,5 mm
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Pure Hazel - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
Alcon FreshLook ColorBlends Sterling Gray - nedioptrické (2 čočky)
od 687 Kč
- Měsíční
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Phemfilcon A
- S UV filtrem
FreshLook ColorBlends nedioptrické jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Patří k nejoblíbenějším barevným kontaktním čočkám na trhu. K přednostem FreshLook ColorBlends patří…
ColourVue Crazy Lens UV Glow Pink nedioptrické (2 čočky)
od 479 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Polymacon
- S UV filtrem
- Růžová
Kontaktní čočky svítící při UV osvětlení. Chcete zářit na party? Toto je ta pravá volba, jak na sebe na 100 % upoutáte maximum pozornosti! 2 roční crazy čočky uložené v lahvičkách. …
ColourVue One Day TruBlends Rainbow 2 - nedioptrické (10 čoček)
449 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Hydrogel Terpolymer
Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů různých jednodenních barevných čoček. Maximální pohodlí čoček po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Deadpool (2 čočky)
od 270 Kč
135 Kč/ks- Nedioptrické
- S UV filtrem
- Bílá
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens Deadpool crazy čočky s průměrem 17 mm uložené v lahvičkách. Takto velké čočky velmi precizním způsobem zvětší svému uživateli duhovku oka efektivně a nepřehlédnutelným…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Minotaur nedioptrické (2 čočky)
270 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Průměr čoček 17,0 mm
- S UV filtrem
- Vícebarevná
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře! Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Tigera nedioptrické roční (2 čočky)
270 Kč
135 Kč/ks- Roční
- Nedioptrické
- S UV filtrem
- Vícebarevná
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře! Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Venus nedioptrické roční (2 čočky)
270 Kč
- Roční
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Hydrogel Terpolymer
- S UV filtrem
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře! Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVue Crazy Lens 17 mm Daredevil nedioptrické roční (2 ks)
270 Kč
135 Kč/ks- Nedioptrické
- S UV filtrem
- Červená
- 2 ks
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře! Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVue Crazy Lens 14 mm Yellow nedioptrické tříměsíční (2 čočky)
399 Kč
- Čtvrtletní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- S UV filtrem
- Žlutá
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře! Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…

ULTRA® ONE DAY Multifocal 90 čoček
- 90 ks
- Nedioptrické
- Denní
- S UV filtrem
- Multifokalní čočky
Jednodenní kontaktní čočky ULTRA® ONE DAY Multifocal 90 ks značky Bausch&Lomb byly vytvořeny pro osoby s presbyopií, které…
v 7 obchodech