Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Měsíční dioptrické kontaktní čočky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Cooper Vision Biofinity, 3 čočky
od 241 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity disponují vysokým obsahem vody a nadprůměrnou propustností kyslíku, což zajišťuje zdravé a pohodlné užívání. Čočky jsou určeny nejen…
Alcon Air Optix Plus Hydraglyde, 3 čočky
od 282 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Plus HydraGlyde jsou sférické měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon. Jedná se o první a jediné kontaktní čočky s technologií HydraGlyde Moisture Matrix, která zajišťuje, že je…
Bausch + Lomb SofLens 59 6 čoček
od 29 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie -0,49
- Průměr čoček 14,2 mm
Měkké kontaktní čočky SofLens 59, známé také jako Soflens Comfort jsou určené pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Asymetrický profil zakončení kontaktních čoček zajistí, že jejich nošení…
CooperVision Biofinity Toric, 3 čočky
od 397 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Comfilcon A
- Torické kontaktní čočky
Biofinity Toric jsou měkké torické kontaktní čočky, výrazně zvyšující kvalitu vidění při astigmatismu. Jsou určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Zásluhou využití exkluzivní technologie…
Alcon Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism, 3 čočky
od 444 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Lotrafilcon B
- Torické kontaktní čočky
Měsíční čočky ze silikon-hydrogelového materiálu pro korekci astigmatismu. Torické čočky Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism mají vysoce prodyšný materiál s modrým zabarvením, které…
Ciba Vision Air Optix Night and Day Aqua, 3 čočky
od 558 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 13,8 mm
- Lotrafilcon A
Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity disponují vysokým obsahem vody a nadprůměrnou propustností kyslíku, což zajišťuje zdravé a pohodlné užívání. Čočky jsou určeny nejen…
TopVue Plus (6 čoček)
od 259 Kč
43 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
- 6 ks
TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem. Čočky jsou pro lepší manipulaci jemně zabarveny.
PureVision 2 HD 6 čoček
od 440 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie -1
- Průměr čoček 14,0 mm
Měsíční kontaktní čočky PureVision 2 with High Definition Optics jsou novinkou firmy Bausch & Lomb. Hlavní předností těchto čoček je vysoká míra propustnosti kyslíku a s tím spojený mimořádný…
CooperVision Biofinity Multifocal, 3 čočky
od 567 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
- Multifokalní čočky
Biofinity Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky určené pro nositele kontaktních čoček trpícími presbyopií v balení po 3 kusech od společnosti CooperVision. Díky technologii Aquaform…
CooperVision Biofinity Energys, 3 čočky
od 295 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Kontaktní čočky Biofinity Energys s sebou nesou všechny výhody rodiny čoček Biofinity. Nabízí vysoce prodyšný materiál silikon-hydrogelového typu, možnost kontinuálního nošení a v neposlední…
PureVision 6 čoček
od 446 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
Kontaktní čočky PureVision jsou měsíční kontaktní čočky, určené pro kontinuální nošení. Jsou vyrobeny z moderního silikon-hydrogelového materiálu, který umožňuje dostatečné zásobování oční…
Alcon Total30, 3 čočky
od 388 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lehfilcon A
Total30 jsou měsíční silikon/hydrogelové čočky od společnosti Alcon vyrobené z materiálu s proměnným obsahem vody. V jádru čočky je obsah vody 55 % a směrem k povrchu obsah vody stoupá až ke 100…
TopVue Air, 6 čoček
od 449 Kč
75 Kč/ks- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 6 ks
TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce…
Alcon Air Optix plus HydraGlyde Multifocal, 3 čočky
od 532 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Multifokalní čočky
Air Optix plus HydraGlyde Multifocal jsou měsíční čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Prodyšný materiál odolává nečistotám a zajistí vám každodenní komfort nošení.
Bausch + Lomb Ultra, 3 čočky
od 280 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Samfilcon A
Bausch + Lomb Ultra jsou kontaktní čočky s jedinečnou technologií MoistureSeal určené k dennímu nošení s měsíční výměnou. Kontaktní čočky Ultra od společnosti Bausch & Lomb nabízí ostřejší…
Soflens 38 (6 čoček)
od 352 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Polymacon
SofLens 38 kontaktní čočky jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou. Výhodou kontaktních čoček Soflens 38 je nízká cena za osvědčenou kvalitu. Kontaktní čočky Soflens 38 obsahují 62 %…
CooperVision Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)
od 355 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Omafilcon B
Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky složené z 38% polymerem Omafilkon A a ze zbývajících 62% vodou. Složení a nízká středová tloušťka čoček Proclear Compatibles (sphere)…
Topvue Monthly (6 čoček)
od 369 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
Kontaktní čočky TopVue Monthly jsou pohodlné a velmi dobře snášené měsíční hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG…
CooperVision Biofinity XR Toric 3 čočky
od 827 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Comfilcon A
Biofinity XR Toric jsou torické silikon-hydrogelové čočky od společnosti CooperVision v rozšířeném dioptrickém rozsahu, určené pro korekci i vyšších stupňů astigmatismu. Nabízejí nadprůměrné…
Alcon Total30 for Astigmatism, 3 čočky
od 532 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Lehfilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky Alcon Total30 for Astigmatism jsou navrženy pro uživatele s astigmatismem, kteří hledají spolehlivé dioptrické řešení. Tyto měsíční čočky jsou vyrobeny z pokročilého…
CooperVision Biomedics 55 Evolution 6 čoček
od 285 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Ocufilcon D
Biomedics 55 Evolution jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení s asférickou konstrukcí. Asférická konstrukce umožňuje ostré vidění i v situacích, ve kterých se někdy ztrácí, jako je řízení…
ACUVUE Vita (6 čoček)
od 787 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
Acuvue Vita jsou inovativní silikon-hydrogelové kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Použití revoluční technologie HydraMax maximalizuje a…
Alcon Total30 Multifocal, 3 čočky
od 495 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lehfilcon A
Čočky Total30 Multifocal od značky Alcon jsou určeny k řešení presbyopie. Čočky je nutné vždy večer z očí vyjmout, vyčistit a uložit k regeneraci. Ráno pak budou čočky opět připravené k dalšímu…
TopVue Air Multifocal, 3 čočky
od 429 Kč
143 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Multifokalní čočky
- Průhledná
- 3 ks
TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při…
TopVue Air for Astigmatism, 3 čočky
od 399 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 6
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for…
CooperVision Proclear Multifocal, 3 čočky
od 444 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Multifokalní čočky
Proclear Multifocal jsou víceohniskové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Mají výbornou…
Alcon Air Optix Colors Brilliant Blue - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Purevision 2HD for Astigmatism 6 čoček
od 935 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Balafilcon A
PureVision 2 for Astigmatism s High Definition Optics jsou nové silikon-hydrogelové kontaktní čočky, určené ke korekci astigmatismu. PureVision 2 HD for Astigmatism poskytují vynikající pohodlí…
Air Optix Colors Turquoise dioptrické (2 čočky)
od 399 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
PureVision 2 for Presbyopia 6 čoček
od 1 074 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
- Multifokalní čočky
Kontaktní čočky PureVision 2 for Presbyopia využívají nové technologie výrobce čoček Bausch + Lomb – ComfortMoist. Ta zajišťuje mimořádně tenkou konstrukci čočky a obalí její povrch zvlhčující…
Soflens Multi-Focal 6 čoček
od 755 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Polymacon
- Multifokalní čočky
Kontaktní čočky SofLens Multifocal jsou měsíční čočky určené pro denní nošení. Čočky SofLens Multifocal jsou určené ke korekci tzv. PRESBYOPIE, jinak nazývané také vetchozrakost, kdy člověk…
Bausch + Lomb PureVision 2 HD , 3 čočky
od 250 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
Kontaktní čočky mají tenký design se zaoblenými okraji pro snazší manipulaci a pohodlnější nošení. Díky vynikající propustnosti kyslíku je možné zdravé nošení až po dobu 30 dní a nocí. Tuto…
TopVue Color Turquoise dioptrické 2 čočky
od 319 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Methafilcon A
Kontaktní čočky určené pro změnu barvy očí přinášejí přirozený vzhled díky jemnému tyrkysovému odstínu. Jsou navrženy pro měsíční nošení, což znamená, že každá čočka je určena k použití po dobu…
CooperVision Biofinity XR (3 čočky)
od 383 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Comfilcon A
Čočky Biofinity XR jsou určeny pro uživatele s extrémně silnými očními vadami. Stejně jako sférické čočky Biofinity nabízejí vysoce účinné kontaktní čočky Biofinity XR nadprůměrné pohodlí a…
Bausch + Lomb SofLens Toric, 6 čoček
od 756 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Alphafilcon A
- Torické kontaktní čočky
Torické kontaktní čočky pro denní režim nošení. Pro tyto kontaktní čočky je typický vysoký obsah vody, který umožňuje velmi pohodlné nošení, a také specifický Lo-Torgue design, který zajišťuje…
TopVue Color True Sapphire 2 ks
od 319 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Methafilcon A
- S UV filtrem
- Modrá
Kontaktní čočky určené pro změnu barvy očí přirozeným způsobem jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, který zajišťuje potřebnou vlhkost a pohodlí při nošení. Tyto čočky jsou dioptrické, tedy…
Alcon Air Optix Colors Sterling Gray - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Alcon Air Optix Colors Brown dioptrické 2 čočky
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Hnědá
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia, 3 čočky
od 546 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Samfilcon A
- Multifokalní čočky
Bausch + Lomb Ultra for Presbyopia jsou měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie s jedinečnou technologií MoistureSeal. Kontaktní čočky Ultra od společnosti Bausch & Lomb nabízí…
Bausch + Lomb Purevision 2 for Presbyopia 3 čočky
od 539 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
PureVision 2 for Presbyopia jsou měsíční silikon-hydrogelové multifokální kontaktní čočky vyvinuté společností Bausch and Lomb ke korekci presbyopie (vetchozrakosti) - pohodlné díky technologii…
Bausch + Lomb Ultra for Astigmatism, 3 čočky
od 523 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Samfilcon A
Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism jsou měsíční měkké kontaktní čočky, které byly vyvinuty pro uživatele trpící astigmatismem. Tyto čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, jenž…
Ciba Vision Air Optix Aqua 3 čočky
od 398 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Lotrafilcon B
- Průhledná
Měsíční kontaktní čočky Air Optix Aqua jsou nástupcem oblíbených čoček Air Optix. Mezi hlavní vylepšení patří zvýšení smáčivosti o 30%. Dále byla zlepšena odolnost čočky vůči vytváření usazenin. …
Bausch + Lomb Ultra for Astigmatism (6 čoček)
od 996 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Samfilcon A
- Průhledná
Kontaktní čočky Bausch and Lomb Ultra for Astigmatism jsou speciálně vyvinuté pro práci s digitálním zařízením. Čočky si udržují zvlhčení po dobu 16 hodin. Technologie MoistureSeal zabraňuje…
Air Optix Colors Gemstone Green - dioptrické (2 čočky)
od 429 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Zelená
Měsíční hydrogelové, barevné čočky, které mají svůj povrch zušlechtěný unikátní technologií. Díky ní zůstávají jemné a neztrácejí vlhkost z povrchu čočky. Proto jsou výjimečně pohodlné po celý…
Air Optix Colors True Sapphire dioptrické (2 čočky)
od 460 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix Colors jsou měsíční barevné dioptrické čočky výrobce Alcon. Jedná se o barevnou verzi čoček Air Optix Aqua. Přechod z čoček Air Optix Aqua na tuto jejich barevnou variantu je možný…
CooperVision Proclear Multifocal XR, 3 čočky
od 970 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Multifokalní čočky
Proclear Multifocal XR jsou speciální víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují korigovat vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Jsou určené pro uživatele, kteří jsou postiženi…
CooperVision Proclear Toric XR 3 čočky
od 936 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,4 mm
Proclear Toric XR jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci vysokých hodnot astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky vysoké cylindrické hodnotě v rozmezí do –2.25 do…
Purevision Multi-Focal (6 čoček)
od 985 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou určené ke korekci presbyopie neboli vetchozrakosti. Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který poskytuje nositelům výhody zdravého nošení…
