Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Nedioptrické denní kontaktní čočky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
ACUVUE Oasys Max 1-Day Multifocal, 30 čoček
od 807 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Senofilcon A
- Multifokalní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky Johnson & Johnson Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal jsou navrženy pro jednorázové denní použití, což zajišťuje maximální hygienu a pohodlí pro nositele. Tyto čočky jsou určeny…
ColourVUE Crazy Lens Whiteout - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
od 197 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Bílá
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
TopVue Blue Blocker, 30 čoček
od 429 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Methafilcon A
- S UV filtrem
TopVue Blue Blocker jsou jednodenní kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu, které vyrábí značka TopVue. Tyto čočky nabízejí ochranu proti modrému světlu, což ocení zejména lidé…
ACUVUE Oasys Max 1-Day, 90 čoček
od 1 844 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Senofilcon A
- S UV filtrem
Kontaktní čočky Acuvue Oasys Max 1-Day jsou určeny pro denní použití a jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. Tento materiál je navržen tak, aby poskytoval vysoký komfort a výbornou…
Gelone 1-Day 30 čoček
od 539 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Stenfilcon A
Gelone 1-Day jsou jednodenní kontaktní čočky vytvořené z měkkého silikon-hydrogelového materiálu, který přirozeně zajišťuje smáčivost. Tento materiál přináší dlouhodobý komfort a dovoluje očím…
Gelone 1-day for Astigmatism 30 čoček
od 629 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Stenfilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Charakteristika produktu: Jednodenní kontaktní čočky Gelone 1-day for Astigmatism jsou navrženy s ohledem na specifické potřeby všech, kteří mají astigmatismus. Tyto čočky jsou vyrobeny z…
CooperVision Live Daily Disposable, 30 čoček
od 243 Kč
8,10 Kč/ks- Denní
- Nedioptrické
- Somofilcon A
- S UV filtrem
- 30 ks
Jednodenní čočky pro aktivní životní styl plný cestování a zážitků, které báječně doplňují aktivní životní styl nejen mladých lidí. Balení obsahuje 30 čoček.
TopVue Daily for Astigmatism 30 čoček
od 459 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Etafilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
TopVue Daily for Astigmatism 30 čoček Kontaktní čočky TopVue Daily for Astigmatism jsou určeny ke korekci astigmatismu a nabízejí uživatelům maximální komfort a ostrý zrak po celý den. Tyto…
TopVue Color Soft Grey - nedioptrické (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
Acuvue Oasys Max 1-Day for Astigmatism 30 čoček
od 792 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,3 mm
- Senofilcon A
- Torické kontaktní čočky
Kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu jsou navrženy tak, aby poskytovaly ostré a stabilní vidění po celý den. Jednodenní torické čočky zajišťují pohodlné nošení a minimalizují riziko…
Alcon Precision7 for Astigmatism 12 čoček
od 1 188 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu nabízejí jednoduchý režim výměny a vysoký komfort nošení po dobu sedmi dní. Jsou vyrobeny z inovativního silikon-hydrogelového materiálu…
Bausch + Lomb Ultra One Day Multifocal 30 čoček
od 691 Kč
- Denní
- Multifokalní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie umožňují ostré a plynulé vidění do všech vzdáleností, což zajišťuje pohodlné nošení během celého dne. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly komfort až…
ACUVUE Oasys Max 1-Day Multifocal for Astigmatism 30 čoček
od 976 Kč
- Denní
- Senofilcon A
- Torické kontaktní čočky
- Multifokalní čočky
- S UV filtrem
Kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie a astigmatismu kombinují pokročilé technologie pro zajištění ostrého vidění a vysokého komfortu nošení. Jsou vyrobeny z moderního…
TopVue Color barevné (10 čoček)
od 289 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
Jednodenní barevné krycí kontaktní čočky TopVue Color jsou vyrobeny z příjemného hydrogelového materiálu. Díky každodenní výměně čočky není potřeba žádných roztoků a pouzder k jejich uchovávání. …
Fiestas Guirca Halloweenské kontaktní čočky bílé s černým proužkem
od 199 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Bílá
Halloweenské kontaktní čočky Fiestas Guirca bílé s černým proužkem jsou navrženy pro jednorázové použití a jsou ideálním doplňkem pro halloweenské kostýmy, diskotéky a jiné tematické párty. …
Gelflex Crazy Lens Yellow Twilight nedioptrické jednodenní 2 čočky
od 197 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- S UV filtrem
- Žlutá
Gelflex Crazy Lens Yellow Twilight jsou nedioptrické jednodenní kontaktní čočky určené především pro estetické účely. Tyto čočky jsou ideálním doplňkem pro různé tematické večírky, kostýmy nebo…
ColourVue One Day TruBlends Rainbow nedioptrické (10 čoček)
od 449 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,2 mm
Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů různých jednodenních barevných čoček. Maximální pohodlí čoček po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s…
ColourVUE Crazy Lens Sky Blue - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
od 197 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Modrá
Jednodenní hydrogelové crazy čočky dokáží fantastickým způsobem změnit výraz jakýchkoliv očí při zachování maximálního komfortu a pohodlí. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům? Šokujte…
Alcon FreshLook One Day Color Green - nedioptrické (10 čoček)
od 283 Kč
28 Kč/ks- Denní
- Nedioptrické
- Nelfilcon A
- Zelená
- 10 ks
FreshLook One Day jsou barevné, jednodenní kontaktní čočky. Ideální pro ty, kteří chtějí začít dobrodružství s čočkami nebo chtějí nosit čočky jen příležitostně. Barevné, jednodenní kontaktní…
Alcon FreshLook One Day Color Grey nedioptrické 10 čoček
od 283 Kč
28 Kč/ks- Denní
- Nedioptrické
- Nelfilcon A
- Šedá
- 10 ks
FreshLook One Day jsou barevné, jednodenní kontaktní čočky. Ideální pro ty, kteří chtějí začít dobrodružství s čočkami nebo chtějí nosit čočky jen příležitostně. Barevné, jednodenní kontaktní…
Alcon FreshLook One Day Color Blue - nedioptrické (10 čoček)
od 283 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Nelfilcon A
- Modrá
Barevné čočky FreshLook One Day jsou jednorázové denní barevné kontaktní čočky. Jednodenní nošení minimalizuje možnost usazení pylu a jiných depozit, je tedy velmi vhodné obzvláště pro alergiky. …
Fiestas Guirca Halloween kontaktní čočky bílé mřížky
od 329 Kč
- Denní
- Nedioptrické
- Bílá
**Fiestas Guirca Halloween kontaktní čočky bílé mřížky** Kontaktní čočky Fiestas Guirca Halloween v designu bílé mřížky jsou určeny k doladění vzhledu očí na speciální příležitosti. Tyto…
ColourVue One Day TruBlends Rainbow 2 - nedioptrické (10 čoček)
449 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Hydrogel Terpolymer
Vyjádři se s ColourVue One Day TruBlends Rainbow. Balení obsahuje 5 párů různých jednodenních barevných čoček. Maximální pohodlí čoček po celý den zajišťuje patentovaný hydrogelový materiál s…
ColourVUE Crazy Lens jednodenní Red Devil - nedioptrické (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Červená
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Orange Werewolf - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hydrogel Terpolymer
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Blackout - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens White Zombie - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Bílá
ColourVue Crazy Lens jsou nedioptrické čočky, které dokáží fantastickým způsobem změnit výraz každé tváře. Crazy čočky překryjí každou barvu oka. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům…
ColourVUE Crazy Lens Twilight - nedioptrické jednodenní (2 čočky)
200 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Hydrogel Terpolymer
- Vícebarevná
Jednodenní hydrogelové crazy čočky dokáží fantastickým způsobem změnit výraz jakýchkoliv očí při zachování maximálního komfortu a pohodlí. Jdete na diskotéku, na večírek, ke kamarádům? Šokujte…
Alcon FreshLook One Day Color Pure Hazel nedioptrické (10 čoček)
284 Kč
- Denní
- Sférický
- Nedioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Vícebarevná
Barevné čočky FreshLook One Day jsou jednorázové denní barevné kontaktní čočky. Jednodenní nošení minimalizuje možnost usazení pylu a jiných depozit, je tedy velmi vhodné obzvláště pro alergiky. …

ULTRA® ONE DAY Multifocal 90 čoček
- 90 ks
- Nedioptrické
- Denní
- S UV filtrem
- Multifokalní čočky
Jednodenní kontaktní čočky ULTRA® ONE DAY Multifocal 90 ks značky Bausch&Lomb byly vytvořeny pro osoby s presbyopií, které…
v 7 obchodech