Dioptrické čočky se používají ke korekci vad zraku, jako je krátkozrakost či dalekozrakost, zatímco nedioptrické čočky mohou mít kosmetické nebo terapeutické účely.
Průhledné kontaktní čočky
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Purevision Multi-Focal (6 čoček)
od 985 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 0
- Průměr čoček 14,0 mm
- Balafilcon A
Kontaktní čočky PureVision Multi-Focal jsou určené ke korekci presbyopie neboli vetchozrakosti. Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který poskytuje nositelům výhody zdravého nošení…
Miru 1 Month 6 čoček
od 537 Kč
90 Kč/ks- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 6 ks
Miru 1 month jsou měsíční čočky navržené tak, aby snižovali pocit suchého oka. Jejich název je odvozen od japonského slova miru – „vidět“. Čočky Miru se vyznačují jednou z nejvyšších…
Clear 1-Day (30 čoček)
od 527 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Hilafilcon B
Clear 1-day jsou jednodenní kontaktní čočky s asférickým designem, a proto se výborně hodí pro situace přinášející větší zátěž pro zrak (řízení vozidla za šera, práce s počítačem) a ke korekci…
Soflens Daily Disposable Toric 30 čoček
od 450 Kč
- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie -4,74
- Průměr čoček 14,2 mm
Jednodenní torické kontaktní čočky SofLens Daily Disposable Toric jsou určeny i pro korekci lehčích forem astigmatismu. Zásluhou moderního Lo-Torque designu dobře redukují odlesky, a to i za…
Alcon Dailies Total1, 90 čoček
od 1 159 Kč
- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,1 mm
- Delefilcon A
Kontaktní čočky s denní četností výměny jsou navrženy pro jednodenní nošení, což zajišťuje maximální hygienu a pohodlí. Vyrobené jsou ze silikonhydrogelového materiálu, který umožňuje vysokou…
Bausch + Lomb Biotrue ONEday for Astigmatism 90 čoček
od 1 597 Kč
- Denní
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Nesofilcon A
- Torické kontaktní čočky
Kontaktní čočky od společnosti Bausch & Lomb pro korekci astigmatismu. Torická verze čoček Biotrue disponuje vysokým obsahem vody a rovnoměrnou propustností kyslíku. Tyto torické kontaktní čočky…
CooperVision Clariti Toric (6 čoček)
od 948 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Somofilcon A
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Měsíční čočky Clariti Toric jsou efektivním řešením astigmatismu. Užijte si ostré vidění a pohodlné nošení, o které se postará prodyšný materiál. V balení 6 kusů.
Alcon Air Optix Aqua 6 čoček
od 597 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 6
- Průměr čoček 14,2 mm
Kontaktní čočky Air Optix Aqua jsou vylepšeny přidáním látky Copolymer 845 (1 %) do roztoku, v němž je z výroby čočka uchována. Tento prvek by měl zvýšit smáčivost čočky o 30 %, a tím zvýšit…
CooperVision Proclear Toric (3 čočky)
od 553 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Torické kontaktní čočky
Proclear Toric jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky patentované technologii PC nabízí celodenní pohodlí a vynikající…
Optima FW čtvrtletní 4 čočky
od 469 Kč
- Čtvrtletní
- Sférický
- Dioptrické
- Polymacon
- Průhledná
Optima FW čtvrtletní (4 čočky) jsou kontaktní čočky určené pro denní nošení, s periodou výměny 3 měsíce. K hlavním výhodám tohoto typu kontaktních čoček patří komfort při používání a nízká cena…
Contact Life spheric (6 čoček)
od 567 Kč
95 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
- 6 ks
Contact Life spheric jsou kontaktní čočky určené pro denní nošení s měsíční výměnou. Silikon-hydrogelový materiál nevyžaduje dodatečnou povrchovou úpravu, čímž je zajištěna optimální rovnováha…
Air Optix Aqua Multifocal (6 čoček)
od 1 049 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Multifokalní čočky
Air Optix Aqua Multifocal jsou měsíční měkké kontaktní čočky s denním režimem nošení. Air Optix Aqua Multifocal vycházejí z oblíbených čoček Air Optix a díky technologii Precision Transition…
Air Optix for Astigmatism 3 čočky
od 464 Kč
155 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Torické kontaktní čočky
- Průhledná
- 3 ks
Air Optix for Astigmatism jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu určené ke korekci astigmatismu. Silikonhydrogelový materiál Lotrafilcon B je zárukou vysoké…
Bausch + Lomb SofLens Multi-Focal 3 čočky
od 279 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Multifokalní čočky
SofLens Multifocal jsou měsíční multifokální kontaktní čočky od výrobce Bausch and Lomb, určené ke korekci vetchozrakosti neboli presbyopie, která způsobuje špatné vidění na blízko i do dálky -…
Lenjoy 1 Day Comfort (30 čoček)
439 Kč
- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Comfilcon A
Lenjoy 1 Day Comfort jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Supervision Optimax vyrobené nejmodernější technologií. Špičková kvalita čoček Lenjoy 1 Day Comfort nabízí vynikající vizuální…
CooperVision Proclear Toric 6 čoček
od 787 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon B
- Torické kontaktní čočky
Proclear Toric jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu od společnosti CooperVision. Díky patentované technologii PC nabízí celodenní pohodlí a vynikající…
CooperVision Proclear Toric XR (6 čoček)
od 1 997 Kč
333 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- Torické kontaktní čočky
- Průhledná
- 6 ks
Proclear Toric XR od výrobce CooperVision jsou měsíční torické kontaktní čočky s patentovanou hydratační technologií PC určené ke korekci astigmatismu - dodávané ve vysokých cylindrických…
Proclear Multifocal Toric 3 čočky
od 1 249 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,4 mm
- Omafilcon A
- Torické kontaktní čočky
Proclear Multifocal Toric jsou víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Určené pro každodenní nošení s výměnou po jednom…
Clear All-Day (6 čoček)
od 747 Kč
125 Kč/ks- Denní
- Asférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 6 ks
Clear All-Day jsou měsíční asférické kontaktní čočky, vyrobené z materiálu clearGMA, díky kterému mají až 5× vyšší schopnost vázat vodu než jiné kontaktní čočky. Jsou proto velmi vhodné pro…
Clear 58 (6 čoček)
od 537 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
Kontaktní čočky Clear 58 s UV filtrem jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu Etafilcon A. Clear 58 jsou určeny pro denní režim nošení s dobou výměny čtrnáct dní. Speciální technologie…
Bausch + Lomb PureVision 2 HD for Astigmatism (3 čočky)
od 465 Kč
155 Kč/ks- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 3 ks
PureVision 2 for Astigmatism od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu. PureVision 2 for Astigmatism jsou čočkami nového asférického designu HD…
Miru 1 Month Multifocal (6 čoček)
od 1 677 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Multifokalní čočky
- Průhledná
Menicon vytvořil měsíční kontaktní čočky pro korekci presbyopie. Balení obsahuje 6 kusů silikon-hydrogelových kontaktních čoček s vysokou propustností kyslíku. Povrch kontaktních čoček Miru 1…
Contact Day 30 Compatic (6 čoček)
od 697 Kč
116 Kč/ks- Měsíční
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
- 6 ks
Měsíční kontaktní čočky s vysoce kvalitním materiálem nové generace Vitafilconem A. Díky kombinaci vynikajících vlastností materiálu, tenkých okrajů a velmi dobré stabilizaci jsou čočky Zeiss…
Air Optix for Astigmatism (6 čoček)
od 987 Kč
- Měsíční
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,5 mm
- Lotrafilcon B
Air Optix for Astigmatism jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu určené ke korekci astigmatismu. Silikonhydrogelový materiál Lotrafilcon B je zárukou vysoké…
MaxVUE Vision Phantasee Vivid Blue (2 čočky)
389 Kč
- Čtvrtletní
- Dioptrické
- Velikost dioptrie 8
- Průměr čoček 14,0 mm
- Hydrogel Terpolymer
Tříměsíční hydrogelové barevné čočky série Phantasee Vivid s průměrem 14 mm mají velice neobyčejné barevné přírodní tóny, které dodají vašim očím velice zajímavý vzhled. Velmi dobře překryjí jak…
CooperVision Avaira Toric (6 čoček)
od 678 Kč
- Měsíční
- Asférický
- Dioptrické
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
Velmi měkké a pružné kontaktní čočky Avaira ke korekci astigmatismu (nepravidelné zakřivení rohovky). Materiál očních čoček Avaira v sobě umí vázat vodu a díky tomu budou vaše oči stále…
CooperVision Proclear 1 day 180 čoček
od 997 Kč
5,54 Kč/ks- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 180 ks
Proclear 1 day jsou novinkou od firmy CooperVision. Výhodou těchto kontaktních čoček je nový hydrogelový materiál s vyšším obsahem vody a lepší snášenlivostí. K dalším přednostem patří asferická…
Air Optix Aqua Multifocal (3 čočky)
567 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Lotrafilcon B
- Multifokalní čočky
Kontaktní čočky Air Optix Aqua Multifocal jsou nejnovější multifokální kontaktní čočky pro korekci presbyopie = vetchozrakosti. Kontaktní čočky Air Optix Aqua Multifocal jsou měsíční kontaktní…
ACUVUE 1 Day TruEye, 30 čoček
699 Kč
- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Narafilcon A
Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Nový materiál přináší uživatelům kontaktních čoček kromě komfortu také nebývale…
CooperVision Clariti Elite (6 čoček)
579 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Průměr čoček 14,2 mm
- Somofilcon A
- S UV filtrem
Prodyšný silikon-hydrogel pro pohodlné nošení až do posledního dne. Měsíční kontaktní čočky Clariti Elite pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti. 6 kusů v balení.
Miru 1 day Menicon (90 čoček)
576 Kč
6,40 Kč/ks- Denní
- Sférický
- Dioptrické
- Průhledná
- 90 ks
Miru 1 day jednodenní kontaktní čočky nabízí vysoký komfort při nošení po celý den. Jejich název je odvozen od japonského slova miru – „vidět“. Čočky Miru 1 day poskytují vysokou retenci…
CooperVision Avaira (3 čočky)
400 Kč
- 14 denní
- Asférický
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
Avaira kontaktní čočky jsou novinkou od firmy CooperVision. Jsou vyrobeny osvědčenou inovativní technologií Aquaform, díky které vznikl materiál Avaira, udržující v čočce stabilní množství vody…
TopVue Plus (1 čočka)
59 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- S UV filtrem
- Průhledná
- 1 ks
TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem. Čočky jsou pro lepší manipulaci jemně zabarveny.
CooperVision Biomedics Toric (6 čoček)
1 069 Kč
- Měsíční
- Dioptrické
- Torické kontaktní čočky
- S UV filtrem
- Průhledná
Biomedics Toric jsou ideálním řešením pro nositele kontaktních čoček s astigmatismem. Biomedics Toric jsou známé jako nejvíce stabilní torické čočky na trhu. Tyto měsíční hydrogelové čočky…

Guess GU50002 045 51
- Průhledná
Guess GU 50002 045 51 jsou módní brýle značky Guess určené pro muže. Jejich obdélníkový tvar dodává charakter a styl. Díky…
v 2 obchodech

Michael Kors MK 4124U 3977 55
- Průhledná
Nabízíme módní mužské brýle Michael Kors MK 4124U 3977 55 pro všechny muže, kteří oceňují styl a eleganci. Brýle Michael…
Overoptic.cz

Michael Kors MK 2195U 3956/8F 56
- Průhledná
Moderní brýle Michael Kors MK 2195U 3956/8F 56 jsou určeny pro náročné ženy, které si cení módního designu a luxusní značky…
breuninger.com

Dioptrické brýle Emporio Armani Kids 0EK3203 5893 50 Emporio Armani
- Průhledná
Celosvětově úspěšná italská značka Emporio Armani se zaměřuje především na poslední módní trendy. Nezaměnitelný styl, ve…
v 2 obchodech

Guess GU8255 053 53
- Průhledná
Moderní brýle Guess GU 8255 053 53 jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají stylové a luxusní obruby. Tato značka je známá…
Allegro.cz

Carolina Herrera CH 0271 YQL 54
- Průhledná
Stylové brýle Carolina Herrera CH 0271 YQL 54 jsou ideální volbou pro ženy, které ocení luxusní styl a vysokou kvalitu.…
v 6 obchodech

Kate Spade KS Adria 2 DQ2 52
- Průhledná
Proč by vás měly zaujmout dioptrické brýle Kate Spade KS Adria 2 DQ2 52?Pokud hledáte brýle, které v sobě kombinují čistý…
v 4 obchodech

Hugo Boss HUGO 1321/G OXZ 56
- Průhledná
Nechte se okouzlit moderními brýlemi Hugo Boss HUGO 1321/G OXZ 56, které jsou určeny pro muže a skvěle podtrhnou váš styl a…
v 5 obchodech

Hugo Boss BOSS 1701/G PJP 57
- Průhledná
Stylové brýle Hugo Boss BOSS 1701/G PJP 57 jsou nedílnou součástí pánského šatníku pro ty, kteří ocení módu a styl. Značka…
v 6 obchodech

Carrera 8922 PJP 57
- Průhledná
Proč si vybrat model Carrera 8922 PJP 57 pro každodenní nošení? Chcete brýle, které skvěle doplní váš vzhled a zároveň vám…
v 5 obchodech

Dioptrické brýle Polaroid PLD D510/G 900 18 49 Polaroid
- Průhledná
Brýle Polaroid představují unikátní spojení funkčnosti a módního stylu. Společnost Polaroid Eyewear je průkopníkem a…
v 7 obchodech

Polaroid PLD D523/G 900 52
- Průhledná
Moderní brýle Polaroid PLD D523/G 900 52 jsou ideálním doplňkem pro muže, kteří si cení stylu a kvality. Tato značka je…
eyerim cz

Oakley OX 8163 03 55
- Průhledná
Moderní unisex brýle Oakley OX 8163 03 55 jsou ideální volbou pro ty, kteří si cení značkových doplňků s vysokým standardem…
v 6 obchodech

Ray-Ban Justin RB 4165 6512/87 54
- Průhledná
Brýle Ray-Ban RB 4165 651287 54 jsou módní nabídkou od značky Ray-Ban pro ty, kteří hledají stylové brýle. Jejich oválný…
eyerim cz