Hlavní obsah stránky

Zrození suveréna - Vojtěch Belling

  • učebnice Zrození suveréna - Vojtěch Belling
učebnice Zrození suveréna - Vojtěch Belling

Pojem suverenity a jeho kritika v moderní politické a právní filosofii – Suverenita a normativní konstrukce reality IJen málo pojmů politické a právní teorie je v odborné literatuře i každodenní politické debatě tak nadužívaných a zneužívaných jako pojem suverenity. V souvislosti s nadnárodní integrací a erozí moderní státnosti se hovoří o oslabování, sdílení, přenášení či dokonce úplném konci suverenity.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuCDK

Popis

Pojem suverenity a jeho kritika v moderní politické a právní filosofii – Suverenita a normativní konstrukce reality IJen málo pojmů politické a právní teorie je v odborné literatuře i každodenní politické debatě tak nadužívaných a zneužívaných jako pojem suverenity. V souvislosti s nadnárodní integrací a erozí moderní státnosti se hovoří o oslabování, sdílení, přenášení či dokonce úplném konci suverenity. Pro jedny je suverenita cílem o sobě, který je

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2014
Počet stran508
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Společenské a humanitní vědy CDK

Všechny společenské a humanitní vědy CDK