Hlavní obsah stránky

Zrození metropole: Ostrava ve fotografiích padesátých a šedesátých let 20. století - Ondřej Durczak, Jiří Siostrzonek (2023, pevná)

  • kniha Zrození metropole: Ostrava ve fotografiích padesátých a šedesátých let 20. století - Ondřej Durczak, Jiří Siostrzonek (2023, pevná)
kniha Zrození metropole: Ostrava ve fotografiích padesátých a šedesátých let 20. století - Ondřej Durczak, Jiří Siostrzonek (2023, pevná)

Snahou autorů fotografické publikace Zrození metropole je evokovat atmosféru rodící se průmyslové metropole kraje i celého Československa v krátkém, ale intenzivním období velkých hospodářských, kulturních, ideologických a sociálních proměn. Zároveň touto knihou chtějí ukázat, že se i v této složité době obyvatelé města snažili žít naplněné životy v kráse, bolesti i naději.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFotod

Popis

Snahou autorů fotografické publikace Zrození metropole je evokovat atmosféru rodící se průmyslové metropole kraje i celého Československa v krátkém, ale intenzivním období velkých hospodářských, kulturních, ideologických a sociálních proměn. Zároveň touto knihou chtějí ukázat, že se i v této složité době obyvatelé města snažili žít naplněné životy v kráse, bolesti i naději. Publikace obsahuje přes dvě stovky mnohdy dosud nepublikovaných dobových fotografií, které jsou doprovázené stručnými a zajímavými komentáři.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2023
Produktové číslo978-80-908415-1-2
Počet stran224
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné