Přírodní produkt Recenze Zinzino Balanceoil pomeranč/citron 300 ml

Recenze Zinzino Balanceoil pomeranč/citron 300 ml

Zinzino Balanceoil je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem s vysokým obsahem polyfenolů. Balanceoil bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA v těle. Podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému. Zvyšuje hladiny polyfenolů a chrání tak krevní lipidy před oxidativním stresem.

Registrovaný uživatel28. září 2023

Žádné jsem nepozorovala.

Měla jsem křeče a průjem (mívám spíše opačný problém). Poradkyně tvrdila, že to není z tohoto přípravku. Po vysazení problémy ustaly.

Podle mého předražený výrobek, už jenom proto, že se prodává v systému MLM. Dají se koupit produkty srovnatelné za lepší cenu.

Registrovaný uživatel24. dubna 2023

více olivového oleje omega 9 než rybího omega 3 a už jsou na trhu srovnatelné výrobky za nižší ceny, které nerozpouštějí polystyren

pořádně vám neřeknou ze musíte vzít 1. startovací balíček a pak 6 baličku (pořád jen mluví o výhodách předplatného), bohužel komunikace nulová, když chcete změnit/vyměnit zboží Vám nepomůžou, neřeknou nic jen mlží, aby v další objednávce aspoň vyměnily zboží...bohužel nejsem zdatná PC tak jsem si nevyměnila produkty při další automatické objednávce v systému za něco jiného, smlouva se neřídí podle českého zákoníku, kde mate nárok na výměnu do 14 dní

kupte si levnější produkt a nezavazujte se předplatným, pokud neřešíte cenu a závazky....je to na Vás

Peterek L25. ledna 2024

Předražený rybí tuk

Jíst exkrementy by bylo stejně efektivní

Registrovaný uživatel4. února 2023

Skvělý přípravek stran složení a účinků

Chuť mi dělá celkem problem.

Doporucuji

Registrovaný uživatel11. ledna 2023

Výborná chuť, účinky ještě nemohu hodnotit

Registrovaný uživatel4. listopadu 2022

Perfektní

Registrovaný uživatel21. ledna 2022

výborná chut

žádné

budu pokračovat i nadále zatím mám využívanou necelou 1 lahev věřím v dlouhodobější užívání

Registrovaný uživatel2. června 2021

Nejlepší na trhu

obchod neměl vše skladem

super produkt. trvalo dlouho, než jsem pochopil proč je nejlepší. ale je to tak

Registrovaný uživatel19. července 2023

nejlepší možné složení nejen díky omega, ale hlavně antioxidantům (polyfenolům). Jediný výrobek na trhu v této přirozené kombinaci spojení omega3 s antioxidanty a jediné funkční (otestování již ve 3 laboratořích, že je tam maximální možná vstřebatelnost)

když je tam příliš antioxidantů, tak tom může trochu pálit, což je ale vlastně dobře, protože pro zdraví je to ideální

Opravdu unikát.

Registrovaný uživatel24. října 2022