Hlavní obsah stránky

Zfish Royal 5 Season 220 cm

Spacák Zfish Royal 5 Season 220 cm

Pokud hledáte celoroční spacák, jehož vnitřní materiál je velmi příjemný a dokonale hřeje, tak právě pro vás je zde spací pytel Sleeping Bag Royal 5 Season. Trumfem v rukávu spacího pytle je vnější materiál Quattro-tex, který doplňuje izolační vlastnosti o neméně důležitou ochranu proti vlhkosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuZfish

Popis

Pokud hledáte celoroční spacák, jehož vnitřní materiál je velmi příjemný a dokonale hřeje, tak právě pro vás je zde spací pytel Sleeping Bag Royal 5 Season. Trumfem v rukávu spacího pytle je vnější materiál Quattro-tex, který doplňuje izolační vlastnosti o neméně důležitou ochranu proti vlhkosti. Tento materiál nepouští dovnitř spacáku žádnou vlhkost, ale naopak je prodyšný směrem ven. Další výhodou jsou vnitřní a vnější kapsy, do kterých můžete uložit například mobil nebo osobní doklady.

Parametry

Tvar spacákudekový
Náplň spacákudutá vlákna
Zip s légoune
Délka220 cm
Hmotnost4000 g
Spacák pro dvane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné