Hlavní obsah stránky

Žena, kterou muži neviděli - James Tiptree (2022, vázaná)

  • kniha Žena, kterou muži neviděli - James Tiptree (2022, vázaná)
kniha Žena, kterou muži neviděli - James Tiptree (2022, vázaná)

Alice Sheldonová, spisovatelka publikující pod mužským pseudonymem James Tiptree, patří nejen k věhlasným, ale také k velmi kontroverzním tvářím fantastické literatury. Za druhé světové války vstoupila do armádního letectva a ve službě pro letecké zpravodajství dosáhla na ženu v té době výjimečně vysoké hodnosti majora.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Argo

Popis

Alice Sheldonová, spisovatelka publikující pod mužským pseudonymem James Tiptree, patří nejen k věhlasným, ale také k velmi kontroverzním tvářím fantastické literatury. Za druhé světové války vstoupila do armádního letectva a ve službě pro letecké zpravodajství dosáhla na ženu v té době výjimečně vysoké hodnosti majora. Nabyté zkušenosti využila během své poválečné práce pro CIA, následně získala doktorát z experimentální psychologie. Veškeré své

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Fantasyano
Produktové číslo978-80-257-3970-9
Počet stran504
Vazbapevná / vázaná
Sci-fiano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fantasy, sci-fi Nakladatelství Argo

Všechny fantasy, sci-fi Nakladatelství Argo