Hlavní obsah stránky

Hobit: Aneb cesta tam a zase zpátky - John Ronald Reuel Tolkien (2006, pevná s přebalem lesklá, ilustrované vydání)

  • kniha Hobit: Aneb cesta tam a zase zpátky - John Ronald Reuel Tolkien (2006, pevná s přebalem lesklá, ilustrované vydání)
kniha Hobit: Aneb cesta tam a zase zpátky - John Ronald Reuel Tolkien (2006, pevná s přebalem lesklá, ilustrované vydání)

Ilustrované vydání kultovní knihy s revidovaným překladem a ilustracemi Alana LeeHobit je pohádkový příběh o velké cestě hobita Bilba Pytlíka, družiny trpaslíků a čaroděje Gandalfa za pokladem střeženým drakem Šmakem. Je to také jeden ze základních stavebních kamenů rozsáhlého a světoznámého cyklu příběhů, legend a mýtů z dávné Středozemě, který Tolkien posléze zpracoval v trilogii Pán prstenů a eposu Silmarillion.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Argo

Popis

Ilustrované vydání kultovní knihy s revidovaným překladem a ilustracemi Alana LeeHobit je pohádkový příběh o velké cestě hobita Bilba Pytlíka, družiny trpaslíků a čaroděje Gandalfa za pokladem střeženým drakem Šmakem. Je to také jeden ze základních stavebních kamenů rozsáhlého a světoznámého cyklu příběhů, legend a mýtů z dávné Středozemě, který Tolkien posléze zpracoval v trilogii Pán prstenů a eposu Silmarillion. Autorova lingvistická erudice, vypravěčské schopnosti, mimořádný jazykový cit a nesporný básnický talent učinily z jeho děl opravdové literární skvosty.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2006
Fantasyano
Počet stran273
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Fantasy, sci-fi Nakladatelství Argo

Všechny fantasy, sci-fi Nakladatelství Argo