Hlavní obsah stránky

Zazu Vydra Otto projektor oceánu s melodiemi

  • dětské svítidlo Zazu Vydra Otto projektor oceánu s melodiemi
dětské svítidlo Zazu Vydra Otto projektor oceánu s melodiemi

Projektor Zazu ve tvaru roztomilé vydry promítá magický podmořský svět s pohyblivými vlnami a plavajícími rybkami kolem místnosti. To vše za doprovodu relaxačních zvuků oceánu projekce, což zajistí klidné a spokojené usínání vašich dětí již od narození.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuZazu

Popis

Projektor Zazu ve tvaru roztomilé vydry promítá magický podmořský svět s pohyblivými vlnami a plavajícími rybkami kolem místnosti. To vše za doprovodu relaxačních zvuků oceánu projekce, což zajistí klidné a spokojené usínání vašich dětí již od narození. Proměňte s projektorem dětský pokoj v magický podmořský svět. Projektor disponuje unikátním tříkrokovým uspávacím programem, který pomáhá dětem lépe usnout. Vydra Otto je vyrobena z hebkého materiálu, který je příjemný na dotek. Funguje na 3 AA baterie (1,5 V). Rozměry zvířátka činí 28 x 10 x 18 cm.

Parametry

Výška28 cm
Hloubka18 cm
Šířka10 cm
Produktové číslo3016335

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dětská svítidla Zazu

Všechny dětská svítidla Zazu