Hlavní obsah stránky

Zazu Kočička Kiki šedé

  • dětské svítidlo Zazu Kočička Kiki šedé
dětské svítidlo Zazu Kočička Kiki šedé

Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození. Kočička Kiki je projektor, který promítá magickou noční oblohu na strop pokoje ve čtyřech barevných režimech:oranžové, modré, zelené nebo multi-barevné.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuZazu

Popis

Projekce noční oblohy zajistí klidné a spokojené usínání dětí již od narození. Kočička Kiki je projektor, který promítá magickou noční oblohu na strop pokoje ve čtyřech barevných režimech:oranžové, modré, zelené nebo multi-barevné. Projektor je zároveň přehrávačem uklidňujících melodií: tlukotu srdce, zvuků přírody a poslechové hudby. U projektoru je možné nastavit také senzor pláče,který kočičku Kiki aktivuje, když dítě začne plakat. Kočička Kiki je vyrobena z hebkého materiálu příjemného na dotek. Stane se tak nepostradatelným miláčkem vašeho dítěte.

Parametry

Typ svítidlaprojektor
Výška23 cm
Hloubka12 cm
Barvašedá/stříbrná
Šířka14 cm
Barva světlaRGB

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dětská svítidla Zazu

Všechny dětská svítidla Zazu