Mobilní telefon Recenze Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Recenze Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Bezrámečkový 6,67" displej smartphonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro s Full HD+ rozlišením vám spolu s výkonným osmijádrovým procesorem dovolí se naplno ponořit do vaší oblíbené zábavy. A se čtveřicí fotoaparátů, jejíž hlavní objektiv se může pochlubit rozlišením 64 Mpx, zachytíte všechny důležité okamžiky v té nejlepší kvalitě. Klíčové vlastnosti - 6,67" Full HD+ displej - 64Mpx fotoaparát se čtyřmi objektivy - osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 720 - 6GB operační paměť - baterie s kapacitou 5 020 mAh Vybavený smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro Model Redmi Note 9 Pro od výrobce Xiaomi vás na první pohled zaujme elegantním designem a velkým bezrámečkovým displejem. IPS technologie navíc poskytuje displeji přirozené barvy a skvělé pozorovací úhly.

balano7. července 2020

- velký, dobře čitelný a s delšími prsty i jednou rukou dobře ovladatelný display - svižnost systému (díky procesoru a RAM) - pro mne dostatečné úložiště, jako bonus možnost rozšíření o MicroSD kartu - bezchybná a rychlá čtečka otisku prstu na vypínacím tlačítku, popravdě jsem měl strach z té malé plochy, ale nezaváhá, oproti kolegově mnohem dražšímu tlf se čtečkou v displeji je čtečka v tlačítku jistější, rychlejší - kapacita baterie (sice trochu na úkor hmotnosti, ale delší výdrže si cením víc než lehčího přístroje) - nadstavba MIUI - nemusí se líbit každému, ale vyhovuje mi jednoduché a čisté zobrazení i přehlednost - kvalitní fotoaparáty, momentky i makro překvapivě dobré, video plynulé (na opravdové focení mám jiný přístroj, ale za dobrého světla se dají udělat opravdu výborné fotky) - ani jediný zásek i při více spuštěných aplikací - výstup zvuku jack, fungující infraport (dnes už ne na přenos souborů, ale TV ovládá spolehlivě) - v balení super rychlá (kabelová) nabíječka a silikonové pouzdro (záda opravdu kloužou) - zpracování na úrovni, jeví se jako pevný přístroj, líbivý design - zatím vše funguje tak, jak má

- hodilo by se z výroby nalepené ochranné sklo, vyřešeno knížkovým pouzdrem, na které jsem zvyklý z předchozích mobilů, které zároveň vyřešilo i vystouplé zadní fotoaparáty, což je dnes prakticky u všech telefonů

Výborný telefon při hodnocení cena x výkon! Na jedno nabití 2,5 dne se zapnutými daty, BT (připojení v autě cca 2-4hod/den), u mne průměrně využívaný - časté hovory, SMS, WhatsApp, internet, navečer hodinka hra, sem tam fotečka, naprostá spokojenost! Hovory čisté, přehrávání hudby a zvonění přes vestavěný reproduktor dostatečně a čistě slyšitelné. Každá operace rychlá bez zadrhávání. Nemám žádnou výtku.

Mobilenet18. července 2020
Mobilenet

Řada Redmi Note je osvědčenou klasikou střední třídy. Nejinak se tomu zdá i letos u Redmi Note 9 Pro, které láká na velký displej, silnou baterii a tradičně velmi výkonný hardware. Letošní novinka nezahálí ani v počtu fotoaparátů. Bude to však stačit na úspěch mezi tvrdou konkurencí?

povedený vzhled

robustní konstrukce

dobře padne do ruky

velký a jemný displej

velmi dobrá výdrž baterie

slot pro dvě SIM karty a paměťovku

kvalitní hlavní fotoaparát

vystupující modul s fotoaparáty

Více na Mobilenet
Jiří Králík27. července 2020

Vydrž baterie Krásný displej Perfektní ovládání

Trochu tišší zvuk v reproduktoru na max. hlasitost ( ale záleží jak to komu vyhovuje).

Velice spokojen Perfektní mobil za takovou cenu !

Registrovaný uživatel7. září 2020

Dostatečně rychlý, slušný display, velká paměť za tu cenu nic lepšího není

Registrovaný uživatel8. září 2020

Pomale vybijeni Rychle nabijeni Odemykani otiskem prstu Hlasite upozorneni zprav Velky display Skvely fotoaparat Dve SIM, jedna pametovka Cena

Hmotnost

Maximalni spokojenost. Ma vse, co potrebuji. Velmi cenim odemykani otiskem prstu, protoze zjednodusuje i mobilni bankovnictvi, rychle se prihlasuje, potvrzuje !!! Cena neni vysoka, za tolik veci.

Varianta 128 GB bílý
Registrovaný uživatel30. října 2020

Poměr cena výkon super.

Nic

Super telefon za rozumnou cenu.

Registrovaný uživatel22. února 2021

Rychlost, displey, rychlost nabíjení, foťák, cena.

Zatím nic.

Registrovaný uživatel11. srpna 2020

rychlý, dobrý foták

velmi často se restartuje, samovolně, i několikrát za den

Registrovaný uživatel13. dubna 2021

Neseká se Fotoaparát Hodně kvalitních funkcí za málo peněz Suoer rychlá nabíječka V balení ochranné pouzdro V balení ochranná fólie na displej

Jen mě štve Google, který si prosadil v Evropě nabourávání se i do telefonů, které naprosto Google nepotřebovali a byli skvěle funkční i bez něj. Ale velký bratr nás tu potřebuje mít pod kontrolou

Rukama mi prošlo za ta léta už hodně telefonů... Vice než 15 - různé druhy telefonu Nokia, Motorola, Samsung, Prestigio, Apple apod., ale Xiaomi Redmi 3s pro byl první telefon, co drží více než 5 let a ještě slouží, jen ho sdělilo náš školák a slouží ještě stále naprosto bez chyby, sekání apod. Proto mám nyní zase Xiaomi RedMi, jen tentokrát Note a opět mi slouží už několik měsíců naprosto bravurně. Xiaomi RedMi si během posledních 5let pořídilo na mé doporučení ale i bez mého doporučení hodně mých blízkých i známých a všichni jsou naprosto spokojeni. Ale musím ještě dodat, že občas někdo chytil špatný kus, který byl zakoupen v nějakém pochybném obchodě a kdo ví odkud dovezený a měli problém, ale kdo si koupil od obchodu xm.cz, který má i svůj servis atd., tak ten byl vždycky nad míru spokojený a vše v telefonu fungovalo jak mělo.

Registrovaný uživatel12. ledna 2021

Super poměr cena výkon

Větší váha, ale na druhou stranu víte že ho máte u sebe.

Registrovaný uživatel11. září 2020

Velká baterie , skvělý foťák, opravdu rychlé nabíjení, na svou cenu poměrně výkonný procesor, zelená varianta která je ve skutečnosti modrá je opravdu pěkná.

Nadstavba MIUI 11 by se všem nemusela líbit, musíte si na ni zvyknout. Zlobí s WiFi 4.

Skvělý telefon, doporučuji.

Registrovaný uživatel9. dubna 2021

Super

Nic

Super

Registrovaný uživatel29. března 2021

-Po celkem dobré zkušenosti s předchozími verzemi této řady jsme nakoupili další tři do rodiny a jsme spokojeni -Velký čitelný displej -Velká paměť i úložiště

-Android této verze neumí nahrávat hovory -Předinstalované Zprávy SMS Googlu neumí odeslat sms se zpožděním (v naplánovaném čase), původní MIUI to uměl hezky

Těšíme se na další verze a vylepšení

Registrovaný uživatel26. března 2021

byla to spíš náhoda dlouhou výdrží baterie používám telefon denně

jsem sním spokojený

Varianta 64 GB bílý
Registrovaný uživatel20. března 2021

zatím funguje jak má rychlé nastavení dlouhá výdrž baterie svižná rychlost dobrý telefon za dobrou cenu

zatím žádné

splnil mé požadavky

Varianta 128 GB šedý
Registrovaný uživatel16. března 2021

Baterie opravdu vydrží dlouho, fotky super a hako bonus infra dálkové ovládání televize...?

Čidlo otáčení displeje až příliš citlivé. Reaguje na položení na stůl apod. Musel jsem zamknout vertikálně.

Za ty peníze špičkový telefon!

Varianta 128 GB šedý
Registrovaný uživatel14. března 2021

vysoký výkon nízká cena

o žádných nevím

ideální řešení pro všechny, kteří nechtějí zbytečně platit za značku

Varianta 64 GB bílý
Registrovaný uživatel14. března 2021

Za tu cenu super telefon.

už roky mám telefony od Xiaomi a jsem úplně spokojený

Registrovaný uživatel8. března 2021

Ta ty peníze není co řešit. Šlape jak má.

jaroslav micka1. března 2021

Výhodný poměr ceny a výkonu. Pro mne velmi užitečný. Doporučuji.