Mobilní telefon Recenze Xiaomi Redmi Note 7

Produkt již není v prodeji

Recenze Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 je smartphone ze střední třídy, který vás oslní výbavou a výkonem dražších telefonů. Za zmínku stojí hlavně duální 48Mpx přední fotoaparát, velký IPS displej s kapkovitým výřezem nebo 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660. Tento telefon využijete jak na práci, tak i pro chvíle odpočinku a zábavy. Klíčové vlastnosti - 6,3" IPS displej s Full HD+ - osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 - 4000 mAh baterie - 48Mpx fotoaparát - Android s nadstavbou MIUI Elegantní a výkonný Xiaomi Redmi Note 7 Redmi Note 7 vás na první pohled zaujme stylovým designem.

Registrovaný uživatel21. dubna 2019

Velký displej, baterie, 3.5 jack, dobrý fotoaparát a povedený design. Trochu jsem se bál větších rozměrů. Byl jsem zastáncem displeje max. 5" a toho, že vše nad je zbytečně pádlo. Ale musím říct, že jsem si zvykl rychle a zatím mne větší rozměry nijak neomezují. A větší diplej je fajn. Taky jsem si nastavil gesta a dá se ;)

Naprosto zbytečné vyhlazování pleti ve fotkách a to i přesto, že je beautify vypnuté. Také jsem si všiml, že při focení v HDR režimu to některé fotky doslova rozbije a vytvoří solidní "duchy". Poslední zmíněné snad vyřeší aktualizace - na tohle je u Xiaomi spoleh. Jinak obojí se dá řešit instalací aplikace kamery (např. open camera).

Skvělý poměr cena/výkon.

SMARTmania.cz4. dubna 2019
SMARTmania.cz

Redmi Note 7 je zástupcem střední třídy a nové osamostatněné podznačky Xiaomi. Novinka láká na elegantní skleněná záda, výborné zpracování, velký displej s výřezem, baterii s vysokou kapacitou a rychlým nabíjením, Android 9.0 Pie s prostředím MIUI 10 nebo na hlavní 48Mpx fotoaparát. V prodeji je hned ve třech barvených a paměťových verzích.

elegantní skleněná záda

dvoudenní výdrž na baterii (podpora rychlého nabíjení)

snímky za dobrých světelných podmínek a noční režim ve střední třídě

nízká cena

částečná odolnost vůči vodě

3,5mm audio konektor, infraport, notifikační dioda

čtečka otisků prstů a odemykání pomocí obličeje

Android 9 Pie a povedená nadstavba MIUI

absence NFC

vystupující fotoaparát

v balení se nachází adaptér bez rychlého 18W nabíjení

video záběry za horších světelných podmínek

rámečky mohli být ještě o něco tenčí

chybí možnost softwarově skrýt výřez

Více na SMARTmania.cz
Registrovaný uživatel14. května 2019

Skvělý telefon a úžasný foťák., telefon je lehoučký, hezky pracuje a super ovládání.

Z kraje hrozně dlouho trvalo, než se načetly fotky do galerie, někdy i 2min. Po několika dnech se to srovnalo a nyní se ukazují hned. Také jsem byla zvyklá na výchozí prohlížeč Google Chrome, když otevřu nějaký odkaz, otevře se v prohlížeči, který má telefon nastavený a nejde změnit.

Určitě doporučuji :-)

Varianta 32 GB černý
Registrovaný uživatel17. července 2019

Jsem běžný uživatel a žádný expert. Telefon mi vyhovuje, oproti předchůdci kterého jsem měla cca tři roky je rychlejší, dobré fotky. Spokojenost

Registrovaný uživatel16. června 2019

Super foťák, dobrý výkon, rychlý systém, baterie vydrží dlouho, rychle se nabíjí

Je obrovský a proto i dost těžký, z některých zadních kapes na kalhotách dokonce vypadává a do spousty kapes v bundách a kabátech se ani nevejde

Registrovaný uživatel26. března 2020

Chytrý, hezký, s pěkným Androidem 9.0 Pie, elegantní. Krásně fotí a má pěkné druhy vyzvánění. Docela tenký. Ochranné plexisklo kvalitní a průhledné pružné pouzdro jsou součástí balení. Možnost ukládat do cloudu. Krásné rozlišení barev. Rychlonabíjení - je to velmi šikovná věc.

Trochu zakulacená záda - snadno sklouzává z plochy a občas má tendenci vyklouznout i z ruky. Je třeba si na to dávat vědomě pozor. Nemá baterii, kterou by si majitel mohl vyměnit, ale to už dnes mobily nemají skoro žádné. Nedocílila by se tenkost a byly by váhově těžší do ruky. Pozor na display - všechny nové ho mají citlivé, tento má aspoň od počátku dobré ochranné plexisklo. Kvůli výměně pouzdra jsem si nenávratně poškodila svůj starý model Huawei - jinak to byl taky spolehlivý a dobrý mobil.

Koupila jsem ho teď, když už to není špička a za velmi dobrou cenu. Doufám, že mi vydrží aspoň 6 let, jako ten starý Huawei G7 Ascend. I s tím byla velká spokojenost. Tento vypadá jako stejně spolehlivý.

Registrovaný uživatel23. prosince 2019

V této cenové relaci super.výborný fotoaparát. všchny funkce jako mnohem dražší přístroje,veliká paměť která se dá ještě rozšířit

malinká notifikační dioda

Vynikající přístroj, jednoznačně doporučuji

Varianta 64 GB červený
Registrovaný uživatel9. září 2019

super telefon

žádné

Varianta 64 GB červený
Registrovaný uživatel22. ledna 2020

Koupili jsme 10-ti leté dceři. Zatím funguje rychle a bez problémů. To ale většinou všechny nové telefony. U minulého modelu (Xiaomi Redmi 3S) ze dne na den přestala na obrazovce fungovat určitá místa - potvrzení číselného pinu SIM karty, a 2 nebo 3 čísla na "klávesnici" a to jak na ležato, tak na stojato, takže nešla zapnout wifina, ani simka, jinak vše o.k. :-). Pokud je to nějaké "vylepšení" značky Xiaomi, , jak poslat jinak fungující přístroj do "věčných lovišť", tak bude tento přístroj poslení..

Varianta 128 GB červený
Registrovaný uživatel16. ledna 2020

Nádherně fotí, i když jsou lidé v pohybu. Baterie vydrží opravdu dlouho.

Varianta 128 GB červený

Nichts

Super

Varianta 64 GB černý
Registrovaný uživatel25. září 2019

Mobil mám zatím jen krátce, ale zatím velká spokojenost.

Registrovaný uživatel16. července 2019

Líbil se mi. Foťák. Denně.

Je dost těžký.

Za tu cenu výborný.

Registrovaný uživatel13. července 2019

Za ty peníze nemá chybu. Měl jsem Note 4 a tak jsem věděl do čeho jdu.

Nemá NFC.

Registrovaný uživatel26. března 2019
Recenze

Note 7 prvním modelem osamostatněné značky Redmi, která však stále spadá pod křídla Xiaomi. Láká na zajímavé parametry v čele se 48Mpx foťákem, ale jaká je realita? Na to vám odpoví naše podrobná recenze Redmi Note 7!

Skvělá výdrž baterie

Velká obrazovka s vysokým rozlišením

Solidní výkon

Konektor pro sluchátka, IR port a FM rádio

Kvalitní dílenské zpracování

Absence rychlé nabíječky v balení

Chybějící NFC

Výrazně vyčnívající fotoaparát

Žádná odolnost proti vodě a prachu

Více na
petr.zapletal23. června 2020

spousta..

malá voděodolnost

Utopil jsem ho :) samozřejmě nechtěně :D

pacanska.pet21. června 2020

Velká kapacita paměti Rychlý Nepřehřívá se Vzhled Fotoaparát Neseká se Možnost SD karty Kryt v balení Quick charge nabijení Cena=výkon Vysoká kapacita baterie (nevydrží sice tak moc, jak píšou, ale to nikdy žádný telefon) Notifikační dioda Dvojité poklepáni na displej pro rozsvícení obrazovky Čtečka otisku prstů Dobrá viditelnoat na slunci Adaptativní jas Horní výřez sice moc nemusím, ale na tomhle telefonu nevadí

V balení pouze normální nabíječka, ikdyž telefon může využívat quick charge

Příjemným překvapením byl kryt v balení, což se už tak často nevidí, kapacita baterie je za normálních okolností dostačující, my zkoušíme jeho výdrž Pokemon Go, u které obstojí jen minimum telefonů, tento vydrží krásně, i celý den s občasnými přestávkami. Za mě můžu doporučit.

Varianta 128 GB modrý
Registrovaný uživatel30. března 2020

Výhodný poměr cena/výkon

Za solidní cenu výkonný mobil s oběma základními kmitočtovými pásmy pro Wi-Fi 2,4 a 5 GHz.

Registrovaný uživatel26. března 2020

Musím zaklepat na dřevo, zatím skoro rok a plná spokojenost.

Za ty peníze nemá chybu