Mobilní telefon Recenze Xiaomi 11 Lite 5G NE

Recenze Xiaomi 11 Lite 5G NE

Dopřejte si nerušený zážitek a prvotřídní kvalitu s Xiaomi 11 Lite 5G NE. Bezrámečkový AMOLED displej s úhlopříčkou 6,55 ", vysokým rozlišením a 90Hz obnovovací frekvenci zaručí plynulý chod za každé uživatelské aktivity. Díky technologii HDR10+, 1 bilionu možných barev a vysoké hodnotě svítivosti jasu až 800 nitů displej poskytne intenzivní a živé barvy, které vyrazí dech. Pohlcující displej je navíc krytý tvrzeným sklem Gorilla Glass 5, které nezničí ani mnohonásobný pád.

Porovnat ceny od 7 173 Kč

Techarena15. prosince 2021
Techarena

Budu upřímný, původně jsem nechtěl dělat recenzi na Xiaomi 11 Lite 5G NE, jelikož ve své podstatě je to levnější Mi 11 Lite 5G, které jsem recenzoval už před půl rokem. Prostě je tu jen populárnější a dostupnější procesor. Na druhou stranu mě ale zajímalo, jak moc by se můj názor na tenhle mobil změnil, když jsem od té doby vyzkoušel spoustu konkurentů. Takže tohle beru vesměs jako takový druhý...

Více na Techarena
Mobilenet28. listopadu 2021
Mobilenet

Xiaomi 11 Lite NE 5G zaujme designem, ale také fotovýbavou, která čítá například osvědčený Snapdragon 778G, rychlé nabíjení či velký AMOLED panel. Jak si mobil vedl v našem redakčním testu?

slušná výdrž i rychlost nabíjení

infraport pro staromilce

praktický povrch zad

nízká hmotnost

příslib dlouhé softwarové podpory

pomalejší reakce (zbytečně komplikované) fotoaplikace

nadstavba MIUI není vhodná pro každého

oficiálně bez zvýšené odolnosti

Více na Mobilenet
Registrovaný uživatel22. srpna 2023

+++++

OK

Varianta 8/128 GB černý
Registrovaný uživatel14. června 2023

Mobil nebyl kupován pro mne ale jinak podle zhlédnutých videí doporučuji Rychle nabíjení Dobře rozlišení displeje a kamery Dobrý procesor

Mohlo být 120hz displej

Doporučuji

Varianta 8/128 GB černý
Registrovaný uživatel26. listopadu 2022

Krásný šikovný mobil.Jsem moc zpokojena

Žádné

Kompaktní, lehký, vše Ok

Registrovaný uživatel25. října 2022

Funguje parádně nemám výhrady

Registrovaný uživatel24. října 2022

Tenký, dobře fotí, rychlý procesor co se neseká, dobré rozlišení displeje, pěkný design

Slabší výdrž baterie.

Varianta 8/128 GB růžový
Registrovaný uživatel3. října 2022

Dobrý foťák, rychlý telefon.

Spokojenost

Varianta 8/256 GB modrý
Registrovaný uživatel10. září 2022

Hezký design, rychlé nabíjení

Always on je pouze lákadlo. Je aktivován pouze 10 sekund a nelze to změnit. Je tedy k ničemu

Registrovaný uživatel8. září 2022

velmi lehký, hezký design, mám zatím 2 dny, ale zatím je vše OK velmi chválím nabídnutou možnost hned při zapnutí telefonu od Xiaomi = automatický přesun aplikací a kontaktů z původního telefonu !

Varianta 6/128 GB bílý
Registrovaný uživatel7. září 2022

Porovnávání s mým starým SNote 3: Fotoaparát, jednoznačně veliké zlepšení Baterie + rychlost nabíjení, výdrž Kapacita úložiště - přes 100GB místa dostačující Velikost + hmotnost, velmi podobná Svižný procesor NFC - nevyužívám, ale SNote3 ho má také

Design - extrémně kluzký v rukách.. zda záměrně aby se brzy rozbil, netuším Skleněná záda - bez jediného důvodu (bezdrátové nabíjení nepodporuje), zbytečně křehký a kluzký, za mne kravina Jas na slunci - v porovnání s SNote3 stejný Baterie napevno, dnes již standart, který se hodí víc prodejcům než uživatelům, složitější výměna kvůli pevně přilepenému spojení zadního skla s plastovým rámem Infračervený port bych hned měnil za 3.5mm port na jack ke sluchátkům, proto v záporech. Tuhle funkci využije málokdo. Slabá svítilna - z neznámého důvodu je zadní LED dioda softwarově snížená o cca o 60%. O důvodu tohoto rozhodnutí jsem se nikde nedočetl.

Přechod z SNote3 - porovnávám top model z roku 2013 s vyšší třídou roku 2022. Na SNote3 používám OS androidu 10, Lineage Od porovnání takhle starého modelu s novým bych očekával více novinek. Za mne velké zklamání po stránce designu, který je sice hezký, ale velmi nepraktický. Jinak vnitřní HW a SW je slušný. Uvidím, zda telefon také vydrží 9 let provozu.

Registrovaný uživatel7. září 2022

Výdrž baterie

Moc hezký telefon

Varianta 8/256 GB růžový
Registrovaný uživatel29. července 2022

lehký rychlý kvalitní fotky velká paměť a úložiště pěkná modrá barva moderní design součástí balení nabíječka a redukce na 3,5 jack výborný poměr cena výkon

Registrovaný uživatel26. července 2022

Dobrý zvuk,display, lehký, tenký, rychlý

Zatím nic,uvidíme časem

Koupil bych si u znovu

Varianta 6/128 GB zelený
Registrovaný uživatel14. července 2022

Foti dobře, malý, lehký, výkonný Výdrž v a 1/2dne, nabíjení velmi rychlé s orig. Nabíječkou

Proximity sensor funguje fakt blbě, během hovoru se mi zapne obrazovka a najednou mám ztišený mikrofon, nahrávám nebo se to pustí nahlas. uvažuju o výměně

S xiaomi sem byl vzdy spokojen, prostředí mi vyhovuje, ale potřebuji hlavně telefonovat. Jestli to nevyřeší nějaká aktualizace tak za mne jdu do jinýho

Registrovaný uživatel15. června 2022

Super telefon za rozumné peníze

Registrovaný uživatel13. června 2022

Zatím mám krátce, ale jsem mile překvapena. Super výkonný mobil za poměrně nízkou cenu.

Varianta 8/128 GB růžový