Hlavní obsah stránky

X-Scooters XT02 12 Ah

Elektrokoloběžka X-Scooters XT02 12 Ah

Základní model populární elektrokoloběžky X-scooters XT02 vám díky kartáčovému 1000 W motoru umožní kvalitní svezení do vzdálenosti až 25 km na jedno nabití, uveze 115 kg a dosáhne rychlosti až 35 km/h. Pro nabíjení baterie mimo elektrokoloběžku je u tohoto typu nutné dokoupit konektor pro nabíjení baterie.

Vybrat variantu (2)

X-Scooters XT02 12 Ah černá

2 varianty pro
X-Scooters XT02 12 Ah

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuX-scooters

Popis

Základní model populární elektrokoloběžky X-scooters XT02 vám díky kartáčovému 1000 W motoru umožní kvalitní svezení do vzdálenosti až 25 km na jedno nabití, uveze 115 kg a dosáhne rychlosti až 35 km/h. Pro nabíjení baterie mimo elektrokoloběžku je u tohoto typu nutné dokoupit konektor pro nabíjení baterie. Elektrokoloběžky se u nás stávají čím dál více populární. Je to snadno dostupný dopravní prostředek, který zaparkujete kdekoli, s minimálními provozními náklady.

Parametry

Odpružení kolaceloodpružené
Dojezd25 km
Se sedátkemano
Nosnost115 kg
Hmotnost39 kg
Kapacita baterie12 Ah

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektrokoloběžky X-scooters

Všechny elektrokoloběžky X-scooters