Hlavní obsah stránky

Wrebbit Harry Potter Příčná ulice 450 dílků

  • Wrebbit Harry Potter Příčná ulice 450 dílků
  • Wrebbit Harry Potter Příčná ulice 450 dílků
  • Wrebbit Harry Potter Příčná ulice 450 dílků
Wrebbit Harry Potter Příčná ulice 450 dílků

Vše pro studium na Bradavické škole čar a kouzel nakoupíš v Příčné ulici! Poskládej si část kouzelnického světa Harryho Pottera Příčnou ulici, kde se nachází starý obchod s hůlkami pana Oliwandera, knihkupectví Krucánka a Kaňoury, Prvotřídní potřeby pro famfrpál, nebo Kratochvílné a kouzelnické kejkle specialita George a Freda Weasleových. 3D puzzle od kanadského výrobce Wrebbit je puzzle, které nemusíte lepit a přesto drží u sebe, aniž by bylo potřeba lepidlo! Tato úžasná replika je vyrobena z 450 dílků a potěší každého milovníka skládání a čarovného světa Harryho Pottera.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWrebbit

Popis

Vše pro studium na Bradavické škole čar a kouzel nakoupíš v Příčné ulici! Poskládej si část kouzelnického světa Harryho Pottera Příčnou ulici, kde se nachází starý obchod s hůlkami pana Oliwandera, knihkupectví Krucánka a Kaňoury, Prvotřídní potřeby pro famfrpál, nebo Kratochvílné a kouzelnické kejkle specialita George a Freda Weasleových.

Parametry

Věk dítěte14 roků
Svítícíne
Počet dílků450

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

3D puzzle Wrebbit

Všechny 3D puzzle Wrebbit