Hlavní obsah stránky

Whirlpool WFC3C26P

Společnosti Whirlpool přichází s volně stojící myčkou, jež nabízí extrémně nízkou hlučnost, nízkou energetickou náročnost a hned několik automatických programů. Přítomna je funkce předmytí ve studené vodě, kterou využijte například tehdy, kdy máte v myčce špinavé nádobí, ale samotné mytí budete zapínat až později.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWhirlpool

Popis

Společnosti Whirlpool přichází s volně stojící myčkou, jež nabízí extrémně nízkou hlučnost, nízkou energetickou náročnost a hned několik automatických programů. Přítomna je funkce předmytí ve studené vodě, kterou využijte například tehdy, kdy máte v myčce špinavé nádobí, ale samotné mytí budete zapínat až později. S myčkou WFC 3C26 P jsou v bezpečí i vaše nejcennější choulostivé kousky a skleničky. Oceníte tak přítomnost jemného programu a eco mytí. Spotřebič je určen pro mytí až 14 sad nádobí a spadá do en. třídy E.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Počet sad nádobí14
Výška85 cm
Energetická třídaE
Hlučnost46 dB
Šířka60 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myčky nádobí Whirlpool

Všechny myčky nádobí Whirlpool