Hlavní obsah stránky

Whirlpool WFO 3C33 6.5 X

  • myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X
  • myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X
  • myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X
  • myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X
  • myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X
myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X využívá k mytí unikátní technologii zvanou šestý smysl, která zajistí, že vaše nádobí bude dokonale čisté. Senzorový program monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho upravuje průběh programu tak, aby spotřeba vody i energie byla co nejnižší.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWhirlpool

Popis

Volně stojící myčka nádobí Whirlpool WFO 3C33 6.5 X využívá k mytí unikátní technologii zvanou šestý smysl, která zajistí, že vaše nádobí bude dokonale čisté. Senzorový program monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho upravuje průběh programu tak, aby spotřeba vody i energie byla co nejnižší. Díky této unikátní technologii šetříte nejen svůj čas, ale také rodinný rozpočet. K sušení je tady technologie Door Opening System, která po ukončení mycího cyklu automaticky otevře mírně dvířka myčky a nádobí je tak dosušeno přirozenou cirkulací vzduchu.

Parametry

Umístěnívolně stojící
Počet sad nádobí14
Výška85 cm
Energetická třídaD
Hlučnost43 dB
Šířka60 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myčky nádobí Whirlpool

Všechny myčky nádobí Whirlpool