Hlavní obsah stránky

Whirlpool AKZ96230NB

Horkovzdušná vestavná trouba Whirlpool AKZ96230NB zařazena v energetické třídě A+ zaručí ty nejlepší výsledky při pečení. Horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem o objemu 73 litrů nabízí 4 tradiční programy a 5 speciálních dohromady s přednastavenými kategoriemi.

Vybrat variantu (4)

Whirlpool AKZ96230NB černá

4 varianty pro
Whirlpool AKZ96230NB

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWhirlpool

Popis

Horkovzdušná vestavná trouba Whirlpool AKZ96230NB zařazena v energetické třídě A+ zaručí ty nejlepší výsledky při pečení. Horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem o objemu 73 litrů nabízí 4 tradiční programy a 5 speciálních dohromady s přednastavenými kategoriemi. Jednou ze speciálních funkcí je například program EKO s horkým vzduchem, která využívá pozvolnou a střídavou cirkulaci vzduchu, čímž je jídlo chráněno před vysušením. Funkci technologie 6. smysl využijete již na konkrétní typy jídel, od různých druhů mas po pečivo, cukroví a pizzy.

Parametry

Umístěnívestavný
Šířka trouby59,5 cm
Hloubka trouby56,4 cm
Objem trouby73 l
Výška trouby59,5 cm
Hmotnost33 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pečicí trouby Whirlpool

Všechny pečicí trouby Whirlpool