- Skladem
- Doprava od 79 Kč
- Osobní odběr zdarma (2)
- Doprava od 79 Kč
- Osobní odběr zdarma (2)
















| Výrobce | Wellife Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Náplasti Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Počet kusů v balení | 60 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Typ náplasti | na hubnutí Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 13. června 2022 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Důležité upozornění: Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták/návod k použití. O vhodném užití se poraďte se svým lékařem.
| 5 | 52x | ||
| 4 | 26x | ||
| 3 | 25x | ||
| 2 | 20x | ||
| 1 | 70x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Náplasti Wellife na hubnutí mají rozporuplné hodnocení – část uživatelů uvádí pozvolné hubnutí, zatímco většina zmiňuje neúčinnost a nežádoucí kožní reakce. Někteří oceňují sníženou chuť na sladké, ale časté jsou stížnosti na zápach a poškození kůže. Produkt nevykazuje spolehlivý výkon pro většinu kupujících, a proto je jeho doporučení opatrné.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
nepříjemně voní
Opravdu nemám chutě na sladké
Velmi to smrdí
Zatím nevidím velké výsledky, snad to přijde
Smrdi
Smrdi
Drží dobře,
Zatím jsem použila tři, snad to bude fungovat jak má. Děkuji
Po pár dnech jsem pozoroval že šla váha dolů
S naplastmi jsem velmi spokojen
Jak která náplast, moc nedrží, nelíbí se mi ,že páchnou.
podvod
Drží velice dobře.Pouzivam je již 2 měsíce a jsou vidět výsledky.Doporucuji i ostatním
Zatím jsem to nevyzkoušela. Začnu až po Velikonočních.
ani nevím že ji mám
zatím jsem nezhubla ani deko tak uvidíme
mám teprve týden tak uvidím za měsíc
Drží dobre
Účinek žádny
Zatím na sobě nevidím žádnou změnu a lepším si je co mi přišly už to bude 3 týdny.
Jsem na začátku a zatím žádné viditelné změny.
Drží dobře
Hrozne zapáchající
Nechudnu
Používám krátce,takže nemůžu zatím hodnotit.
Po pár dnech používání jsem se osypala takže všechno zboží které mám mohu vyhodit protože nemíním lítat po doktorech ještě s vyražkou a žádný účinek jsem nepocitovala. Uznávám že to bylo jen pár dní.
Náplasti se při sprchování odlepují.Zatím nevidím žádné změny.
Nevím,jak to bude dál,ale zatím velké zklamání.
Hezká mentolova vůně
Olepene břicho u pupíku,ale nejsem vůbec k ničemu.. Jen zbytečně vyhozené peníze..
Nedoporučuji nikomu
Ještě jsem nestihla vyzkoušet
produkt používám 2 měsíce a výsledek je 8 kg dole





