Hlavní obsah stránky

Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm

  • zahradní gril Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm
zahradní gril Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm

Vezměte si svůj oblíbený recept ven, protože všechno co se dá připravit v kuchyni, bude chutnat lépe na grilu. Díky rozsahu teplot od 95 °C do 315 °C je gril SmokieFire skutečně všestranným grilem, který zvládne grilování steaku, uzení brisketu, pečení koláče a všechny další způsoby přípravy pokrmu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWeber

Popis

Vezměte si svůj oblíbený recept ven, protože všechno co se dá připravit v kuchyni, bude chutnat lépe na grilu. Díky rozsahu teplot od 95 °C do 315 °C je gril SmokieFire skutečně všestranným grilem, který zvládne grilování steaku, uzení brisketu, pečení koláče a všechny další způsoby přípravy pokrmu. A díky Weber Connect je zdokonalování jakéhokoli pokrmu hračkou. Vestavěný asistent pro grilování vás povede krok za krokem a upozorní na všechny úkoly během přípravy pokrmu od obracení a možnost podávání pokrmu až po odpočítávání do konce přípravy pokrmu.

Parametry

Konstrukce grilubarbecue
Materiál grilusmalt
Šířka grilovacího prostoru46 cm
Druh palivatuhá paliva
Délka grilovacího prostoru91 cm
Cestovníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní grily Weber

Všechny zahradní grily Weber