Hlavní obsah stránky

Weber Master-Touch GBS E-5750

Weber Master-Touch GBS C-5750 s průměrem roštu 57 cm je osvědčený univerzální gril na dřevěné uhlí nebo brikety. Gril umožňuje rozmanité možnosti grilování díky vyjímatelnému středu.

Vybrat variantu (5)

Weber Master-Touch GBS E-5750 černý

5 variant pro
Weber Master-Touch GBS E-5750

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWeber

Popis

Weber Master-Touch GBS C-5750 s průměrem roštu 57 cm je osvědčený univerzální gril na dřevěné uhlí nebo brikety. Gril umožňuje rozmanité možnosti grilování díky vyjímatelnému středu. Tento modulární systém Gourmet BBQ si oblíbil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který ho využívá ve svých pořadech o vaření. Navíc je možné gril doplnit o další příslušenství a připravit si tak lahodný špíz, kotlety nebo žebírka.

Klíčové vlastnosti
  • Gourmet BBQ System odklápěcí grilovací rošt
  • průměr roštu 57 cm
  • porcelánem smaltovaný kotel a poklop
  • vestavěný teploměr v poklopu
  • čisticí one-touch systém z nerez oceli
  • rukojeť poklopu s tepelným štítem

Kotlíkový gril na dřevěné uhlí Weber Master-Touch GBS C-5750

V kotlíkovém grilu na dřevěné uhlí Master-Touch GBS C-5750 od firmy Weber se spojuje klasické grilování s inovativností, impozantním vzhledem a pohodlím při přípravě pokrmů. Na grilovací roštu si připravíte snídani na zahradě, ugrilujete maso nebo upečete pizzu dle vaší chuti. Díky průduchům pro metodu low and slow a uzení je možné na grilu grilovat u udit zároveň. A přípravu vám usnadní i další vychytávky z příslušenství jako držák poklopu Tuck-Away, který drží poklop, když kontrolujete jídlo na roštu, a systém čištění One-Touch z nerez oceli, kdy jednou rukou přemístíte popel z kotle do hlubokého uzavřeného popelníku.

Parametry

Konstrukce grilugril s příklopem
Materiál grilulitina
Šířka grilovacího prostoru57 cm
Druh palivatuhá paliva
Délka grilovacího prostoru57 cm
Hmotnost12 kg

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní grily Weber

Všechny zahradní grily Weber