Recenze Wald Biotech Walzym

Recenze Wald Biotech Walzym

Český enzymový produkt generace Walzym obsahuje prospěšné enzymy, které mají pozitivní vliv na regeneraci organismu. Walzym kapsle navíc obsahují rutin a vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku. Rutin je bioflavonoid, který patří mezi antioxidanty a působí především na cévní stěnu. Jedná se o doplněk stravy.

Porovnat ceny od 1 290 Kč

Registrovaný uživatel26. září 2022

- opravdu pomáhá - jsem odolnější proti nemocem - lepší hojení pooperačních ran

nevím o nich

Registrovaný uživatel25. srpna 2022

Oproti Wobenzymu je nižší dávkování .jen 2x1,cítím se méně unavená

Zatím žádné

Registrovaný uživatel23. června 2022

Velka spokojenost, jizva se krásně zahojila

zatím žádné

Registrovaný uživatel8. října 2022

Myslím, že je po úrazu výborný. Používám ho 2krát denně po 2 tabletách.

Určitě je výborný, neboť po prasklém křížovém vazu, kdy byla pouze konzervativní léčba, došlo docela k výraznému zlepšení. Pochopitelně to chce pravidelně cvičit.

Registrovaný uživatel14. srpna 2022

Dobrá recenze.

Vynikající.

Cermakova7. října 2023

Jako náhradu za Wobenzym. ZCELA splnil ocekavani - tedy, velmi mi pomohl po operaci. Nyni beru dale jiz 9 mesicu na imunitu. A mj. vyšeřil můj problém s mykózami.

zadne

Zjistila jsem., ze to je cesky vyrobek. A to se mi moc libi!

Registrovaný uživatel11. srpna 2023

Trpel jsem na caste nemoci a vzdy jsem bral Wobenzym (10 let). Co zdrazil Wobenzym tak jsem presel na Walzym. Beru jiz dva roky. Stejny efekt a vyrazne prijemnejsi uzivani. Beru 2 kapsle denne. Jednu rano a jednu vecer. Za mne lepší a hlavne o 1000 korun levnejsi nez Wobenzym. Mam radost, ze to je ceske. Velka spokojenost.

Zadne

Super!

Registrovaný uživatel12. ledna 2023

Enzymoterapie nám byla doporučena lékařem. Mám osobní i zprostředkovanou zkušenost z rodiny, že Wlazym funguje výborně při: zánětech dutin opakovaných virózách po úrazech a operacích Musí se však dodržovat, že je nutné brát kapsale pravidelně a zejména na lačno - minimálně 2 hodiny po jídle a zároveň je možné jíst nejdříve až po 30 minutách od spolknutí kapslí. Po operaci doporučuji zkonzultovat s lékařem od kdy je možné začít Walzym používat. U nás to bylo třetí den po operaci. A taktéž 3 dny před operací nám bylo doporučeno enzymoterapii vysadit.

Registrovaný uživatel13. července 2022

Jednoznačně zmizely / velmi ustoupily pocity těžkých nohou a pnutí. Určitě doporučuji.

Účinek nepozorují na zmenšení velikosti otoků. Jednoznačně zmizely / velmi ustoupily pocity těžkých nohou a pnutí.

Registrovaný uživatel26. června 2022

Nedokážu úplně zhodnotit, jsem 5 měsíců po operaci přetržených šlach ( rameno), beru více než měsíc 2x denně 2 kapsle v rámci rehabilitace. Nicméně v průběhu užívání kapslí se mi zhojil velice rychle opar, který se mi vytvořil pod nosem, opar byl za 4 dny téměř pryč, takže určitě pozitivní účinky jsou

Registrovaný uživatel30. října 2022

podobné složení jako Wobenzym, pomohl mi

Registrovaný uživatel30. října 2022

Byl mi doporučen přímo lékařem. Užívám 2 kapsle denně a produktu věřím.

Registrovaný uživatel22. prosince 2022

Tatínkovi , velmi pomáhá při léčení diabetické nohy. Taky, posiluje imunitu.

Nesmí se požít s jídlem , to je někdy problém dodržet.

Vřele doporučuji.

Registrovaný uživatel23. prosince 2022

Funguje

Drahý

Registrovaný uživatel1. října 2023

Užíval jsem ho už minulý rok a v pořádku.

Registrovaný uživatel1. září 2023

Malé mnozstva