Žlutá, akryl, 100 gPříze je vyrobena z čistého akrylu, což zaručuje její měkkost a příjemný omak. Jednobarevné žluté provedení umožňuje vytvářet jednoduché i kontrastní kombinace při pletení.
Příze je vyrobena z čistého akrylu, což zaručuje její měkkost a příjemný omak. Jednobarevné žluté provedení umožňuje vytvářet jednoduché i kontrastní kombinace při pletení. Silnější struktura příze je vhodná pro pletení, kde zajišťuje rychlý postup práce a zároveň dodává výrobkům pevnost a odolnost.
Hladký povrch příze umožňuje vytvářet jak jednoduché hladké vzory, tak i složitější a náročnější techniky pletení, které vyniknou díky jejímu rovnoměrnému návinu. Doporučená velikost jehlic 3,5 mm zajišťuje optimální napětí a výslednou strukturu pleteniny. Tato příze je vhodná pro výrobu teplých oděvů, doplňků i dekorativních předmětů, kde je žádoucí výrazný a jednotný vzhled.