Victron Energy SPM041851200
Přidat první hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Monokrystalický, na střechu, výkon 185 W, šířka 148,5 cm, výška 3 cmSolární panel Victron Energy SMP185-12 je monokrystalický panel určený pro solární systémy s napětím 12V. Tento panel je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost i v náročných provozních podmínkách.
Nejlevnější nabídky
Mulac.cz
Hodnocení
97% (385)
  • Do 3 dnů
  • Osobní odběr zdarma (2)
  • Osobní odběr zdarma (2)
Do 3 dnů
Cena
Solarsun.cz
Hodnocení
Profil obchodu
  • Skladem
  • Neznámá doprava
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o Victron Energy SPM041851200
Popis
Solární panel Victron Energy SMP185-12 je monokrystalický panel určený pro solární systémy s napětím 12V. Tento panel je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a spolehlivost i v náročných provozních podmínkách. Je výbornou volbou pro stavbu menšího solárního systému.
Technické parametry
  • Výkon: 185 W
  • Jmenovité napětí: 12 V
  • Napětí naprázdno (Voc): 24,11 V
  • Maximální napětí (Vmpp): 19,68 V
  • Maximální proud (Impp): 9,41 A
  • Zkratový proud (Isc): 9,91 A
  • Rozměry: 1485 x 668 x 30 mm