Victron Energy SMP360-24
Nejlevnější nabídky
Mulac.cz
Hodnocení
97% (385)
  • Do 3 dnů
  • Osobní odběr zdarma (2)
  • Osobní odběr zdarma (2)
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o Victron Energy SMP360-24
Popis
Název produktu: Victron Energy SMP360-24
Výrobce: Victron Energy
Technické specifikace:
  • Výkon: 360 W
  • Jmenovité napětí: 24 V
  • Maximální napětí při maximálním výkonu (Vmpp): 38,4 V
  • Maximální proud při maximálním výkonu (Impp): 9,38 A
  • Napětí otevřeného okruhu (Voc): 47,4 V
  • Zkratový proud (Isc): 10,24 A
  • Počet článků: 72
  • Rozměry: 1980 mm x 1002 mm x 40 mm