Hlavní obsah stránky

Verbatim DVD-R, DataLife PLUS 4,7 GB Wide Printable cake box 43538 16x 25 pack

  • Verbatim DVD-R, DataLife PLUS 4,7 GB Wide Printable cake box 43538 16x 25 pack
Verbatim DVD-R, DataLife PLUS 4,7 GB Wide Printable cake box 43538 16x 25 pack

DVD-R Wide Inkjet Printable ID BrandDisky DVD-R společnosti Verbatim byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů, kteří vyžadují vyšší kapacitu médií. Z toho důvodu jsou určeny zejména pro podnikatele a spotřebitele, kteří je využijí k archivaci dat, pro audio/video záznamy, multimediální přenosy a mnoho dalších! Uživatelům starších zapisovacích jednotek (osminásobná rychlost zápisu nebo nižší) a videorekordérů doporučujeme, aby se informovali u výrobce hardwaru a aktualizovali firmware svého počítače.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVerbatim

Popis

DVD-R Wide Inkjet Printable ID BrandDisky DVD-R společnosti Verbatim byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů, kteří vyžadují vyšší kapacitu médií. Z toho důvodu jsou určeny zejména pro podnikatele a spotřebitele, kteří je využijí k archivaci dat, pro audio/video záznamy, multimediální přenosy a mnoho dalších! Uživatelům starších zapisovacích jednotek (osminásobná rychlost zápisu nebo nižší) a videorekordérů doporučujeme, aby se informovali u

Parametry

Typ médiaDVD-R
Max. rychlost zápisu16 x
Lightscribeano
Kapacita média4,7 GB
Potisknutelnéano
Produktové číslo43538

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Optická média Verbatim

Všechny optická média Verbatim