Hlavní obsah stránky

Verbatim DVD+RW 10 Pack Spindle 4x DLP 4.7GB

  • Verbatim DVD+RW 10 Pack Spindle 4x DLP 4.7GB
Verbatim DVD+RW 10 Pack Spindle 4x DLP 4.7GB

DVD+RW Matt Silver Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVerbatim

Popis

DVD+RW Matt Silver Disky Verbatim DVDR/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby. Od evropské jedničky* v oblasti zapisovatelných médií * SCCG CD/DVDR '03 - '09.

Parametry

Typ médiaDVD+RW
Počet kusů v balení10 ks
Potisknutelnéano
Produktové číslo43488
Kapacita média4,7 GB
Max. rychlost zápisu4 x
Lightscribene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Optická média Verbatim

Všechny optická média Verbatim