Hlavní obsah stránky

Verbatim CD-R 10ks 700MB 52x

  • Verbatim CD-R 10ks 700MB 52x
  • Verbatim CD-R 10ks 700MB 52x
Verbatim CD-R 10ks 700MB 52x

Disky Verbatim CD-R/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVerbatim

Popis

Disky Verbatim CD-R/RW využívají technologii MKM/Verbatim, která zajišťuje, že každá nahrávka bude v té nejvyšší kvalitě. Díky vývojovému středisku společnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobci jednotek je zajištěna široká kompatibilita disků Verbatim, které tak jsou ideálním řešením pro sdílení počítačových dat, domácích videí, fotografií a hudby. Od evropské jedničky* v oblasti zapisovatelných médií SCCG CD/DVDR '03 - '09. Disk CD-R je

Parametry

Typ médiaCD-R
Počet kusů v balení10 ks
Potisknutelnéano
Kapacita média700 GB
Max. rychlost zápisu52 x
Produktové čísloV43437

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Optická média Verbatim

Všechny optická média Verbatim