Hlavní obsah stránky

Velbon EX-230

  • stativ Velbon EX-230
  • stativ Velbon EX-230
  • stativ Velbon EX-230
stativ Velbon EX-230

EX - nová generace kvalitních stativů pro práci s kompaktními, ultrazoom a CSC fotoaparáty a lehkými handy videokamerami. Nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, nové a lehčí materiály (odlehčený hliník v kombinaci s kvalitními plastovými komponenty), inovované, konstrukčně bezpečnější svorky a nová dvouosá hlava s praktickým a rychlým upínáním fotoaparátu (1/4" šroub).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVelbon

Popis

EX - nová generace kvalitních stativů pro práci s kompaktními, ultrazoom a CSC fotoaparáty a lehkými handy videokamerami. Nový, čtvercový profil nohou, zajišťující větší stabilitu, nové a lehčí materiály (odlehčený hliník v kombinaci s kvalitními plastovými komponenty), inovované, konstrukčně bezpečnější svorky a nová dvouosá hlava s praktickým a rychlým upínáním fotoaparátu (1/4" šroub). Stativ EX-230 se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou

Parametry

Typ stativutripody
Pro fotoaparátano
Produktové čísloE61PVE301765
Hmotnost0,74 kg
Pro videokameruano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stativy Velbon

Všechny stativy Velbon