Hlavní obsah stránky

Joby GorillaPod Mobile Rig E61PJB01533

  • stativ Joby GorillaPod Mobile Rig E61PJB01533
stativ Joby GorillaPod Mobile Rig E61PJB01533

GorillaPod Mobile Rig je multifunkční nástroj určený pro komfortní fotografování a snímání videa s mobilním telefonem a přídavným příslušenství (světla, mikrofon, další záznamové zařízení atd.). Dvěma základními komponenty jsou stativové nohy GorillaPod 1K a nový profesionální držák GripTight PRO 2 Mount pro bezpečné aretované uchycení telefonu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJOBY

Popis

GorillaPod Mobile Rig je multifunkční nástroj určený pro komfortní fotografování a snímání videa s mobilním telefonem a přídavným příslušenství (světla, mikrofon, další záznamové zařízení atd.). Dvěma základními komponenty jsou stativové nohy GorillaPod 1K a nový profesionální držák GripTight PRO 2 Mount pro bezpečné aretované uchycení telefonu. Držák je osazen flash sáňkami na horní hraně a dvěma maticemi k uchycení odnímatelných ramen pro upevnění přídavných modulů (světel, mikrofonu, kamery atd.).

Parametry

Typ stativutripody
Hmotnost0,362 kg
Pro videokameruano
Nosnost1 kg
Pro fotoaparátano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stativy JOBY

Všechny stativy JOBY